Līvi dzīvi (1994) kasetes koncertieraksts
+1
Vai kādam būtu audio fails ar šo koncertierakstu? Atceros kad sīks biju, sencim šī kasete bija. Tagad pēc daudziem gadiem būtu forši atkal dzirdēt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Atraku savā kastē. Te būs: failiem.lv/u/cwa8ng4dgm...
0
www.discogs.com/sell/release/266322... te var nopirkt taustāmā nesējā, tā teikt, lai ir trū
0
Pladies tolx, bet pietrūkst pāris dziesmas. Būtu ideali ja pārējās arī būtu. Ja nevienam nav pieejamas visas dziesmas, tad varbūt jāmēģina būs nopirkt kaseti.
0
Paldies, arī nepilnais variants labs — jau bija aizmirstas, ka Līviem tādas dziesmas arī bija.
+1
@tolx, negribi vēl kaut ko retu un senu atrakt? :) Kaut ko no 1980s vai 1990s sākuma?

(šis bez ironijas!)

Par tēmu - rīt paskatīšos lielajā kastē, varbūt man pat ir visi gabali.
+2
Ar būs jāpaskatās. Kaseti gan sen jau atdevu.

P.S. Tolka liktais ir no "Līvu" 1988 albuma pārizdevuma uz CD ar bonusiem: www.metal-archives.com/albums/L%C4%ABvi/Ku...

Žēl, protams, ka visu neizdeva
+1
Tas ko es ieliku ir no rutracker sen novilkts.
Tur vēl šādas un tādas interesantas lietas ir sazvejotas.
Rekur, piemēram, Līvi no 1983. gada, dzīvajā.
failiem.lv/u/r6tusudbs9...
+3
Ir arī šis koncis YT: www.youtube.com/watch?v=Ez3ywepDChg...

Sapratu, kāpēc tikai daļa dziesmu uz CD izdotas - divi atsevišķi ieraksti:

Līvi - Dzīvi (1994)

Live album, released only on MC - latvian hard rock maestros at all their concert glory! Recorded on Liepajas Dzintars 1988 (tracks 1-6), and Liepajas Dzintars 1989 (tracks 7-11)

01. Aiziet Garam
02. Parak Maz
03. Metala Sirds
04. Dzejnieks
05. Straume
06. Dzelzsgriezejs

07. Vai Tu Vari
08. Melu Mele
09. Man Vienalga
10. Sabrukusi Pils
11. Karogi

Es vēl sazvejoju:

LĪVI - 15.gadu jubilejas koncerts Mežaparkā
Jūsu uzmanībai rets grupas ieraksts no 15.gadu jubilejas tūres noslēguma koncerta Mežaparka estrādē.
Skaņas kvalitāte ne pārāk laba, grupas izpildījuma kvalitāte brīžiem arī ne pārāk iepriecina.
Taču....
Pirmkārt: šajā ierakstā ir divas līdz šim nekur nedzirdētas Līvu dziesmas: "Brāl Līvu Asins Plūst", kā arī "Piedod Piedod Man" (nejautk ar 1997.gada Groduma dziesmu Piedod Man). Abu dziesmu autors ir J.Pavītols.
Otrkārt: grupas sastāvs šajā periodā ir ļoti eksotisks: vokālista lomu , bez A.Brīzes, izpilda arī Ivo Fomins, solo ģitāru spēlē T.Kleins. grupai ir 2 bundzinieki uz skatuves un šķiet ka 2 taustiņnieki.

Kopumā galīgi ne izcils, taču vēsturiski interesants Līvu ieraksts:

Ieraksta dziesmu saraksts:

1. Vairogi
2.Līvu Asins Plūst
3.Saulgriežu Rīts
4.Zīlīte
5.Zinģe Par Bailēm
6.Bailes Par Zinģēm
7.Vēju Muzikants
8.Piedod Piedod Man
9.Saldus Saule
10.Zušu Dziesma
11.Iedomu Pilsēta
12.Laika Dziesmiņa
13.Aprīļa Pilieni
14.Rožu Laukums
15.Deviņvīru spēks
16.Dzelsgriezējs
17.Eglīte
18.Metāla Sirds
19.Zābaku Dziesma
20.Dzimtā Valoda

Papidlus (ne no šī koncerta):

21.Meitene Zeltene

drive.google.com/drive/folders/1NhJs...
+3
Man te kaut kas atradās. Paskatieties, vai tas ir meklētais:

failiem.lv/u/rvsqznp45v...
+1
jā, šis būs īstais
+1
Jā, ideāli. Liels paldies visiem
+5
Bet nu tā Līvu bilde metal-archives.com ir vienkārši pizģec kaut kāds :D

www.metal-archives.com/bands/L%C4%ABvi/354...
+2
Phh, patiešām. Divus no tiem es pat nepazīstu un nezinu, vai tie ir bijuši grupā - bet es neesmu cieši saistīts ar Līvu aprindām.
Bet par split-up tomēr nevar saukt. Koncertē joprojām kā Līvi + Buks, sastāvā ir divi no klasiskā sastāva (Virga, Muca) un pat pa kādai dziesmai ieraksta (bet tās ir tāds cringe-fests, ka vaimanuvai).
+2
Paskatījos, kaut kādi Līvu dzīvie ieraksti iraid man ar. Var apskatīties, varbūt kādam noder:

failiem.lv/u/trawnwcfzr...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
TurboHobo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas