VILKŲ ŽIEMA 8 @ Kablys, Viļņa, 27.01.2024.
+3
WINTER OF WOLVES 8 Festival Will Breathe The Fire of Dark Music!

The heavyweight Vilnius-based metal music festival Winter of Wolves is preparing for a winter gathering. The festival will take place on January 27th, 2024 at “Kablys” culture venue.
Born in the capital of Vilnius in 2011, WINTER OF WOLVES extreme music festival is a relative to the long-standing KILKIM ŽAIBU festival. The event will greet the heaviest music lovers for the 8th time.

The winter metal festival WINTER OF WOLVES is holding the raised plan and planning an especially dark programme. The festival will take place in two halls: one will thunder with the concert programme, while the other will showcase KILKIM ŽAIBU video projections. For the audience’s convenience, an additional “Dundulis” bar will be set up and the spacious premises will be divided to avoid larger jams and lines.

The first tickets to the Winter of Wolves cost €38. tickets.paysera.com/.../festivalis-vilk...
The price will go up soon!

More info: www.vilkuziema.lt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+ PRIMORDIAL
+ JUODVARNIS
0
+MISÞYRMING

Icelandic Black Metal Maniacs Is Coming to the WINTER OF WOLVES!
These Icelanders are also known for their astonishing energy during live shows. Namely their powerful and intense gigs, delivered with full dedication, is what has earned them their good reputation and respect from metal fans all over the world – truly, it’s hard to find anyone like them.

tickets.paysera.com/lv-LV/event/festiva...
0
Šis varētu būt labs 3. mēģinājums redzēt MISÞYRMING

2020.gada martā viņiem bija Baltijas tūre, izlaižot Rīgu. Pa ceļam sākās Covid, Tallinas koncerts tika strīmots FB bez klausītājiem.

Šogad Brutal Assault viņi bija ielikti 2:00 naktī. Ap 1:00, klausoties Gorgoroth, uznāca tāds besisi, ka nācās iet gulēt.
0
Šīgada Howls of Winter festiņā Misþyrming noblieza perfekti, ir vērts
+1
Mums vajag Estrika busu laikam
0
Šogad bija divi busiņi
+2
Busiņš bus..
0
Cool.
Bet tā, Vilku ziema ir kā aizvietotājs - tāds mazs, bet tomēr, priekš Metalmania.
+1
^ Es gan teiktu, ka VŽ drīzāk ir Death Comes tradīciju turpinatājs.
0
Kads no jums vispar uz Death Comes savulaik ir bijis? :)
0
^
Jā, esmu bijis uz pēdējo Death comes 2003.gada ziemā.
0
^ Es arī uz to biju.
0
A es biju? :D :D
+4
Kurš tad to lai zina tavā vietā 😀

Hedlaineri bija Moonspell, bija organizēts buss (laikam Destrukts taisīja). Estriku pirms konča savāca menti un aizveda uz čoku, mēs ar thetrve viņa biļeti pārdevām, bet Estriks uz Moonspell bija atpakaļ un pat bez biļetes tika iekšā.
0
^ ekkkk… laiki, kad ziema bija aukstāka un bleķis — melnāks…
0
^^
Bija arī vēl viens, kurš laikam tika nogādāts atskurbtuvē, un ar to Destrukta organizēto busu Rīgā neatgriezās.
+2
Pasākumu (ne)atceros un mentenē arī (ne)biju, cik (ne)atceros. Tātad pasākumā (ne)biju, ja pareizi (ne)atceros... Visticamāk....
0
^ visu pārējo nevaru ne apstiprināt, ne noliegt!
+1
"ekkkk… laiki, kad ziema bija aukstāka un bleķis — melnāks…"

kurš gan negribētu atgriezties pie aukstākas ziemas? pārmijas no plus uz mīnus 3, slapjdraņķis, pļura uz ielas, slidotava pa visu Rīgu, lietus Ziemassvētkos? kam tas viss vajadzīgs?
0
Pļura un slapjdraņķis jau taisni ir tagadējās ziemās, pie aukstākām tā visa butu mazāk.
0
0
LILI REFRAIN - "Nature Boy" & "Travellers" live at KILKIM ŽAIBU XXIII

www.youtube.com/watch?v=cV_aGR7Q65Y...
+3
LTG Link announced the schedule of the Vilnius-Riga train starting December 27th.

Daily departures from Vilnius at 6:30, arriving in Riga at 10:43. Departure from Riga at 15:28, arriving in Vilnius 19:51.
0
Drink away train \m/
0
"Pļura un slapjdraņķis jau taisni ir tagadējās ziemās, pie aukstākām tā visa butu mazāk."

Bet tas jau arī ir tieši tas, ko es rakstīju, ne?
0
^ nav viennozīmīgi noalsāms, man vairāk pēc sarkasma izlasījās.
0
^nu tur nebija nekāda sarkasma. pirmais teikums - gribu normālas ziemas atpakaļ, otrais teikums - tagadējo ziemu apraksts. izņēmums, likās, ka būs šī ziema, kad jau novembrī viss bija normālā sniegā un ap -5, bet, kā redzams tagad, Ziemassvētki būs peļķaini un pretīgi kā jau pēdējos gados ierasts.
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas