GRINDMASTER DEAD
0
vai dieniņ, ku labs tas bija... nokačāju stronger than love, un wiiiiiiii....

liels lūgums - vai kāds nezin, kā vai kur var dabūt tekstus dziesmām? lūdzu... this shit kicks one major doom ass!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu rev ir tikai viens varijants - prasi Skyforger Pēterim... Diez vai kādam citam tas var būt...
0
es domāju, ka ilgi gaidīt nevajadzētu... pēc vairākkārtēju fanu lūgumiem un kaprīzēm, Hopkins ar Skyforger priekšgalā ņems un izdos vecos Grindmaster Dead... kaut vai pašu spēkiem... kas zin, a varbūt Folterieši ieinteresēsies... kas zin, kas zin...
0
tas būtu ūber labi...
0
tas būtu baigais sviests.
sampli lietus skaņām ierakstīti vannasistabā :)))
0
un kur vajadzēja?!?!? Iet ārā un gaidīt lietu kaujas gatavībā ar mikrafonu rokā? Vai varbūt pasaukt tevi palīgā, kā neatsveramu speciālistu lietus skaņu simulēšanā?
0
ko tu te kasies, marļik, būtu labāk pateicis paldies par kuriozo infu pa taisno no pirmavotiem. ieliec savo īsto bildi avatārā, lai es varu zināt no kā gaidīt salauzto degunu un lekciju par cieņu!
0
Kuriozā infa.... no PIRMAVOTIEM... :DDDDDD
Un tu būtu tas pirmavots???? VArbūt tu arī salavecis esi, tikai bērni to nezin, ko?
0
manis pēc sampli var būt ierakstīti arī klozetā :))) , bet ka tik normāli skan! Vienalga būtu nozīmīgi šādu ierakstu izdot... Tā teikt, nevajadzētu aprobežoties tikai ar vēsturisku nozīmi. Būtu jāaktualizē arī šodien. Semigalls Warchant tak aizgāja uz urrā. Bet nu galu, galā ne mums to lemt.

p.s. intresanti, kā lietu ierakstīja senāk... nāl prātā piemēri no The Doors "Riders on the Storm" un Black Sabbath "Black Sabbath"...... vai nu mikriķi turēja pa logu ārā, kad lija, vai tiešām, kā Nefolks stāsta- vannasistabā :)))
0
Pirmavots ir GRINDMASTER DEAD oriģinālais ģitārists kā-viņu-tur-sauc no Ikšķiles. Marļik, beidz dirst, es dzīvoju Zemītes ielā 2, pienāc iedod man taurē
0
Nezinu, vai tas būtu vajadzīgs??
0
diezvai. viņš jau domāja, ka es sevi uzskatu par pirmavotu. ni, es esmu tas "pa taisno"
0
Nefolks piesauc nelaimi- Marlix vēl ņems un tiešām atnāks ar beisbola bitu uz Zemītes ielu 2..
ai, ai, ai...
0
diezvai, viš jau nevar zināt, vai Zemītes ielā nedzīvo arī mans brālis-kačaks, kurš strādā par apsargu FALCK ]:)
0
nu a ko lai iesāk brālis kačoks pret Marlixa svina draudziņiem ? :)))
0
svins - tas ir no vārda sivns?
0
Pb
0
atvieglošu- plumbum
0
Pb piesaistītu makšķerēšanas iekārtai... nozvetēs ka maz neliksies un beigās vēl iekārs uz āķa un nesīs zivīm... >:))
0
Man ir teksti tam albumam un ja vajag, tad var kautkā sarunāt. Par viena GD albuma izdošanu jau ir domāts un arī tiek darīts, tiesa gan kāds laiciņš paies, kamēr visi šķēršļi tiks apieti.
0
nu re kā nu! proliteriāta balss ir sadzirdēta :)
Latvijas (+ vēl Eiropas) metālisti ar Edenbeast priekšgalā nu var ar mirdzošām acīm gaidīt kautko no GD.
p.s. pacietība mūsim ir..., ja kas.. :))
0
P.Malējam- starp citu nebiju iedomājies, ka Pb varētu pielietot arī kā sitamo ieroci ( vai lieliski var ātri aptīties ap cilvēku un padarīt to mazkustīgu) makšķerauklas galā... Laba ideja !
Tā ka ,iespējams, Marlixam ir šādi svina draudziņi, nevis , piem., renkuļi .. :D
0
oho, kas tad tas???
0
kas, nebiji v;el izlasījis.... tas no jusu ar marli konflikta laikiem
0
Kā tad, bet kas tad to visu sāka?
0
Līķītis ar lielajiem burtiem lai iet pirmais!
0
sāka kautkāda trešā persona
0
un tagad visi pielūgsim dižo edenbeast'u!! :DDD
0
O zadolbali....................
0
a kāpēc šitas ar lielajiem burtiem?

ā atbilde laikam ir pirmā posta pēdējā teikumā....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas