Ha HA ha
0
Ja Jūs jaunieši gribat pasmieties par idiotu baru tad ieejiet sheit:
www.draugiem.lv/groups/forum.php?gi...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kurš pie pilna praata buudams registreetos tajaa bedree?
Vispaar jau daudzi to ir izdarijushi
0
paldies tev vectev par lielisko anekdoti ... he he it ka tie urliigie reperi ir uz kaut ko speejiigi reperishi bikses piedirsiis kad ies skinus sist , nu ja vinjiem jau bikses vienmer piedidstas pa ielu velkaas
0
hiphop cilveki, neiet bara vienam nabaga metaljugam virsuu... Šo izvilku no viena teiktā, jāsaka, izlasīju visus komentārus, kas ievietoti līdz laikam, kas parādās plakus segvārdam, daži normāli, daži truli...
0
Man nedaudz ulabojās garīgais,bet patiesība vienmēr ir smieklīga,ja ir patiesa
0
jaa, nu es esmu ieregistreejies un kas tad no taa mainaas.pie dirsas.tie reperu teksti jau toch visaadi bija bet beigaas visi tur grib kaut ko tiiriit, kaut ko dariit bet patiesiibaa neko arii nepateica.kaa jau reps-daudz dirsh bet neko nepasaka.
0
Manupraat, draugiem.lv ir pilniigs sviests! Jaa, tur var atrast visu iznjemot pilniigus underground paarstaavjus, pie kuriem arii piederu.
0
Pat pagrīdes pārstāvjus tur var atrast, vajag tikai pameklēt...
0
ja un vel tur var atrast dargumus, daudz, daudz zelta.
0
rej tapee ka baidaas! un tepat jau arii bija liidziiga teema...
0
bet tur izskan ari dazhu normali teksti! par brinumu! katra zinja idiotiska teema! puse no ta nav patiesiba, bet nu labi! katram sava taisniba!
0
šitā lielīšanās ar to undergroundismu ..... nelanāšos labāk
0
man jau liekas, ka Gotikas frāze šeit pat
"Jaa, tur var atrast visu iznjemot pilniigus underground paarstaavjus, pie kuriem arii piederu." ir visai pērlīga :)

0
Un kas tur smiekliigs? Sheit var atrast 10x labaakus kadrus.
0
say what, say what - my dick is bigger than yours...
0
man smiekliigi nekas sheit neliekas...
0
Panteera Tu vienkaarshi nepareizos burtus lasi :)
0
varbut vinjai neliekas smiekligi jo pati ir tur iekshaa?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas