Purvciems
0
Veeletos zinaat vai kaads no jums dziivo vai iegrizzas Purchukaa un kur satusee.
Vienkaarshi Purvciema neformaaliem (mees te neesam daudz) diezgan garlaiciigi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ka veel maaciijos apmeeram purvciemaa ta biju purvciema neformaalis vajag vecrriigaa tuseet ja garlaiciigi
0
PS Griizinjkalns ar nav taalu no purvciema
0
Es zinu ka tur un tur var tuseet, bet parasti nav laika vai naudas.
0
Driizaak naudas vismaz man kaugan lai apdzertos Vecriigaa un vai lai arii normaali patuseetu var iztikt arii bez naudas
0
Es dziivoju purchikaa un arii Saatans dziivo!
0
es ar dziivoju purchikaa
0
Neesmu tur atklaajusi veel taadu tuseeshanas vietu,paarsvaraa tuseeju vecriigaa..
0
wowoww Dibina iepaziishanaa klubiju, kas kur dziivo, lai peec tam vieglaak atrast un sadot pa mizu? :P A es nepakam nevienam neteikshu, ka es dziivoju centraa :P vo taa
0
To Wild_beast:

Ja jau tu un "Saatans" diivo
Purvciemaa vareetu sarunaat kaadu tuseeshanaas vietu lai man nebuutu tik garlaiciigi, ko teikssi????
0
jaa,vareetu sarunaat!
0
ko tu teiktu,piemeeram peec 18. datuma?
0
jaa ,jaa sarunaasim,atnaaks bars metalugu un mani atspaardiis!:(
0
es a grib tuseet sen nav tuseets
0
Uzraksti kur un kad, peec taa 18. Novembra. Es ganjau buushu briivs.

P.S. Neviens tevi nespaardiis :)
0
a kaa purvciemaa urlu daudz kad es tur maaciijos tad taa saliidzinoshi mazaak ar citiem rajoniem jau bij
0
Tagad diezgan daudz, bet nau taadi agresiivie purni
0
Es arii dziivoju purvccikaa un man liekas tiessi otraadi, ka tur ir daudz metalheads. Katraa zinaa lielaakaa dalla metalgrupu dziivo purvccikaa un pllaviniekos.
0
ka skolaa gaaju mums klasee ar bija 3 metaalisti
bauskaa vispaar bi pretiigi tur laikam taadi vispaar nav
0
kaut kaa es daudz metaljugu Purvciemaa neesmu redzeejusi..taatad ieteikums purvchika metalheadiem: sasveiciniet viens otru, kad braucat vienaa troleibusaa!;)
0
2 Kaarters-em Saatans-ir meitene!
Par to satikshanos,veel nevaru taa pagaidaam spriest,tikai to ,ka pec 18. datuma ,jo saatanam 18.datumaa ir dzimshanas diena un noteiki arii vina to veel svinees 19.datumaa,karocha veel jaainformee vina un tad jau laikam, saakot ar 22 datumu var kaut ko ieplaanot!
0
2 Kaarters
AAA,un cik tev gadi?
0
2 Kaarters,ja gadiijumaa esi pilngadiigs,mosh vareesim aiziet uz konci 27.datumaa?
0
:) nejaukais es arii esmu no Purvciema!
0
man nesanaak sveicinaat trolejbusa pasazierus man pasham savs transporta liidzeklis
0
To Wild_beast:

Es esmu pilngadiigs, uz konci vareetu arii aiziet, bet cik es dzirdeeju tev tachu ir 17?
0
Hail!Klausies Kaarter!
27. koncis-buus taa problemaatiski,jo man tajaa pashaa datuminaa ir jaaiet uz kaazaam,bet mosh uz pusseptiniem vareetu paspeet!
Vai tad,ja iet kopaa ar kaadu kam ir vismaz 18 nelaizj iekshaa?
0
a ko ta saatans preceesies jau??
0
Kā jūs nesaprotat? NEVIENU tur nelaidīs iekšā! NEVIENU! Neskatīsies uz to, cik tev gadu - vienkārši nelaidīs un viss. Turpmāk metāla koncerti Latvijā notiks aiz slēgtām durvīm bez skatītājiem. Tas tāpēc, ka vairākas grupas atzinušas, ka jūt uztraukumu, ja jāspēlē publikas priekšā, un tas negatīvi iespaido mūzikas kvalitāti.
0
ooo,purchix ir taada manupraat diezgan vienmulja vieta,es tur paalii diez vai iisto maaju atrastu... :)
bet es dziivoju juglaa,netaalu no purchika.ja kaads sabiida tuseeshanas vietu,es labpraat pievienotos!
0
Nu tad sabiidiet to vietu, visi labpraat tuseetu, tikai es nedzirdu nekaadas idejas
0
2 Kudars
Nu ko,pashi vainiigi!Buutu pikji vairaak dabuujushi!:)
2 Bleakness
Ar savu dzeku protams!:)
(JOKS!):)))
2 Kaarters,ja jau uz konci nev jeegas posties,tad paliek ieplaanojums saakot ar 22 ,nu vismaz man!
Nezinu kaa Wild_beast,jo mees sastriideejaamies,un vina piedzeeraas un saaka prikoloties ,ka vinai patiik visaadas pokemonu muuzikas!
Bet tagad viss ir labi!
2 Hellhammer
Nenem to massage veeraa,droshi taisi kreklinus,bet ziimeeju to es!:)
Pashreiz taisu naakamo driiz aizsuutiishu!:)

0
Par to tuseeshanaas vietu varam balsot!Kaa buutu ar meebel namu?
0
audzeejs dzivo purvciema...
0
luuk luuk pasakiet kuraa vietaa, lai zinu kurai vietia jaaiet ar liikumu! jokoju ;)
0
balsoshana buutu laba lieta, bet vietas jaaiesaka tiem, kuri tieshaam purchikaa dziivo un labi zina taadas normaalas un piemeerotas.
To Saatans: kur ir (kaadaa ielaa) meebelu nams??
0
2 Ozzy
Nu meebelnams...
Jaameklee atkal karte..

Nu var jau sarunaat vietu,kur visi taa daudz maz zina?Es ieteicu meebel namu ,iesakiet paareejie arii kaadu vietinu tad balsosim!Nu visi tak zina kur ir minska?
0
es ar dziivoju Purchikaa.. gandriiz blakus audzeejam.. ;]
0
Primaars jautaajums:
Vai visi zin kur ir A.Deglava tilts?
Ja vissi to var saskatiit kartee, tad vareetu visi satikties pie taa tilta (tajaa pusee kur ir Purvciems).Tad jau izdomaatu kur iet, kur tuseet, kur dzert un kur kaadu sist :)
0
Vieniigi sarunaajiet vai sabalsojiet kad un cikos.
0
itkaa meebelj maaja un minska zinaamaaka pa deglav tila purvciem pusi
bet man tuvaak sanaak tas tilts jo es vinjam otraa pusee dziivo
0
Man skola ir pie deglava tillta!
0
man vais skola nav un darbs arii nav nu nekaa man nav
0
to Saatans:
tu maacies tajaa sarkanajaa profenee??
0
shuveej skolaa shuveej skolaa kaarter! bet nu iisteniibaa taa laikam ir Purvciema 26. Arodskola vai kas liidziigs!
0
Es atcereejos, kur ir meebeljnams!!!Vispaar vietai ne vainas.pie minskas ar buutu labi,tas man personiigi ir eertaak.Manupraat pie meebeljnama tur jau ir taada tuseeshanas vieta,ne?
0
Jaa ,bet profene taa nau!
0
Bet neiet jau runa par skolu,bet gan par tikshanaas vietu!
0
Yanci tu te vispaar neiederies,tikai bojaa gaisu!:((
Taa nav shuveej skola,ja nezini tad nerunaa!
Shuveejskola ir ogree!Ja kas es maacos par textil meistaru!
0
Hahaha šic man patīk. :)
0
pie minskas labaak mazaak url nekaa pie meebelju maajas un zem vai pie vai uz kaukaadiem tiltiem

rimi er klaat vareesim dzert a bet kaa tur purva ciemaa ar mentiem jums vecriigaa jau baigi kjer bet mees atradushi viet kur noliist esam
0
vecriigaa vairaak ir vecenes-menti,cik esmu maniijusi,ar taam var sarunaat... bet kjer jau kjer.
bet kaa ar purvciemu?kaads saka kaadas idejas vai arii piekriit jau izteiktajaam?
0
saatans :) ja nezini arii TU nerunaa, purvciemaa ir shuveejskola!!!
0
Purvciem ir suvejskola, tiktiessaam, es tajaa passa skolaa tulit pabeigssu tuurisma nodallu un taas fucking skolas pilns nosaukums ir Purvciem Amatniecibas vsk!

Taa Purvccika metallori, krocce davai, sarunajam vienu dien un tiekamies un aizlejam acis;))))))))
0
Tas Deglava tilta galaa tuuliit un pretii ir pavaaru skola.
0
piekriitu Hellhammeram,jaabeidz vienreiz plaapaat un jaatiekas!Sestdien,20.11.,... briivi no citaam acu aizlieshanaam? :) taada neitraala diena, var tikties!
0
bet es jau nav no purvciem iisti es laikam nedriikst ta buut
0
Hellhammer!!!
Tu esi tas...dzekinsh,no manas skolas??? Ko tad nenaaci klaat???
2 Yancis
Ej vienreiz uz poda!
Ja satikshu tieshaam pa muti kersi!Z.B jau! Mosh jau ir shuveej skola,bet taa vina nesaucaas,tu siikais paraziit!!!!Man tomeer buutu labaak zinaams,jo es tur maacos!Jaa tur ir shuveeju profesija,bet kaads tur sakars ar mani?Labaak videejaa+profesija,nevis ,ka pabeidz videni,esi kruts un veel tev jaamaacaas dazji gadi,a es ta uzreiz vareeshu straadaat!
Navig tu te runaa,es zinu,ka taadus kaa tevi ir jaaignoree,bet man tieshaam kriit uz nerviem,cilveeki,kuriem ir jaaarsteejaas,bet vini to nedara,te nav sanitaaraa nodala!So Fuck off!
0
TO Ozzy:

Es sestdien tieku, taapeec varam satikties un pafilozofeet par dziivi vai par ko citu pie kaada alus kausa.

TO Bleakness:
laipni aicinaats. Dziivesvietai nav noziimes visu izshkir alus.

To Saatans:
Yancis nav siiks paraziits vinsh ir LIELS paraziits!
0
Sestdien var sarunaat!
vinsh pat par paraziitu nav pelniijis buut!
0
2 Hellhammer
tas dzeks ar kuru tu dien dienaa esi kopaa arii ir metalheds?(laikam Raitis,ja pareizi atceros?)
0
ES juus cilveeki nesaprotu, ko var stiept gumiju?
ja sestdien tad sestdien un vis ir sarunaats vai tad nee?
0
man domaat kaukaa sesdien nesanaak iisti tikt a vabuut arii sanaaks ta jau redzees
0
To Kaarters:
ar kausu buus kaa nebuus, jo man nav 18 un baaros laizj tikai ar sarunaashanu.Bet par citiem alus iepakojuma veidiem arii neiebilstu. Sestdien esmu briiva visu dienu.
paareejiem: nu, kur ta palika visi tuseetgribeetaaji?
To Bleakness:
nu taisies, taisies, jo vairaak,jo labaak! :]
0
to Kaarters:
protams ka liels :)
to Saatans:
ai labi paaudzies tad pastriideesimies, un jaa piekriitu ka labaak ir vid+prof tapee jau esmu peedeejaa ceturtajaa kursinjaa vienaa tizlaa maaciibu iestaadiitee (un jau otro reizi runaa ko nezin) ak jauniiba :) labi labi jau beidzu, basta!
0
To Saatans:
Apsveicu dzimshanas dienaa!

Visus paareejos apsveicu sveetkos!
0
Paldies!
Viss sestdien,es varu!Cikos,kur!Tie kas nebuus pashi vainiigi!
0
to Yancis
pats poaaudzies!Atradies lielais!
Ja tu buutu liekls un praatiigs neliisu kur nevajag!Viss tev vairaak komentaarus neveltiishu!

paareejiem ,tie kas sestdien nevar var sarunaat arii citreizz...:)
0
to Yancis
pats poaaudzies!Atradies lielais!
Ja tu buutu liels un praatiigs neliisu kur nevajag!Viss tev vairaak komentaarus neveltiishu!

paareejiem ,tie kas sestdien nevar var sarunaat arii citreizz...:)
0
Saatan, apsveicu dzimenee! turaas! +_+ !

davai sestdien, pie minskas, tur kur taa izkaartne "Minska". laiku davai ieteic kaads cits, bet manupraat labaak iesaakumaa buutu dienaa taa ap diviem - trijiem.
0
sestdien -ok-pie minskas-ok-bet ne paaraak veelu-teiksim-17 vai 18?
Bet veelaak par 20 es iipashi negribu!
0
sestdien -ok-pie minskas-ok-bet ne paaraak veelu-teiksim-no 15-18?
Bet veelaak par 20 es iipashi negribu!
0
nu ta apsveicu visus ar 18.11.
un saatanu veel atseviski dubultie sveetki dubulta dzershana :)))

nu nezz kaa man sesdien sanaak es ir absoluutaa bankrotaa un kaads dators jaameegina uzkjiileet
un ja es i bankrotaa nevarees tak normaali iedzert kaukaa negribaas uz astes seedeet tak tas tuss nebuus tik vienreiz
0
To Bleakness: ja taa ir tikai pirmaa tikshanaas reize, tad jau var iztikt.ka tikai tauta.

Varam tikties 16.00. pie Minskas. Visiem viss der?
0
Man der 16.00 pie Minskas!!!
Kam veel der???
0
To Saatans:
Kur tava draudzene Wild_beast, sen forumaa nav redzeeti vinas komentaari!
0
pie Minskas ir ok un laiks arii der! Bet vai ir vecuma ierobezojumi? man only 15
0
To wiccan: ;)
kaads te tachu izteicaas, ka metaals vieno, pat neskatoties uz vecumu!

tad par tikshanos viss skaidrs. Liidz sestdienai!
0
Man der 16.00!Ja kaadam buus suudiigaak ar finanseem vareeshu uzsaukt kAADAM ALINU!:))Wild_beast arii buus ,vina sen forumaa nav bijuisi,jo sen pie kompja nav klaat tikusi,tik cik vina tiek skolaaa pie datora vai pie manis maajaas,tas arii viss!:)
TAuta saNAAak!!:))))
0
Iesaku visiem silti apgeerptie, lai kaads nesaak piiksteet ka vinam ir auksti.
0
Es buushu silti geerbta!Un Melnaa ,bet bikses uus zalas + Kerzi!:)
0
es joprojaam nezin vai buus bet ja buus ta buus taads gara auguma freaks ar zalju divriteni
0
Es buushu garajaa meetalii.
0
WILD_BEAST buus ar sarkaniem matiem,un melnu jaku + veel kaut kaadas shmotkas!:))))))
0
ohohohooo! strelka jau nozīmēta! ;D
0
Sorry, esmu 100 km arpus Rigas, ta ka nekas nesanax.
0
Sorry ka netiku!Visadas probleemas!Varbuut var sarunaat uz shito sestdienu!Metaals rullzz..!
0
nu kaa notuseejaat visi piedzeeraas :?? :))
0
ssito sestdienu ir SANCTIMONY:))) Taa, ka te es tiessaam nebussu!
0
Vai driizaak uz piektdienu?
0
par piekdienu ir par veelu ko sarunaat!:)
0
Notuseejaam forshi,tikai zjeel ,ka tik maz cilveeku!
0
manupraat ssii ir tulaakaa teemaforuma pastaaveessanas veesturee:)
0
vovovovovovovo, vareetu buut, bet ja nav a ko tuseet jakeras pie galeejiem liidzekljiem!!!
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas