meklēju balsi... lamenting
0
Lieta tāda, ka Doom/Death grupa Frailty uz finālu Fresh Blood var palikt bez vokāla... Jūs mūs atbalstījāt koncertos. Mēs jums sniedzām sevi visu. Nu, lūdzu palīdziet, kuram ir šāda iespēja... Tas, kurš nostāsies mūsu bandas priekšā, un ar tumšu spēku izkliegs savas skumjas un sāpes, kopā ar mums būs nogrimis mūžīgā tumsībā un izmisumā... lūdzu, palīdziet... Empyrian_Sunset@one.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es taa kaa vareetu,bet nez vai man ir talants...
0
oi, tad gan buutu skaade :(

kas ta, vaita hellhammers grib dunku saanos?!
0
hmm nebūtu slikti nogrimt tajā tumšajā mūžībā bet bail no skatuves kādās 3 grupās pretendēju uz vokāla statusu un izbrāķēja
laikam man lemts būt underground industrial
0
Hellhammer, Tu te netaisi jocinjus! Vismaz kocertaa aizej nodziedi. Atkal jau iesi prom no grupas? Tu kaadreiz vispaar vari kaut kur notureeties ilgaak par 2-3 meeneshiem? :/
0
Klau Bleakness, tu vari pamēģināt. Taisno vokālu arī pieproti kaut nedaudz? Tas tā:)
0
Vislabaak man patiik "mees jums sniedzaam sevi visu." ;) Eden, tu jau pats arii vareetu dziedaat, bet laikam gruuti apvienot.
0
No tureeties ilgaak par 3 meeneessiem? Ko tad es 3 gadus ar MUTILATE MYSELF, asninnu un sviedru darbs un paardzivojumi bija visu sso laiku. reizes reanimeet bandu, liidz dabuut taadu , kaada ir tagad!! varetu gramatu uzraxtit kaa tas ir dabuts gatavs un kam ir iets cauri, Tu jau apmeeram zini.
0
mjaaa...un female voc jau atkal nevajag...skarbi
0
... man ir viens ieraksts... varētu iespiest iekš MIDI un tad jūs varētu izmantot koncertos... ja kas zvani... davai
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Dethecrator
atmoda
Mustana
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas