Jankas
0
Kā svinēsiet Jankam un Līgai vārda dienu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Paceps gaļu, iedzers visīti un ies gulēt :D
+4
kāda runa, Bērziņ ? Virinās uz Brasu kā parasti. Paņems 3 kastes - 1 piebalgas senci, 1 tērveti un 1 pilzenes. Dedzinās jodu ugunskuru, ceps līķus un klausīsies Sodom "Agent Orange" lūpā (loop) 10 stundas no vietas !
0
arbeiten.
+1
machen sie fleisch?
+2
starp citu par Sodom "Agent Orange" nebija pārspīlēts - 1990. gada jāņi :) Ar alu gan 13 -14 gadīgiem ļoļikiem bija pašvakāk (un labi vien ir)
0
Tas pats Agent Orange, kas dzied Everything Turns Grey?
0
Pārlasījos. Protams, ka nē.
0
Ādažu poligonā. Putnu uzskaite. Diez vai skaidrumā.
0
Janka-pjanka
+1
apollo.tvnet.lv/zinas/apturets-auto...

Pjanka-guljanka. Man tiesību nav, bet reizēm būtu interesanti uzzināt, cik man ir bijušas promiles.
+1
Šis jau tad vismaz no piektdienas nav vaļā laidis.
0
Bet tad kāāāāāā laida vaļā! Menti knapi šo apstādināja…
+6
^^^ Lai arī šoreiz oficiāli fiksēto rekordu promiļlatiņa uzstādīta gana augstu, tomēr izmisumā krist nevajadzētu, jo cīņa ar Zaļo Pūķi turpinās vēl vismaz 2 diennaktis. Tā ka tās 5,50 promiles tik tāda mēraukla, dokumentāli iezīmēts horizonts.

Man 2000. gada augustā alkoekspertīzē Gaiļezera slimnīcā pēc dziļā miegā gulētas nakts uzrādīja 2,23 promiles asins analīzē. Toreiz tā sirsnīgi niekojos ar "acu aizmiglotājiem" kādas 3 nedēļas. Taču konkrēti iepriekšējā vakarā, pirms ekspertīzes, iesildījos ar puslitru 3graudnieka, pēc tam gāzu iekšā brendiju, pa virsu uzraujot aliņus. Precīza litrāža nav zināma, jo tuvāk degustācijas noslēgumam bija iestājusies t.s. "daudzsēriju bezfilma" ar epizodiskām, nenozīmīgām atmiņas atblāzmām.
0
^ Un kas notika, kāpēc bija Gaiļezerā jānonāk? Sakarā ar alko priekiem vai varbūt sporta trauma? Ja pārāk privāti, atvainojos.
+2
^ Nav nekā pārāk privāta. Smadzeņu satricinājums. Ekspertīzes rezultātus uzzināju, tikai izrakstoties no slimnīcas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas