Komentaari pie jautaajumiem
0
Man liekas buutu forshi ja to nedeeljas/meenesha jautaajumu vareetu arii pakomenteet un paarspriest atbildes ^__^
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tu par grabekli?
0
aha ;)
0
Dieviņš ar mazo burtu uzrakstīts.
0
Tas kas to sastādija, tiešām ir īsts mākslinieks, ļoti patika par pusnakti, kramjainiem pirkstiem un grimmasēm...
0
Jā , jautājumus te vienmēr ģeniāli apraksta. A Dieviņš ar mazo burtu tapēc ka tiek izrādīta necieņa laikam , laigan nejau Dieviņš , bet gan mācītāji vainīgi šajās kristietiskajās cūcībās.
m/
0
Jā , jautājumus te vienmēr ģeniāli apraksta. A Dieviņš ar mazo burtu tapēc ka tiek izrādīta necieņa laikam , laigan nejau Dieviņš , bet gan mācītāji vainīgi šajās kristietiskajās cūcībās.
m/
0
Jā , jautājumus te vienmēr ģeniāli apraksta. A Dieviņš ar mazo burtu tapēc ka tiek izrādīta necieņa laikam , laigan nejau Dieviņš , bet gan mācītāji vainīgi šajās kristietiskajās cūcībās.
m/
0
Uj , man i-nets gljukoja , tapeec spaidiju traki enter... Sorryz...
0
Diez vai tas kurš to rakstīja pievērsa vārdam "dieviņš" tik lielu nozīmi kā jūs.
0
Par "Dievu" un "Dievinju": Kristieshiem pamazinaamaa forma "Dievinjsh" uzskataama par zaimojoshu, tamdeelj vinjiem ir tikai un vieniigi "Dievs". Liidzko dzirdu "Dievinjsh", saistu to ar baltu senticiibas Dievu. Bet vispaar jau navaid tik traki, es taapat vien iemineejos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
PeterisP
graver
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas