Muzia
0
Ieteikums sekojosh, jums te pedeja laika paradas mp3 ko var novilkt varetu vienkarshi izveidot jaunu sadalju mp3, citadi kautka neerti! Un vispar varttu te but taka diku vairak muzikas mp3!!! tas butu loti jauki, es domaju ka tada veida palielinatos cilveku skaits kas apmekle sho interneta lapu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bet (tikai) Latvijas ansamblju muuzika.
0
varetu jau ari ap kadai kompozicijai no tiem kolektiviem kuru albumiem tiek veidotas recenzijas.... jo man piemeram nav nojausmas par to ka dazi no shim kolektiviem vispar spele...
0
He bet vai tad recenzijaas tiesi to neraksta?
0
Nu to kaada stila muuziku blice speeleee
0
nu raksta bet man butu velme to dzirdet.... es nevaru sapras no ta ka man apsaka ka ka kolektivs spele death vai black virziena... ir jau daudz un dazadi ievirzijumi kautvai shiem pashiem jau iepriejksh minetajiem muzikas virzieniem.... taka ta...
0
piekriitu war,te tiktiessaam dereetu mp3 sadalla tas buutu baigi labi ja vareetu novilkt visaadud jaunumus un arii neti jaunus gabalus
0
sorry par gramatiku,steidzos
0
jaa buutu jav javki arii muuzikas netik lieliem pazineejiem saakt shiis muuzikas uztveri tjip ceru ak saprataat.. vajag taadu lietu kaa mp3!
0
amen bralji :) emm... tas ir piekriitu :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas