Veseliigakie salaati
0
shiis teemas nosaukums raads atsaucoties uz apolinaria diskusijas teemu stulbums. tad diskuteesim par to kuri buutu veseligakie salaati un citaam tadaam lietaam kas patiktu apolinaria.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a kaapee zem ieteikumi ?
0
es liku tur pat kur bija par stulbumu lai sakriit
0
es uzskatu ka salaati nav jaeed, jo pie slitkas mazgaashanas vinji ir smilshaini un tas boja zobu emalju, ka var reklamet slaatus ja jaunatne iespaidojaas no taa un saboja zobus! tapa tur ir gliemeshi un man ka pacifistam tas nav pieljaujami! mes pashi sev apkart izniicinam dabu!
in.stora 4ever
sashutusi lasitaaja X
0
tu labaak izlai diskusiju stulbums pie ieteikumiem
0
Es nedzeru un nepiipeju eedu tikai darzenjus un vispaar esmu vegetarite(lai ka to arii rakstiitu).
uZkatu ka cilvekiem vaidzeetu aizmirst visu nelaagos ieradumus dzershanuun piipeshanu.
un saglabaat vidi.
Lasiitaja y
0
Uzskatu, ka truemetal.lv lapas foruma apmekleetaaji ir sagaajushi galiigaa sviestaa aiz pilniiga "nekodariit", liidz ar to apgruutina manu jau taa nepanesamo eksistenci, veidodami visaadus nejeedziigus topikus. Ja driizumaa nekas nemainiisies, no beedaam nodzersos un uzspridzinaashu daarzenju stendu Riigas centraaltirguu.

Sasutusii lasiitaaja Luusis.
0
P.S. >:(
0
Nez, man garšo rosols, and that`s about it.
0
dārzeņi vai drāzeņi.... hmmm nezinu es ēdu makaronus vai kartupeļus ar sāli un neko
0
Eating vegetables you kill millions of living organisms. Eating a steak you kill just a small part of one.
0
Rosols atgādina atgremojumu - pārstrādātu pārtiku...! Nēdiet salātu, ja vien tajos nav gaļa!!!!!
0
Labākie salāti - sliekas, urīns un tabaka. i^2 = -1!
0
es atziistu tikai paikas stukji :).

Lusis nabaga darzenju stends ko tad apmeklees vegetaarieshi kuri izniica miljoniem dziivo radiibu?
0
Dievs to redzēja, dievs to dzirdēja un attiecīgi reaģēja. Un nākamā dienā es saindējos ar sviestu.
0
Nez Zaljie salaati ir ljoti garshiigi ja vien eed ar neveseliigi daudz kreejuma UN majoneezes. Protams rosols ir baigi labais. Arii vinegrets nav zemee metams.

A ziniet kas ir pa iistam veseliigi un dabai nekaitiigi? Tas ir planeeta Marss. Tur nav ne uudens ko piesaarnjot, ne gaisa ko pieduumot ar cigareteem, nav dziivniecinju ko spiidzinaat vai apeest. Nav arii skaistu augu kurus nolemt apeeshanai. Padomaajiet! Nav pat liidzcilveeku kam uz nerviem krist. Nav nedz radioviljnju vai citu civilizaacijas huinju kas bojaa veseliibu. Nu kruti ne! Laizham!
0
nu nez vai radioviļņi met speciālu līkumu ap Marsu...
0
A bet ir gan tur uudens, sasalis gan leduu, bet gan jau cilveeces gaishaakie praati arii to izdomaas, kaa piesaarnjot to pashu mazuminju uudens uz Marsa.
0
no salaatiem nevar paeest. makaroni ar anormaali daudz siera-vo, manta.
nez, vai uz marsa ir makaroni?
0
nez, bet esot tādi kruti tārpi, kas pa ausīm ieliem paurī un izēd sviestainas smadzenes
0
Jaa, es taisos nodibinaat taadu fermu, kas shitos taarpus audzees, un tad es savu produkciju lielos daudzumos suutiishu uz Krieviju un ASV. Nauda ripos. :)
0
Uz ASV nesūti - tie tārpi tur badā nomirs. Krievijā atkal vai nu izstrādas imunitāti pret grādīgo, vai tāpat nomirs.
0
Black DATA tavu domu neuzsuucu!

Nez par marsu paraak tuvu, labak braucam uz sauli tur vismaz silts :)
0
prieksh krievijas tos tarpus vaig jau no berniibas barot ar pashbruveetu kandzhu ta pieradiis
0
siera salaati ar mazlietinh kiploken un krejumen.Taadi kaa maximaa :) Smago salaatu topa pirmaa vieta :D
0
Šon maksimā bija baltie salāti ar dubultu atlaidi. Ls 0.99 par kilo. Žēl, ka rinda bija tik gara, tā būtu paņēms un piekrāmējis māgu.
0
makaroni ar galju un vel alus klat pilns kunjgjis un labs praats
0
Alus; alus salātu un viss kas ap to saistīts....! He he!
0
zirnji un pupu!
0
kartupelji, kefiiru, zupa, makaronos. Eediens. Pasteetes.
0
a no zirņiem baigie likteņa vēji laižas ārā :)
0
Skaabeets gurkjis + piens = atslaabums
0
atslaabums ka nu
0
tads atslaabums ka prieks, riktigs stuukjis!
0
tad nu ta ka lasiju tiek uzskaitiit daudz un dazhaadi salaati bet neviens nav mineejis tos veseliigakos. mana recepte veseliigiem salaatiem.
lielaa bljoda(virs 30 litriem) salejam iekshaa kadus 10litrus alus(jo dazhadaaks alus jo labaak)
tad veel pielejam klaat kadus 5 litrus vinaa
(jo dazhadaaks jo labaak) tad veel kadus 5 litrus snjabja(jo deazhaadaks jo labaak) un atlikushos 10 piepildam ar visadu citaadu alkoholu(arii jo vairaak dazhaadaks un ar atshkjiriigiem graadiem jo labaak). un tad visu sho bruveejumu dzeram tik araa ljoti veseliigi buus
0
Nē, tajos salātos tomēr ir par daudz alkohola.. Kā kautkur blakām tēmā tika secināts, tas neesot labi.
0
Labi,tad aizstājam kādus 1,5 l "visaada citaada alkohola" ar vienu nelielu kāpostgalvu, sarīvētā veidā.
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
Ac/Dc rit uztaisisim mazos salaatus, taa teikt grozinjus :)
0
=]
0
ja labi vampi taisiisim ttapeec nevaig atkaartoties. tikai visu absintu nedriikst izlietot
0
Vampiirs nu gan makten aktiivi grib pierunaat Ac/Dc! >:)
0
nu tas jau tika sen sarunaats ka ta buus nekas jau nav japierunaa. japasak BigUgga lai iztiira sho vampiira negjeelibu araa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas