Pērku vecu laptopu, ka tik būtu ejošs
0
Ja nu gadījuma kādam mētājas nevajadzīgs (bet ejošs) laptops, tad meklēju lietotu verķi ar vienalga cik lielu ekrānu un OS, tehniskie parametri vispār nav svarīgi. Lietota grabaža vajadzīga tāpēc, lai nebūtu žēl salauzt pa ceļam uz Ukrainu vai tamlīdzīgi. Ja ir kas piedāvājams, dariet zināmu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hmmm… tiešām nevienam nav nekas piedāvājams? Iepriekš tak ne reizi vien tika manīti sludinājumi par dažāda veida kompju tirgošanu vai remontēšanas variantiem.
0
Gan jau visiem glauni aparāti - tavām prasībām neatbilstoši :>
0
Var jau piedāvāt arī glaunāku, ja cena nav pārāk "glauna" un gribas tikt vaļā.
+1
Nu 'ejošs' arī ir subjektīvs lielums. Piemēram, vai 'ejošs' skaitās laptops, kas slēgsies iegšā 5 minūtes, interneta pārlūku vērs vaļā 2 minūtes?
0
Nu tas jau taisni atbilst izvirzītajām prasībām!!
0
Nez, es tādu kā reiz laikam uz Ukrainu neņemtu līdzi, bet es nezinu, ko Dethecrator ar viņu taisās darīt. Bet atcerējos, ka šamam ir viena nepopulāra izeja, kas man mēdz būt noderīga. Es gan vispār uz Ukrainu pagaidām nebrauktu un citiem arī neieteiktu, tur tak rusilas joprojām raķetes šauj.
0
Man šķūnī stāv vecs , bet neejošs. Iespējams, problēma ar cieto disku. Kur lai tādu nodod?
0
Cietais disks jāņem ārā un tikai tad var nodot metāllūžņos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas