Mača atskats
0
Atskats uz jubilejas hokeja maču starp mūsu komandu un citu komandu...
Mazliet par sastāvu: mūsu piecinieku vadīja spēka uzbrucējs/centra spēlētājs kk:(, labais aizsargs nedienējušais Blūdijs Maggots, nekro vartos kreisajā stūrī ieslīdejis/noracis divas trumpas kreisais pussargs/vārtssargs Fauns, kreisais uzbrucējs skaistais ar ne pārāk izcili garo menguci Peteņu Malējs, labajā flangā kā uzbrucējs startēja hokejists Hokejists (nu jūs jau tāpat janku nezinat)...
Mazliet par spēles norisi: spēle noritēja uz vieniem vārtiem, bet mēs izturējām... jāpiezīmē, ka ar aktīvu spēku apveltītais kk:( vairākas reizes agresīvi nospēlēja pie mūsu zilās līnijas... piecinieka ubrukuma laikā tika veikta arī viena talantīga piespēle... īpaši ir jāizceļ hokejists Hokejists, kurš bija aktīvākais mūsu rindās un spēja radīt bīstamus momentus laukuma vidusdaļā...spēles kvalitāti gan ietekmēja hokejista Hokejista 2 minūšu noraidījumu birums par neskaitāmu minetu pretinieku spēlētājiem, kopumā hokejists Hokejists tika noraidīts septiņas reizes... treneris Runcis Renārs spēles gaitu neietekmēja, jo visu spēles laiku pavadīja video kabīnē, paņemot līdzi pusi no komandas dvieļu krājumiem un pusi no komandas... sākoties pēdējai trešdaļai līdz spēles beigām tika noraidīts hokejists Hokejists par mineta traucējumu savas komandas trenerim Runcim Renāram...
Pēc spēles: spēles laikā uz laakuma pabijušais Aleksandrs Kerčs arī pēcspēles himnas laikā neatlaidīgi un stabili turpināja pieturēt ripu...
vēlāk jau pasākuma norisē Blūdijs Maggots vairākkārtēji pārsteidza pats sevi ar iestumto torti, no kuras pats izleca ārā...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un rezultāts?
0
ejaculatio praecox
0
kaa ar vaartsargu, kaapeec tas nav mineets......?
0
Fauns pussargs/vārtusargs
0
Latvija - Ukraina
3 - 0
Kaa jums patiik?
Zheel gan to ukrainju speeleetaaju,kam pa ribaam iebrauca cits ukrainis!Bet nu taada speele!
0
Šī ir pavisam cita spēle Laimīgs_Miris (Happy_Dead)...
0
pidrast to atskatu. Es pakiedzu liidzi kad musejie vineji, neko citu ipashi neatceros
0
vismaz pret Ukrainu bija Happy End
0
ekshibicionisms uz slidām.... nē, tas nav kaitniecisks uzbrauciens, tikai man tāds spārnots nosaukums radās mr. Malēja aprakstītajai spēlei... :D
0
es treneris?

kmoon, Petenju Malejs, are you joking? You wish.
0
man liekas Runcis Renārs nenovērtē savas iespējamās trenera spējas, lai pieteiktos uz izmēģinājuma treniņspēli, lūgums postot zemāk...
0
Laukums bija pilns ar zilajām līnijām, un es pie viņām visām "agresīvi nospēlēju". Malējs vēl tagad baidās apsēsties. Bluudijs apmulsis virpina pirkstos piešmucētā dvieļa stūrīti.
0
Eu, eu tik "agresīvs uzbrukums" jau nemaz nebija, lai gan, izvirzot kk:( par mūsu neverbālo līderi, Fauns varētu mainīt savu nostāju pret Hokeju Hokejistu un ļaut darboties tam arī pie nākamajām zilajām līnijām...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas