Tēma:
P3LICAN
, 2015. gada 5. maijā, plkst. 21:48
+1
 
piektdien, 29. maijā, 20:00
A Nice Place / Citadeles iela 2 / Rīga / 5eur

ANATOMY OF I (death/thrash metal, Hollande)

Grupu 'ANATOMY OF I' 2009. gadā izveidoja Michael Dorrian (ģitāra, vokāls) kopā ar ilggadējiem draugiem Steve Di Giorgio (DEATH, TESTAMENT, SADUS) and Dirk Verbeuren (SOILWORK, SCARVE, ABORTED).

'ANATOMY OF I' mūzikas stils ir thrash/death metāls specifiskā eksperimentālā avandgarda formā. Grupas mūzikas stils ir radies, ietekmējoties no 70. gadu jazz/fusion līdz pat grindcore.

Tā kā Steve Di Giorgio un Dirk Varbauren aktīvi darbojas citos projektos, viņu vietā grupas sastāvam šobrīd ir pievienojušies bundzinieks Edwin van den Eeden (ex-SINISTER) , basģitārists Roderick Ras (HOUWITSER) un ritma ģitārists Frederick Ras.
www.facebook.com/pages/Anatomy-of-I...

www.youtube.com/watch?v=vbNQ9jVk8tA...

SADISTIK FOREST (death metal, Finland)
Grupa 'SADISTIK FOREST' no Oulu, Somijā, ir dibināta 2007. gadā, kad, iedvesmojoties no Amerikas death metal grupas Possesed, ģitārists Antti Heikkinen (ex-Fall of Man, VIHA) nolēma izveidot grupu, kas spēlēs brutālu, nežēlīgu un nepiedodošu nāves metālu.

Muzikāli 'SADISTIK FOREST' ir death metal ar thrash un black metal iezīmēm, un grupa, kas ciena klasiskā ekstrēmā metāla tradīcijas un mērķē tikai uz bezkompromisa māksliniecisku rezultātu.

Līdz šim grupa ir izdevusi divus un raksta trešo studijas albūmu. Grupas sastāvs: Antti Heikkinen (ģitāra), Markus Makkonen (vokāls, basģitāra), Vesa Mutka (bungas) un Matti Salo (ģitāra)
www.sadistikforest.com

www.youtube.com/watch?v=GZenZT8Us1w...

BIOMORPH (technical metal)
www.facebook.com/BioMorph/timeline
www.youtube.com/watch?v=aBphQ_sMPIE...

STAGNANT PROJECT (extreme metal)
www.facebook.com/stagnant.project/ti...
www.youtube.com/watch?v=cl-c2qn6hiQ...

lv-lv.facebook.com/events/146709557691...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!