jauna sadala foruma
0
ja uga, man liekas ka varbut but labi ja atdaliitu (izveidotu) tadu sadalu kaa "melke/vajag/perku/pardodu... vai apmeeram ta( visu protams vineaa sadaalaa), un varetu taa ka zinojums nestav ilgak par 2 ned (ta lai nenoveco, man liekas ) vai kaut ka tamliidziigi. ko tu saki, ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vispār jau tam domāta doska vai SS (Sludinājumu Serviss).
0
doska domataa piem: mekelju darbu arzemes, protu dejot; bet diezvai tur kaads meklees teiksim lietotu mayhem cd vai "velos sist bungas kada banda, pieredze bla bla bla".
0
manupraat tiiri atbalstaams pasaakums...
0
Ugggaaaa! - Tiešām, izskati šādu varijantu - tas būtu samērā vērtīgi, jo šādi pazinjojumi parasti pazūd startp visiem pārējiem.....
0
ja vēlies sist bungas vai bla bla bla iz muzicēšanas... tad met iekšā basement.lv... tur tādi rokās... tak jo majo paši buņģieri atradām caur basement.lv
nafig!! nevajag šiten tādu sadaļu... Ugga neklausi tautas balsi- es Tev noteikšu pareizo virzienu... >:))
0
*piekrīt trijiem no iepriekš rakstījušiem*
0
Arī iekš Alternative.lv ir "ja vēlies sist bungas..." sludinājumi tāpat kā iekš Basement.lv, bet cik pārbaudīts, šeit atrast cilvēkus metālgrupām ir vieglāk, nekā augstāk minētajās lapās.
0
nu vaig tada sadalju jo tieshaam kad uzpeld kaut kads piedavajums par kaut ko intresantu tad vinjsh atri vien pazuud lielaja forumaa un aiziet lielajaa nebutiiba
0
nu skat... tā pagan grupa, kura meklēja basistu un ģitāristu tak sastāvu savāca... kur ir problēma? un tas viss notika bez atsevišķas sadaļas... ja būs ieinteresēti cilvēki, tad tie pamanīs...
0
pamaniis jau gan bet padomaa ja nu pekshnji kads sadomaa speleet kadaa grupaa un atceras ka kaut kur forma lielajaas dzilees bija tads piedavajums tad ej nu atrodi
0
Petenju Maleejs tu chista var iet un pasukaat rutku , bljad tev kaut ka zem kuliites spiediiis ta sadala vai ka. JA jau cilveeks gada laika knapi var disketes lielumu pierakstiit forumaa, tad vel tu man tik padirs pa vietu un vel nez ko!!!!!!!!!!! >:(((((((
0
Pilnībā atbalstu šādu sadaļu. Tiem, kam tā nav vajadzīga, lai vienkārši neskatās.
0
vienu rutku es zinu, bet kom ōn viņa ir milzīga, kā lai viņu izsukā?
kas man jādirš par vietu? kādu vietu? biju reiz vienā vietā pie Usmas ezera, baigi labi bija, džumijām, ieēdām, iedzērām... bet par disketēm nezinu... it kā diskešu meklēšanai veltījām 2h dienā, bet ne vienu neatradām, tā kā nevaru piedāvāt nu it nevienu... >:))
0
Skatos Petenju Maleejs atkal sekmīgi rāda citiem kā nobeigt forumu...vai, piedod tagad tas esmu ES...
0
...NATO iespējas aizsardzibas jomā varbūt nemaz nav līdz galam apzinātas?
0
...un pa labi mēs redzam Deivida Haselhofa jauno kiborgu - Nensija...is she an implant or what?
0
...ja ir interese varu piedāvāt mazos Džefa Goldblūma implantiņus, iet viņi tīri uz svaru, jo varu pats mājas apstākļos pēc pasūtījuma sagatavot...
0
Bluudij, nezinaaju ka tev arii patiik Deivids haselhofs. :) Vinsh tik tieshaam ir briiniskjiigs :) Nu jaaieposto jau laikam kaadas vinja dziesminjas tekstinjsh sheit, ko tu saki? :))

Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh

Do you remember back in old l.a.
When everybody drove a chevrolet
What ever happenned to the boy next door
The sun tanned crew cut all american male
Remember dancing at the high school hop
With everybody drinking soda pop
I didn’t recognize the girl next door
With beat up sneakers and a pony tail

Beach baby beach baby give me your hand
Give me something than I can remember
Just like before we can walk by the shore in the moonlight
Beach baby beach baby there on the sand
Come to lie till the end of september
Surfing is fun we’ll be out in the sun everyday
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh

We couldn’t wait for graduation day
We took the car and drove to san jose
That’s were you told me that you were my friend
I guess you don’t remember anything

Beach baby beach baby give me your hand
Give me something than I can remember
Just like before we can walk by the shore in the moonlight
Beach baby beach baby there on the sand
Come to lie till the end of september
Surfing is fun we’ll be out in the sun everyday
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh

I never thought that it would end - when I was everybody’s friend
Long hot days - cool sea haze
Juke bow plays - but now it’s fading away

Beach baby beach baby give me your hand
Give me something than I can remember
Just like before we can walk by the shore in the moonlight
Beach baby beach baby there on the sand
Come to lie till the end of september
Surfing is fun we’ll be out in the sun everyday
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh
Beach baby, beach baby, beach baby, beach baby oh oh oh

Ooooh, tev shitaa dziesminja arii patiik, jeb arii es esmu vieniigais kam shii dziesminja patiik? baac, ko tu neatbildi, Bluuuudij, ES ESMU VIENIIGAIS...

Jaaaaa, es laikam esmu vieniigais, nu bet kaa, taa tachu nevar buut, nu neee... es esmu vienigais, ak, es esmu vieniigais... Deivids ir tik taalu prom... uz vinja pieskaarieniem es nevaru cereet... UN visi sheit klausaas tos bljausjoshos lopus... Nesaprot dveeseles muuziku... Ak :(((((((((((((((( es mirshu :(((( *nu kmoon Bluudij atbildi, es zinu ka nevaru but VIENIIGAIS*
0
Bluudij, kaa buutu ja tu atbildeetu? Khm, Bluudij!? Khm, Bluudij?????

Emmm... Amm... Bluudij?

Njaaaaa... oo. oo. aa. ee. ii. Bluudij!?
0
Ja nedaudz vairaak par teemu, tad man skjiet, ka dereetu te visaadi uzlabojumi. Nu piemeram, quotes, iespeeja iepostot bildi, profilaa papildus info par sevi, foruma sadaliijums pa lapaam. Man jau arii personiigi patiik mainiit signatures un avatarus, bet nu to jau juus laikam negribat.
0
... tas info būtu laba novitāte es pat teiktu, vēl bilžu galerijas iespēja... tas mazliet atsvaidzinātu visu šejienes notikumu vērpeti...
0
Blūdij nemēģini mani krāpt, jo es vislabāk zinu, kā Tev likt vaidēt un likt Tev pielietot spēku... bračkas? mirkšķina ar ačtelēm un nokēza sev bikšu priekšu...
0
Par to bilžu postēšanu nezin, vai īpaša vaidzība ir, var tak linku ielikt. Ka nē, sapostēs visi bildes, un ta vērsies pusstundu. Forums pa lapām jau tā kā ir sadalīts, ne? Quotes gan noderētu, un vairāk infas profilā - ar nekāda vaina.
0
Tipa es gribēju teikt, ka lapa vērsies pusstundu, nevis lasītāji pusstundu vērsies uz bildēm :D
0
HA HA HA ha ha ha ha ha ha ha hihi hja hja ha ha ha haHA HAH HA HA HA HA HAAAAAAAAAA hihi.
( Tas par haselhofu ir cool.)
0
Piedod Runci, bet vecais Hasijs (Hasselhofs) mani iepēra līdz 89. gada 3. ceturksnim, kad viņš tīri bez implantiem vēl uzturēja to spiedienu pie ekrāniem...eu, bet Tu zināji, ka Melnā Brunjinieka vējstikla tīrītāji bija ĻAUNI???

Nu labi, labi "Patruljas detektīvi" mani arī...vai Maleejs naak - es skrienu...
0
Es domaju, ka teemu sadaliit pa posmiem, tieshi lai atvieglinaatu komentu atveershanas aatrumu, taads bija mans nodoms *nekjiitri pamaaj uz Bluudija pusi dziedaadams liidzi "The best of David Hasselhoff"

Un par to savu galeriju - arii nebuutu slikti.
0
veejstikla iiriitaaji bija ljauni? nu baac, NEZINAAJU!!!

es atceros vienu dialogu no taa seriaala -
+ vinsh buus nosleepies maajaas
- nu nee, kursh gan buutu tik dumjsh, ka shaadaa gadiijumaa sleptos maajaas
+ vinsh izmanto to, ka mees domaajam, ka vinsh neslepjas maajaas un sleepjas maajaas

izprati inetelektuaalo atgadiijumu?
0
kaut gan, nabaga BigUgga... lai vinsh pakljautos musu nekjiitrajaam iegribaam buutu nepiecieshams laiks...

PS : es eju straadaat

PS2: :*
0
Ha hahaha ha Ta ir komedija ne forum.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas