JUDAS PRIEST - Invincible Shield (jauns albums 08.03.2024.)
+3
Pirmais singls ir tautās, viss normāli - nekā revolucionāra, bet solīdi.

www.youtube.com/watch?v=N_l-trEOtbk...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nekāda Amerika atklāta nav , kaut kas no 1986/88. tikai nedaudz modernāk . Man K.K Downing projekts ar Judas Priest tagad asociējas vairāk , bet nu pēc viena treka spriest neko nevar , bet neko dižu ar negaidu. Viss labākais jau ir nospēlēts.
0
^^ PSC, es pirmās 40 sekundes domāju, ka Perturbators vai kas tāds.
+1
^^ KK's Priest man liekas pārāk banāls, un arī Rippers uz vecumu palicis apnicīgāks. Bet tā jau paklausīties var.

^ sintezatoru līdzīgā stilā JP ir izmantojuši arī agrāk, jau pieminētajā 1986/88 periodā. T.i., kad tas bija moderni, nevis retro nostaļģiski.
+1
Vēl viens jauns gabals - Trial By Fire:
www.youtube.com/watch?v=0n5aFASWfDA...
+1
Kā vecam heavy'trash fanam grupa ir vienmēr bijusi topā ,nedēļas laikā reizes 10. noklausījos nu tāpat kā pirmais gabals - nekā .
youtu.be/IwDgbIjjNwU...
Šis "Trial by fire" ir krietni labāks :))
+1
paldies, nekad nebiju tā ieklausījies, bet tomēr - nu bet baigi čoinais pediņu muzons! :) es nez kā jums, bet man ir tīri lustiš! vai kāds ir šito uz Skapi arī disenēm aizsūtījis? bet ar panikas lēkmēm... tur gan, džeki, JOKI MAZI!!! digitāli krimināls NEPRĀTS!
0
^
Kas i , uz kašķi velk?
+2
^ kāpēc? es tak saku, ka beidzot klausos džūdas prīst un man cepī. un forši arī, ka šeit tik atvērti un iekļaujoši metaļori! ādas jakas mugurās un rungas rokās! kur kašķis? kašķiem laika nav, pukstens tuvu tikšķ jau NOLEMTĪBAS STUNDAI!!!
0
a tev tā pediņu mūzika pēc tās galvas/kakla traumas sāka cepīt , vai pirms tam jau biji aizrāvies tikai to neatklāji publiski ?
0
Par kādu traumu tu runā? Man vakar iepatikās, kad klausījos no šīs tēmas trve metālā! 🤟
0
Judas Priest - Trial By Fire (Official Video)

www.youtube.com/watch?v=2YqZuo1WKk4...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas