Tēma:
sumpurnis
, 2018. gada 18. maijā, plkst. 19:37
+8
 
Tāda neierasta lieta, kā sacīt jāsaka:

Vienvārdsakot, stāsts ir tāds, ka mēs (nu, daži spēļizstrādes entuziasti) drusku uzvarējām Igaunijā notikušo Ludum Dare gamejam pasākumu ar spēli GoryTale (smalkāk bildītēs var iepazīties zemāk norādītajos avotos).

Spēles TL;DR ideja ir cīnīties pret supersaldo jaukumu ar brutālām metodēm. Var domāt par Doom/Serious Sam/Duke Nukem iemestu Spongebob Squarepants smadzenēs.

Tātad, par lietu - pagaidām izmantojam royalty free mūziku no internetiem, kuru plānojam nomainīt pret oriģināldarbiem.

[SHEKEL]Un te es griežos pie jums šajā jaukajā (bez)sakarā - vai starp klātesošajiem kuņģiem un drāmām ir kāda apvienība vai individuālisti, kuri ir ne tikai spēļu entuziasti, bet arī varoši par drusciņ samaksu uzbliezt kādus divus skaņdarbus mūsu spēlei? Pagaidām sliecamies par 50EUR samaksu par skaņdarbu, taču cena, protams, ir runājama. Protams, saprāta robežās, jo mēs kā indie izstrādātāji paši ēdam sapņus un uzdzeram asaras,bet kaut ko varēsim sagrabināt, ja vajadzēs.[/SHEKEL]

No skaņdarba sagaidām ko līdzīgu www.youtube.com/watch?v=2Pnga5ToNdQ... skaņdarbam - kačājošu, bez liekiem un sarežģītiem solo un vispār tādām primitīvām (vienkāršām) melodijām.

ldjam.com/events/ludum-dare/4...
ldjam.com/events/ludum-dare/4...

Treileris slinkajiem skrollētājiem: www.youtube.com/watch?v=QfC7Ue2HAVg...

sumpurnis
, 2018. gada 19. maijā, plkst. 01:05
0
 
Pļeķ, skaidrā rakstu sliktāk kā pālī.

Lai nu kā, ja ir interese parunāt par lietu, tad profilā pasts, vai atstāj ziņu tepat.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!