Laba lieta
0
biki paskraidiju pa tiiklu globaalo ak jel un uzduuros jel linkam www.thomann.de/thoiw2_artikel-1823...
Manupraat laba lieta saakumam pa labu cenu un Ibanez :) varbuut kaadam noderees :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Precīzi šitādu kasti es redzēju Latviešu biedrības namā, Mūzikas veikalā... 120 LS
0
tas kombis taksh tev pasham ir ni ibaneziem ja pareizi saprotu
0
jap. šie tur izkomplektē šitās pakas un pārdod gičas un kombjus atsevišķi :)))
0
iesācējam - the coolest thing possible. tīri jauki. :) Deathperado, ja drīkstu jautāt, kāda ģitāra tev ir? :) (profesionala interese)
0
a pēc tā Tu vērtē to cilvēku? kāda ģitāra = tāds tips? (impulsīva interese)
0
nē, es cilvēku vērtēju jauku vakariņu laikā, smalkā restoranā pie sveču gaismas, baudot izmeklētus vīnus un ekskluzīvas delikateses. negribi nākt līdz? ;)
0
vai tik tavs draugs nebūs greizsirdīgs, ko? :D
0
0
:)
0
par ko smaidi? slikta?
0
viss ir ok. vēlāk, tev nemaz nevajadzēs ģitāru mainīt, kad labāk iemācīsies spēlēt, un to lietu gribēsi darīt nopietni. vienkārši, uzliec tag EMG skaņas noņemējus. smaids bija atbalstošs.
0
bet tur komlekts viss kas latvijaa maksatu latosn (gicha,kombis, skanotaajs, siksna,tupa soma) :) Deathperado-ja var jautaat par cik jel kombi njeemi tu

p.s. rich jel labs arii manjel liekas :)
0
40
0
Edenbeas: klau, ja mani aicini līdzi:
1) kā notiek maksāšana? Tas ir kā uzaicinājums (Tu maksā) vai aicinājums pievienoties (katrs par sevi maksā)?
2) vai tā būs tikšanās specializēta uz mani, vei Tu veido vairāku cilvēku grupu seminārus, kuru laikā vērtē?
3) Tu mani mazliet biedē ar tām ekskluzīvajām delikatesēm, kas ar to domāts? Atmiņā nāk skati iz iepriekšējām dzīvēm Grieķijā mielastu laikā (ēdieni, vīni, sievietes, slaidi jaunekļi...)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas