rutīna
0
Redzu, ka sheit teemas rodas ljoti aatri, bet gribēju uzzinaat Juusu domas par ikdienas rutiinu, proti, vai taa Juus vispaar nomaac un vai Juus taadu esat pieredzeejushi, un jaa taa kad kaa tiekat galaa?
Dziivee iestaajas taadi periodi, kad negribas neko iisti dariit, laiks itkaa apstaajas un viss taa kiatinoshi staav uzvietas-sastindzis, visus notikumus var paredzeet, sekas taatad arii. Taapeec neko pat negribas dariit.....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai taas ir pirmaas deprsijas paziimes, melanholija, vai kas tas iisti ir. Murgi, vecas atminjas, vispaar dziives pluuduma nekontroleshana un palaishanaas pa straumi.....sekas? viss staav uz vietas-rutiina!! kairinosha un reizzee arii pat vienaldziibas kalngals, rodas daudzum daudzaas probleemas, un tas viss, ka dziive apstaajas, nekas jauns nenotiek, bet cilveeks ir takss ta iekaartots, ka vajag paarmainas, vai ne? Vai raii Juus taa nedomaajat?
0
Nopeerc kaadu jaunu albuumu he he! Buus paarmainnas un jauninaajumi!
0
Ja dziivee gribaas paarmainjas, tad veel nav vienaldziibas kalngals. Pagaidi dienu divas, gan jau vairs negribeesies pat paarmainjas. Shaadi staavokli (kaadreiz saucu par depresiju) ir lielaa meeraa atkariigi no nodarbes. Ja darbs nav fizisks, tad ir normaali ja dziives cikls ir produktiivs darbs -> neproduktiivs darbs -> darbs pieriebies, gribaas izklaides -> izklaides pieriebjaas, negribaas neko, un tad viss saakas no saakuma. Receptes nav... mainiisies dziive, buus retaak shaadi staavoklji. Par rutiinu... vot kad saakas gjimenes dziive... tad tikai arii uzzin, kas ir rutiina. :P
0
No rutiinas veel neviens nav nobeidzies!:)
0
To Sinigunde
Ir gan, rutīna nokauj cilvēka radošo garu.
0
tas i mans dziives meerkjis - izvairiities no rutiinas. tas tieshaam notrulina dveeseli un padara dziivi garlaiciigu. bet cik viegli no taas izvairiities, tas jau cits jautaajums..
0
Izvairīties no rutīnas ir arī viens no maniem dzīves mērķiem, bet tad izveidojas pretošanās atspēle- ieslīkstu vēl dziļākā depresijā. Tas jau paliek likumsakarīgi...
0
Man arii reizeem paraadaas rutiina iekks muuzikas. Uznaak domas, ai, cik var nnnmeties, taapat nebuusim megastraari, kam tas viss vajadziigs. Tad vajag iedvesmu. Kaartiigu metal konci ar sev tuvaam grupaam. Un tad saproti, ka vajag ciiniities un ka tu nemaz nevari dziivot bez taa visa.
0
Rutīnu vajag mācēt pārvērst sev vēlamā virzienā, bet nav ne jausmas, kā to izdarīt. Rutīna ir nenovēršama.
0
Ar rutinu saskaras visi, bet katrs to uztver savaadaak.
Dazi to uztver paarak emocionaali...
0
rutina ir dzivesprieka paniikums
0
ehh! jabut trakam! jaapmekle konchi ik palaikam kads tusinjsh ar jauniem cilvekiem! jastrada trakas lietas japarsteidz draugus, utt... es ta censhos dariit :) kautvai mana pargerbshanas par pokemonu, vai tas nebija amizanti?
0
Man skiet, ka ar rutinu var ciiniities tikai pats, ka ar poham, ja ir pohas, taas ir jaaizgul, vai jaadzr udens. Rutina ir jaapaarvar, iedomajoties, ka tas ir tikai taads periods lidz naakamajam dziives apnikumam..., vai arii javeersas pec paliidziibas- draugiem..;)
0
ev vamp! a kad tad bus musu chiksu-urlu pasakums???????
0
pesimisms sit augstu vilni
0
pesimisms izmisums... moderna cilveka tragedija!
0
kautkad jasastike! domaju ka ap septembri deretu, tad bus vaiarak cilveku vecriigaa :)))
0
jaizlasa kada laba gramata ar daudz pozitivam domam!
0
blje tads dzives panikums kad gribas izdarit kaut ko neatgriezeniski stulbu un kad tu jau kal planus- ko tadu riebigu izdarit tad tavi no dusmam trakojosie hormoni norimstas un tu neko neizdari...
0
loti druumi

0
ir varbuut kaadam rutiina jau iegaajis drochiit uz hitlera plakaata?
0
0
jau sac propogandeet? ai aiai.. iepatikas, ko?
0
rutīna jau protams, ka mazliet ir, bet nu ļautiņi- pat to var padarīt par jautru pasākumu... bet tas jau protams atkarīgs no cilvēka, visur var sataisīt jautrību... vienīgais žēl, ka Guncis iet prom no darbiņa... bučas... >:))
0
foruma tēmas aizsācējs aprakstīja depresijas pirmos simptomus....
0
depresijai raksturīgas krasas garastāvokļa izmaiņas, palielināta sexuālā tieksme, citreiz apātija, smagākos gadījumos tieksme uz pašiznīcināšanos un izkārnīšanās gultā... bet, es neesmu psihiatrs... kas nesatur, to vajag apliet ar aukstu ūdeni, lai iestājas šoks...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas