Jaunais dizains
0
BigUgga? A nevajadzēja veco forumu nahrenizeet? Atstaat ieteikumus, sho to no koncertiem, sho to no muuzijas, a paareejo nafig.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jaa, un veel par useriem, kaa ir ar to banoshanu? Kandidaats nr.1 ir dievs IMHO.
0
Ban the God! :))))))
0
dievu...mjaaa...lai gan ir par ko iereekt :D
0
smiekli nāk
0
ja par to banu sistemu es ari kaut ko gribeetu uzzzinaat
0
Bet liekas kopumaa gaiss ir palicis retinaataaks. Vismaz pagaidaam.
0
Nu, lai ierēktu ir ass, lai uzzinātu par reformas pretinieku akciju - tvnets, u.t.t.
0
BigUgga, vareetu manus ieprieksheejos postus piesaistiit manam profilam, kaa tas ir dariits ar dazhiem citiem?
0
Nedz banu sistema te straadaas , nedz citi tml pasaakumi. Uztaisiis aaksts niku 'god in truemetal' i viss turpinasies. Vienigais variants - tiesha topiku moderacija, kur gan ir vajadzigs vai nu maksligais intelekts (izaicinajums bigugga intelektualajaam speejaam lapas veidoshanaa) vai arii kaads fanaats kursh sedetu un ik pa 10 sek klikotu vai neparadas kads jauns posts :/
0
da i nafig ljaut runat forumaa tikai registretiem juzeriem ? GARAAAM ! - ja mani neieinteresetu ideja par 'smago baaru' registracija man nafig nav vajadziga. Ljaujiet cilvekiem runaat, pat ja vinjiem slinkums 3 minutes papildus veltiit lai registretos. Nu , tadiem varetu gan liegt jaunas teemas saceret.
0
par tiem , kas 'onlainaa' - ko ta , ja pieregistrejos , tad visiem jazin ka es tagad truemetaalaa sezhu? :D - a ja man pasleepes gribas speeleet - taisiit otru registreshanos tipa 'homo anonimus' ? :)
0
Bans ir gan uz niku, gan mailu.
0
Lūgums galvenajam koderim pārbaudīt lapas performance uz opera.Man nekādi neizdodas normāli ielogoties(tjipa nerāda laukus ar ziņu un log off)
0
vai arii operas taisiitaajiem ir jaapaarbauda performance uz truemetal un iisteniibaa veel paaris lapaam :)))
0
Mjā, man arī ir pāris gļuku uz Operas, piemēram, postējot komentāru, lapa nerefrešojas.
0
Tā ir veca problēma,tur it kā kaut ko varēja darīt,bet kā nepateikšu.Logošanās gan šobrīd tikai uz Mozilla darbojas.
0
man internetam aatrums ir normaals, bet poustojot shajaa lapaa man jaagaida kaadas 2 minuutes, bet redzeet vai ir vai nav pievienojies koments es varu redzeet tikai peec atkaartos ielogoshanaas...
0
vienk vajag lietot mozillu un ta jau buus ok
0
man ar IE viss ir ok.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas