euro karte
0
Tākā esam ES, tagad ir pieejama euro karte (kas līdzīgs ISEC kartei), kas sniedz zināmu labumu: atlaide dažos veikalos, kafejnīcās, sporta klubos vai kur tur vēl ne...pats galvenais ir tas, ka ar šo karti uz končiem Depo un Kabatā var tikt ar 50% (procentu) atlaidi. Un arī tās atlaides citur var noderēt (ja nemaldos uz ārzemēs aizbraukt lētāk diezgan pamatīgi un arī ES valsīs - vismaz lielākoties- šī karte arī lietojama...Ja kādam tur vajag kādu ceļojumu par izdevīgāku cenu, to var sarunāt personīgi. Nu jā un karti var iegādāties līdz 26 gadu vecumam, sākot no 6 gadiem. Domāju, ka pietiek ar puscenu Kabatā un Depo. Karte maksā 3 Ls un derīga 1 gadu. Lai saņemtu karti vajag skolēnu apliecības kopiju, ja nemācies-pases kopiju, pases bildi parasto (to mazo) un tas arī viss...nu to visu paskaidros, ja būs interese. Tātad, ja jums kādam interesē šada lieta (vismaz daudzus interesē un caur tejieni tik to var dabūt, pietam tuvojas 19.02. Kabatā :))) , tad droši paspaidi podziņas un zvani 8202723. Mikus (labāk vakaros, un neatzvanīšu).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Parasti šādas kartes izplata iestādes tb. kāda konkrēta juridiska persona.
Kāds nez Mikum labums telefoniski skaidrot šādas iestādes atrašanos/kontaktus, ja to teksta formā var iepostēt šeit?
0
Lāčplēša 29 www.euro26.lv ...var arī uz biroju iet, vai vienkārši caur mani painteresēties...kartei pietiekami labas iespējas, lai to iegādātos. Un to var izdarīt caur mani, kā arī Lāčplēša 29, firma palūdza pareklamēt un pārdot. Vairumam vieglāk caur mani visu sarunāt. Domājiet paši, ja kāda interese. Katrā ziņā man pašam diezgan liela ;) kaut vai tamdēļ, ka uz Skyforger 19.02. jābūt 50% nost no ieejas, tātad 1.50 Ls... apmeklējot koncertus, gribot negribot beigās sanāks ietaupīt, kā arī citur. Saraksts ir mājaslapā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas