X-Z
0
Runa nebūs ne par X, Z paaudzēm, bet par ...brīžiem nomāc garlaicība, ne tiem, kas ikdienā dzer alu, klausās ko smagu vai kam exit vienmēr ir ciets. OK, vai ikdienā kāds atklāj ko jaunu (nebūt ne ēdamu un dzeramu, tam ir citas tēmas). Ne XXX, ne Famous Ol' Spiced. Teiksim, ko iz dzīves. Ne garāk par 140 simboliem.
Piem, man pēdējais atklājums: sieviete ir kāpnes (tieši tā), kas ved vīrieti vai uz elli vai paradīzi :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
Ko?
0
man jau liekas ka neko
0
mans šīrīta atklājums - alkohola lietošanai ir negatīva ietekme
-1
Spriežot pēc pēdēja komentāra, gudru domu būs maz. Kļūdījos ar forumu :D
+1
Par sievieti sanāca diezgan precīzi.
0
ja sievieti izmanto kā kāpnes, tad tik ceļš uz Elli ...
0
Ko dāmas domā?
0
Tātad vīrietim ir divi varianti - elle vai paradīze. Kā ir ar gejiem, piemēram? :D
+5
Sieviete kā kāpnes? Emmm... uz sievietes nevajag kāpt ar kājām, laikam neesi sapratis to "uzkāpt uz sievietes" izteicienu.
0
Kāpnes, lifts, izpletnis. Vārdi, bet pēc būtības sieviete vai nu "nogremdē" vīrieti vai "spārno"! :D
0
būs jāuztaisa aptauja, vai sievietēm patīk, ka viņas salīdzina ar dažādiem būvkonstrukciju elementiem: kāpnes, lifts utt. (Līdz šim salīdzinājumi ar augu valsts produkciju parasti darbojās labāk.)
+3
Ne gluži 140 simboli, bet nu arī trāpīgi: youtu.be/ZVnSYTei3NY...
0
labs :)
+4
šodienas atziņa - "Pietiek ēst pavisam maz, lai dirstu nenormāli daudz" (šodienas darba tikšanās ar anoreksētu blondīni)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas