Tēma:
BladeOfDarkness
, 2020. gada 22. janvārī, plkst. 14:00
+2
 
Ar vairāk kā miljons vidējo klausītāju skaitu mēnesī mūzikas straumēšanas vietnē Spotify, leģendārie melodiskie zviedru metālisti In Flames ar savu jaunāko albumu “I, the Mask” 29. maijā pirmo reizi Latvijā uzstāsies koncertzālē Palladium.

Biļetes publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks piektdien, 24. janvārī no plkst. 12:00, bet jau no šodienas tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem izmantojot īpašo kodu: INFLAMES20

CENA: €29.90-30.90

Mūsdienu mūzikas pasaulē, kas pārpildīta ar nebeidzamiem žanriem un pārejošiem trendiem, grupa In Flames ir nemainīgi patiesa savai muzikālajai vīzijai. Kopš apvienības dibināšanas 1990. gadā, Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, leģendārie metālisti ir devušies neskaitāmās pasaules koncertturnejās un kalpojuši par iedvesmu mūsdienu lielākajām metāla apvienībām, paralēli nemitīgi attīstot un pilnveidojot savu unikālo skanējumu. Ar miljoniem pārdotu ierakstu un pasaules mēroga fanu bāzi, In Flames pierādījuši sevi kā neapturamus smagās mūzikas smagsvarus.

In Flames diskogrāfijas sarakstā ietilpst trīs EP izdevumi, divi koncertu ierakstu DVD, kā arī trīspadsmit studijas albumi no kuriem jaunākais “I, The Mask” izdots 2019. gadā. In Flames tikuši nominēti trim “Grammis” balvām (Zviedru Grammy balvas ekvivalents), iegūstot divas no tām - grupas albumi “Soundtrack to Your Escape” (2004) un “Come Clarity” (2006) tikuši atzīti par to gadu labākajiem ierakstiem smagā roka un metāla kategorijā.
Kopš sava pirmā 1994. gada albuma ”Lunar Strain” līdz pat pēdējam studijas ierakstam ”I, the Mask” (2019), In Flames ir sasnieguši iespaidīgus mūzikas vēstures augstumus. Apvienības melodijas, harmonijas un lirikas, kas raksturo In Flames īpatnējo stilistiku ir attīstījušās līdzi laikiem. Fani no visas pasaules, kas sevi sauc par “Jesterheads” var paļauties, ka In Flames iedvesmos tos baudīt labāko metāla mūziku arī turpmāk, sekojot sauklim ”In Flames We Trust”.
BladeOfDarkness
, 2020. gada 22. janvārī, plkst. 14:01
0
 
Ieeja: 19.00. Sākums: 20.00
kudars
, 2021. gada 25. maijā, plkst. 18:36
0
 
Grupas In Flames paredzētais koncerts 27. martā koncertzālē Palladium, kurš Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ nevarēja notikt, TIEK ATCELTS.

Informācija biļešu īpašniekiem:

• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas interneta veikalā www.bilesuserviss.lv, tad nauda par pasākuma biļetēm tiks ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā līdz 11. jūnijam bez klienta pieprasījuma.

• Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas Biļešu Serviss kasē, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas pieteikuma veidlapu www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refun... līdz 1. jūnijam.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tiksimies drīz jau citos koncertos!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!