Kas ir kas?
-14
Sametam ziņas par truemetal.lv iemītniekiem. Kā kuru sauc īstajā dzīvē, vai arī paši pastāstam par sevi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
a nahuj?
+1
Priekšvēlēšanu sarakstu taisīsi ar lojālajiem vēlētājiem? Nu par mani īsumā - sauc par Ediju, matains un metālisks esmu jau izsenis, Menuetu un Līvus klausījos, kad vēl Dechrecators (parasti piemirstās pareizi uzrakstīt), Bigijs un Intars sēdēja mums skolas solā. Tas bij laiks iz atmiņas, kad Ķekava turpat aiz Akmens tilta Daugavas kreisajā pusē bij, bij dzīvs Kvadrāts un Bedre, izmirusi bij Veldze, ja nu vien pavisam veci sakārnīši tai laikā iekš to L"ivu laukuma sēdēja ar saviem 2L Vanadziņiem :D
+5
Socioloģijā ir tāds koncepts — «trešā vieta». Zīmējas uz to, ka cilvēkiem parasti ir viena vide, kurā apgrozās mājās (ģimene), otrā pamatvide — darbavieta vai mācību iestāde, un tad ir trešā vieta (vai vietas), kur vēl mēdz apgrozīties. Tur ieskaitās visādas blakuslietas: motoklubi, dzerstīšanās pa krogiem, iešana uz anonīmo alkoholiķu sapulcēm, sastāvēšana partijās vai sabiedriskajās organizācijās, čaklo roku pulciņi, baznīca vai draudze un kas tik vēl ne.

Metālisti vai šturmisti šādā socioloģiskajā aspektā pozitīvi atšķiras no citām tādā ziņā, ka nemēdz citiem uzbāzties ar jautājumiem, kas tu reālajā dzīvē un kas tev pasē rakstīts.
+1
graver, tevi es pazīstu un atceros, Dethecratora vārds ir redzams feisbukā.
+7
tas nav labs tonis uzdot šādus jautājumus citiem, pirms neesi pats sevi iepazīstinājis...
+2
Kāpēc tev tas jāzina? Var taču pasākumos iepazīties ar tiem, kas vēl nezināmi un pārmīt kādu vārdu ar jau zināmajiem.
+14
A es nemaz megribu zināt.
Es daļu jūs esmu redzējis (lielākoties tikai vienreiz), un man no jums bail. Visi tādi draudīgi izskatās...
0
un wrongteils mums tāds mazs,balts un pūkains...
+1
Var taču pateikt vārdu uzvārdu piemēram ir cilvēks kuru sauc Jānis Jansons :D
Tādu draugiem portal ir virs 240 pec tam vari iet meklet un domat kas kurs ir :D
+1
Nu protams ja vien cilvekam ir populārs vārds uzvārds..
+1
Ir jau arī daži labi, kas lieto 3-4 pseidonīmus...te gan laikam viens no tiem tik manīts.
+9
Tā Drošības policija pavisam slinka palikusi, prasa, lai katrs pats visu pastāsta.
+2
Ievērojot Truemetal.lv senās tradīcijas, šeit tīri vai prasās pēc kāda offtopika. Vēl neviens nav neko teicis par dzeršanu un pupiem. Nu, vai, vismaz, kaut ko par un ap datoriem.
+2
Piekrītu Dethecratora rakstītajam mazliet augstāk. Uzdrīkstēšos citēt, mazliet palabot, un papildināt Dethecratora domu: ''Metālisti vai šturmisti šādā socioloģiskajā aspektā pozitīvi atšķiras no pārējiem tādā ziņā, ka nemēdz citiem uzbāzties ar jautājumiem, kas tu esi reālajā dzīvē un kas tev pasē rakstīts, kā arī paši nemēdz publiski bazūnēt savu nodarbošanos un savus pases datus.'' Nu kaukā tā.
+1
^ pareizi, pareizi :)
+1
pis dirst pidar bled, un neaimirsti izpist sava kaķa peteni, nekad tu neuzzināsi manu jobano vārdu bled
-3
petuhas pisējs pidara pisējs izvelk savu pimpi bet oliņu nav bled
-1
:aiwa: :shura: :divas_petenes: :paalii bled: :abas pishu pakaljaa: :abas_raud:
-1
+5
Ir forši dzert pie datora un skatīties uz pupiem (varētu kalpot kā Trūmetāla sauklis)
+2
pincīt, a ko tu darītu ja tev reālajā dzīvē kāds paprasītu - "Kā tevi sauc?" :D
+3
Ko pincītis darītu reālajā dzīvē, kad viņam nevis pajautātu pincīti, bet iedotu aiz kārā vaiga vien maz pincīt uz to desert beigās :D
+6
Mani sauc Pēteris Pētersons. Dzīvoju Rīgā, Latvijā. Dažreiz Saulkrastos. Esmu vīrietis. Man patīk metāls. Vēlētos iepazīties ar kādu brīnišķīgu būtni. Bez kaitīgiem ieraudumiem. Materiāli pastāvīgs. Ir vieta priekš tikšanās.
+1
^ a savs auto?
+4
Ir Puegeot Kadett 1994. gada. Noskrējiens tikai 120 000. Vēl ir rūpnīcas smarža. Vācijā brauca mācitājs.
+3
^ gan jau, ka mācītājs - sieviete :D
+5
Un tikai svēdienās un tikai ar domu spēku - motors pilnīgi svaigs un nesulo.
-2
kad man prasa vārdu, tad es iešļācu kā atbildi kaut ko baltu sejā (tipa - kas tu akls esi!?)
+5
hmmm.. es gan končos nav manījis kādu kurš pārvietotos ar piena vai kefīra paku apkārt... tip pie konficētajām mantām a nav redzēts. Manliekas tu dirs.
+2
Neesmu arī redzējis, ka pa zāli pārvietotos liels, izslējies pincītis…
+3
Ir redzēts - divmetrīgs un rižs :)
+4
tas jau vairs nav pincīts, tā jau i pipele
0
Kā kuram :)
0
Ja tēma nepāriet pupos un aliņos, tad jau sāk vilkt uz konflikt situāciju, ka pirms liela vai maza pimpīšā definēšanas notiksies mēru noņemšana he he...!!! Nav nozīmes pipeles izmēram, visu nosaka erekcijas ilgums :D
+1
^ Labāk, lai smuki karājas, nekā sūdīgi stāv? :)
0
Kas ir kas. Nu, tie kas dzer alu ir pazīstami, bet vai kāds (no alus dzērējiem) var noskriet maratonu?
fficiële trailer DE MARATHON (filma reāli ierullē).

www.youtube.com/watch?v=lysG_N8kMCU...
0
gadus piecus vecs raksts pārpostēts no jauna. Te var uzzināt, kas ir kas:

www.mammamuntetiem.lv/articles/29775/tini...
+1
Ārprātīgs saturs un izpildījums. Mietpilsonisko vecāku barība, dildo smadzeņu izvarošanai.
+1
Elementāri, Vatson, jaunēkļa lielās, nošļukuši-piedirstās bikses liecina par lieliskām taekwando iemaņām!

''Apģērbs, kas ir vairākus izmērus par lielu, demonstrē gatavību vienmēr iesaistīties konfliktos un, cerams, uzvarēt''
+1
+1
Lol, bļec, tur tiešām CV, nevis rickroll :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas