AMERICAN HEAD CHARGE
0
manā skatījumā, lieliska grupa, kura spēlē mūsdienīgu, ļoti smagu mūziku. man ļoti patīk, it īpaši dziesma Just So You Know.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nav slikts bends!
0
Nu Just So You Know manupraat ir vinnu labaakaa dziesma.

Nu puse no alboma 'The War of Art' bija tiiri laba, kalusaama bet puse atri apniikossa kaka.
No alboma The Feeding dzirdeeju tikai 3 dziesmas un taas bija tiiri labas.
Nu itkaa sevi vinni deeveeja par industriaalo, ir arii vinnos ssis tas no thrash un vel no ssaa un taa , lainu kaa tas ir un paliek tipisks numetaals.

Interesanti ir tas ka vinnus saliidzina ar slipknot un SOAD kas manupraat gan ir pilniigs suuds.
0
"The War of Art" - labs albums;
"The Feeding" - pilnīgs mēsls, esmu demo ierakstus dzirdējis labākā kvalitātē!
Principā, mirusi banda.
0
starp citu, šīs grupas vokālists ir slipknot dalībnieks, kurš tēlo to ķēmu klauna maskā. :D
0
Hmmm... to es nezināju. Bet tas tik un tā nemazina pēdējā albuma sūkāšanas līmeni!
0
kur tu to raavi ???

es zinu ka Korijs un Dzims speelee StoneSour.

Bet ssons klauns ???
0
video just so you know paskaties. tur tas klauna feiss ir redzams laiku pa laikam. vecais dizains maskai, bet tomēr, tas pats klauns.
0
nee nee ssons klauns produceeja vinnu albomu The War of Art, un vinni ir lieli draugi AHC un Slipknot Slipknot paliidzeeja ssiem izrauties.

Klauns dziivee izskataas taa
www.slipknotss.coolfreepage.com/photos/unmasked/sha...
0
tur nevar tikt klāt
0
un nekakāt uz jauno albūmu. tas ir super!
0
nu noklausiijos visu The Feeding albomi.
nu nez nu nav ne vainas laigan 'The War of Art' man personigi patika labaak jaunajam ar nav nevainas.
0
nu baigi juus te izreklameejaat sho grupu, ash sagribeejaas paklausiities, novilku noklausiijos un padirsu tikai laiku..man vinjsh likaas taaads primitiivs, viduveeja amerikaanju new roks kaut kaads..pee
0
Pie visai vainīgs Ēdenbīsts!! (Lai gan to Karl Sanders viņš labi ieteica..)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas