Tēma:
P3LICAN
, 2017. gada 4. aprīlī, plkst. 14:27
+2
 
Rīgā norisināsies rituālās deju mūzikas pasākums

22. aprīlī, mazliet raganīgā pavasara noskaņā, Rīgā, “NABAKLAB” , pirmo reizi Latvijā viesosies austriešu goatwave / dark ambient apvienība “The Devil & The Universe” . Viesosies arī igauņu deathbeat / industrial duets “Forgotten Sunrise” . Abas grupas koncertā uzstāsies ar jaunu, iepriekš neatskaņotu muzikālo materiālu.

The Devil & The Universe radās apvienojoties mūziķiem Ešlijai Dejourai (Ashley Dayour) un Devidam Fisteram (David Pfister), kuriem abiem ir iepriekšēja pieredze vairākās gotiska stila grupas, kā trešajam pievienojoties Stefanam Elbaheram (Stefan Elbacher). Apvienība spēlē unikālu un pārsteidzošu which house, drone, dark ambient, minimal – synth, ancient, industrial, gothic stilu apvienojumu. Nozīmīgs iedvesmas avots grupas daiļradē ir dažāda veida okultisms – jau grupas nosaukums tapis iedvesmojoties no Taro kārtīm. Līdz šim izdevuši trīs pilnmetrāžas albumus: „ Imprint Daath” (2013), „Haunted Summer” (2014) un „Benedicere” (2015), kā arī virkni singlu un minialbumu.
The Devil & The Universe „Danaus Plexippus”:
www.youtube.com/watch?v=9NnwvgizFrE...

Forgotten Sunrise ir igauņu industrial / deathbeat duets, kurš pastāv jau kopš 1992. gada. Sākuši kā death metal apvienība, ar laiku grupa savā skanējumā pakāpeniski iejauca trip hop, tehno, folk, drum’n’base, shoegaze un indie pop elementus, līdz kļuva par to labi pazīstamo hipnotizējošo duetu, kas viņi ir šodien. Kā jau industriālās elektronikas grupai pienākas, izdevuši vairākus mini-albumus un singlus, kā arī trīs pinos albumus.
Forgotten Sunrise „Samewonder”:
www.youtube.com/watch?v=mOsCMhiOSTY...

DJ KNAB

Koncertā uzstāsies vēl viena pazīstama grupa, kas tiks atklāta tuvojoties pasākumam. Spēlēs arī dīdžeji un pasākums norisināsies divās zālēs, uz ekrāniem tiks demonstrētas mēmās filmas.

Šobrīd biļetes vēl pieejamas iepriekšpārdošanā par 10 EUR www.ticketshop.lv/site/events/view/21... , atklājot trešo izpildītāju biļešu cena augs, kā arī būs dārgākas pasākuma dienā un pērkot pie ieejas.

Pasākuma lapa: www.facebook.com/events/164768748885...

Grupu vietnes:
www.thedevilandtheuniverse.com/
www.facebook.com/TheDevilAndTheUnive...
soundcloud.com/the-devil-the-unive...
rustblade.bandcamp.com/album/benedicere...
www.forgottensunrise.com/
www.facebook.com/forgottensunrise/...
forgottensunrise.bandcamp.com/
P3LICAN
, 2017. gada 19. aprīlī, plkst. 20:19
0
 
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!