grupas krekls - izdilis un mī
0
sēžot Blomes estrādē un skatoties uz tiem kas bija pagodinājuši šo pasākumu ar savu klātbūtni, radās jautājums - vai visiem ir pa kādam savas mīļākās grupas kreklam? vai varbūt džempis no kāda festiņa? lakatiņš? kādas grupas?
atzīstos - man ir divi metallicas krekli un viens iron maden lakatiņš, kuru kaukur esu pasējusi? kā ir ar jums? pastāstiet par saviem krekliem ar grupu logo! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man ir Tchibo tējas servīze, ko retos gadījumos ar noteiktiem priekšnosacījumiem var lietot arī kafijas dzeršanai...tas der?
0
pienjemsim ka es to nedzirdeeju... >:|
0
man neka nav
0
OK, Dimmu Borgir and Morbid Angel....
0
tiamat - wildhoney un satyricon - rebel extravaganza, no abiem jau ir pa otram eksemplāram, jo pirmie sen paspējuši nozaudēties.
0
nu šitas ir pilnīgs stulbums...
bet man ir zeķītes- dirty sox... un no vienas vietas nosēts ar skaitļiem 69... tā lūk kuces es ieeju jūsās...
0
Es turpinu ieslīgt arvien dziļākā depresijā. Ja Janka šovakar nebūs ar aliņiem...
0
faun, tev bonus par to pussy ou of order;):D
0
T-SHI*T

1 SLAYER - Logo 3 gadus vecs
1 SLAYER - grupas daliibnieki 4 gadus vecs
1 PANTERA - logo 3 gadus vecs
1 MEGADETH - logo 2 gadu vecs
1 SOULFLY - 3 alboma vaaks 2 gadus vecs
1 MOTORHEAD - logo (jau apdilis kaadus 8 gadus vecs)
1 METALLICA - grupas daliibnieki (jau apdilis) 2 gadus vecs
1 SLIPKNOT - grupas daliibnieki (jau apdilis) 3 gadus vecs
1 QUEEN - grupas daliibnieki (jau apdilis) 12 gadus vecs

TAGAD GRIBU NOPIRKT AR CANNIBAL CORPSE VAI AR MORBID ANGEL VAI AR NAPALM DEATH.

--------------------------...
DZZEMPERI

0 - naf
parasti tos t- kreklus es uzmochiju viirsuu melnam dzzemperim.

--------------------------...
BANDAANAS

1 IRON MAIDEN - (apdilis) kaadus 10 gadus vecs
1 SLAYER 5 gadus veca
--------------------------...
un vel ssaadas taadas uzssuves

taaa luukk
0
t-krekli - nav. senos laikos bija viens ar metallica (galvaskauss un divi kauliņi), bet tas saplīsa...

uzšuves - divas ar My Dying Bride.

džemperi - nav.

kopumā, neesmu es tāds fans... :P aaa, toties man ir garā rokas aproce ar dzelzīšiem, kaut kāds kareklis kaklam, wristbands ar miroņgalvām, un vesela čupa melnu drēbju katram dzīves gadījumam... aa, apenes ar miroņgalvām un ģitārām arī man ir... nu, tāds būt Edenbeast, the doomster... :D
0
and1 botītes, Converse ūziņas, Converse krekliņš ar ventilācijas caurumiņiem un Mass 98 kepka. tāds ir mazais malējiņņs šodien...
0
man mājās vajadzētu vēl būt džemperim ar uzrakstu "Spice Girls", un piecām dāmām zem šī uzdaksta.
0
atvainojos par gramatisko kļūdu: uzraksta.
0
jaa man ar ir dafiga aproces, kkeedes un tamlliidziigi dzelzzi, parlaimi tie nenodilst, bet vietaam var gadiities ka ieruusee

0
njaaa.....children of bodom krekls.....+blomee iegaadaaju Skyforger longsleeve,tikai maneejais bikinj atsskiiraas no paareejiem jo naw taa ornamenta uz muguras.....:))))
0
Mjaa, bižutērija plašā klāstā.. vai tik neesmu ieklīdusi kādā dāmu bodītē??
0
nu ta taisies ārā un nekunksti.
0
Pantera dzhemperis! un kreklinjsh no vecmaminjas ar uzrakstu Pantera! bija ari iesauljots uzraksts uz muguras :)
0
a dziesmu sveetku maika skaitaas?
0
nu ja jau uzrakstīji, tad jau skaitās...
0
man i t-krekls ar fastumgel logo m/
0
vai nu ka tas gels rakstaas
0
Man grupu kreklus nevajag... Es parasti ēdu, guļot dīvānā ar grāmatu klēpī; tā ka mani mellie krekli pēc tam tā noķēpājas, ka radušos musturu priekšā nobal visu grindcore grupu asiņainie logotipi...
0
Laimīgais, tev vismaz ir ko ēst... Es velku pēdējos Jankas benārus un ik pa laikam atveru tukšo maizes kasti un ledusskapi, tāpat, tīri aiz ieraduma. Vienīgi paliek kafija, bet arī tā parasti nonāk uz klaviatūras.

1. Secinājums: esmu derīgs T-kreklu ar smagās muzikas izpildītāju apvienību simboliku nēsāšanai.

Bet ja man ir tikai Kurta Kobeina maika, tas arī skaitās?

2. Secinājums: Ja jau uzrakstīju, tad skaitās.

3. Secinājums: Interesanti ir tas, ka nonākot opozīcijā ar Stonerosis, man "itkā" to kreklu vajadzētu. Bet paskatoties vēlreiz uz Kurta Kobeina maiku, es atkal saprotu, ka tomēr man viņu nevajag... hmm... Es tagad nesaprotu, ko man darīt. Es saprotu tikai to, ka ja nefolkam pieder tiamat - wildhoney krekls, tam noteikti kautkādā veidā būtu kautkas jāmaina. Man ir tikai jāatšķetina šī mīkla.

4. Atklāsme: Kurts Kobeins nav grupa, bet tās dalībnieks. Tātad, es varu rīkoties pilnīgi brīvi pēc saviem ieskatiem, un droši apgalvot, ka man Kurta Kobeina maika nav vajadzīga.

5. Plug book: yes

6. Some beaten industriālis: es neko par to negribu dzirdēt, jo tas var kaitēt manai neitralitātei
0
fauns! kurts nebija muzikjis vinjsh bija narkomaans, tatad neskaitaas!
0
varēji jau pacensties un neko nerakstīt...
0
Kurts bija narkomaans, kurss paraleeli nodarbojaas ar muuziku
0
kam negadaas:D
0
Nav un negribu. Diez ko nepatīk T-krekli, turklāt vēl tādi, kuri iespējams būs mugurā vēl diviem pasakuma apmeklētājiem.
0
T-krekli ir tādi
Cannibal Corpse - The Wretched Spawn vāciņš
Manovar - Battle Hymns
Immortal - Prosta džeki
Hmm.. - Dzeltens krekls ar uzrakstu "Grabo"
Ar Kaut kādu miroņgalvu
Ja labi pameklē bij arī viens mensona krekls

Dimmu un Kanibāļu uzšuvītes, Ķēde plus mighty atslēgu saišķis, katla vāks.
Žēl ka padirsu melnu(!) Adidads keponu. Tagad ir tikai pižiks.

Un Decapitated jumperis.

Nu visā visumā jūtos apģērbts.
0
T - krekli
Iron Maiden - ar albuuma Brave New World bildi
Iron Maiden - Rock in Rio
Iron Maiden - iisti neatceros
Metallica - kaut kur pazaudeets
Obituary
SKYFORGER - Kauja Pie Saules
Neglected Fields - ar albuuma vaaciņa bildi
0
cepures
Skyforger
0
uzšuves vesels leerums
Megadeth
Iron Maiden
Metallica
AC/DC
Manowar
Obituary
Sepultura
Pantera
0
tā tā tā ... man ir krekliņš ar uzrakstu MIERS UN MĪLESTĪBA un arī ar PEACE zīmi , tad vēl man ir šauriņa bet ļoti ļoti mīļa tēva žakete , un laukos man mētājās dzelteni gumijnieki ....
0
Šad tad mēdzu uzvilkt kreklu ar Megadeth Countdown to Extinction vāciņa bildi - precīzi atbilst apzīmējumam izdilis un mīļš.
0
man mājās stāv ļoti mīļa soma , kas sen sen atpakaļir uzšūta no veca kartupeļumaisa uz tās ir uzšūti divi zilonīši kuri savijuši kopā savus snuķus ... viss viss mīļākā somiņa
0
Gint Vilk, šajā gadījumā "vis" jāraksta ar vienu vārdu, jo te tas nav lietvārds "viss".
0
Soma ar zilonīšiem? Sasodīts, tas tik ir kaut kas...kuru gan vēl interesē kauč kādi krekli un uzšuves?
0
lūsi, man gan videnē mācija ka viss nav lietvārds.... varbūt pa šo laiku kas mainījies... :D
0
nu jā ... par pareizrakstību tev taisnība , bet tā soma tik un ta i vislabākā ... he he no hipijlaikiem !
0
Kuraa videnee tu, Lucifera, gaaji?
0
Izbaleejis Sodom krekls ar Tapping The Vein albuma vaaku... kursh sen buutu jaaizmanto ka griidas lupatu, bet ir tik netiirs ka sabojaatu visu linoleeju...

Biju sashauts, kad pagaajushgad visa Wackena prieksh manis neatrasas virieshu apakshbikses ar Malevolent Creation simboliku... dabuju pirkt sievieshu apakshbiksiites... draudzenej nepatika... un tagad valkaaju pats... neerti...
0
man bija divi SOAD krekli bet jau sadiluši.... vēl man ir COB pašlaik mugurā, īstenībā baigi labais... hmm vēl man k-kur mētājas COF, SOAD, Offspring uzšuves... bet visā visumā esmu nolēmis vairāk neko ar grupu logo, emblēmām utt nepirkt..... un vispār nevar jau dabūt tas kas patīk....
0
p.s.
bļe man ir uzšuves ar PUNKS NOT DEAD, ANARHIJU, PURGEN, PENDOMENU [nezinu kā pareizi raksta] pisdata.... vispār varu uztaisīt izpārdošanu sākumcena 0,10sant!!!
0
jau atkārtojamies: Iron Maiden rock in Rio,bet tāpat tiek uzvilkts reti
a tā,melni t-krekli ar visādiem interesantiem uzrakstiem.+oranžs t-krekls ar KTM logo :D
0
ar šāda veida ansambļu slavināšanu nenodarbojos..
visi tie krekliņi un trusiki vienādi, kā no vienas bodes pirkti..

Nu ok, ok... bij man te savulaik videnes laikos, gadi 8 atpakaļ Napalm Death un Overkill uzšuvītes... To Overkill Under The Influence vēl pirku Baltkrievijā Minskā kādā 90. vai 91. gadā, kad man bija 10 gadi un nemazākā nojausma par tādiem Overkill... vnk bildīte likās pietiekami cool..:))
Un savas džinsenītes uz muguras ar acetona krāsu caur pašizgatavotu trafaretu biju uzklājis sarkanu NAPALM DEATH... ar to arī mana grupru logo nēsāšana uz drēbēm ir/bija izsmelta.

p.s. hm... bet no OPETH krekla gan neatteiktos :))
0
sen atpakalj bij man dazhi krekli un dzemperi.
pirmais tkrekls bija Megadeth-symphony of destruction-, tad bij Morbid Angel-altars of madness-, tad bij Carcass-symphonies of sickness-, Carcass-Heartwork-, Gorefest-erase- un dzemperi Amorphis-tales from 1000 lakes- un Moonspell-wolfheart-
0
vismaz normāli uzraksti... tādus gan ,laikam tagad fig dabūsi
0
man arii nekaa nav...
0
jaa es ar tagad OPETH kreklu mekleeju, pagaidaam nekaa.
0
man bij viena korn maika, tagad ir dimmu borgir dzemperis, bij arii slipknot un korn uzshuves, aa un atsleegu piekarinjsh, veel man ir behemoth uzshuve. uuun no aproceem vienu nopirku un ar to arii ilgaaku laiku censos izvilkt. turaas arii:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas