LV Neatkarīgais interneta rad
0
www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modl...

Nu ko domaajam par shito ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
saimnieciibaa noderees
0
hehe. Ar idejaam un var jau veel paspeet taj pasaacienaa piedaliities.
0
es domāju, ka tas, kas tur skanētu, varētu bū visai pabriesmīgi.
0
Tur skanēs kokle un bajāns.
0
Izlasīju pēdējo rindkopu. Būtu labāk saukušies "Lavijas komunistu-pašdabnieku inter-web stacija". Radītāji baidās no autortiesībām? Brīnišķīgi! Šo staciju noteikti klausīsies visi Latvijas hipiji. Un vēl aizjūras propoganda, kas apstulbina latviešu prātus. Feini, feini!
0
sfinXters : iespied veel savu debiilo galvu paaris reizes durvjuspraugaa un tad meegjini veelreiz to tekstu saprast.
-
Maigonis : nu nu ...
-
Fauns : tev jau visas iespeejas lietas labaa ko dariit. ;)
0
Bez rietumu *ļaunās* *kapitālistiskās* propogandas. Mēs vēl tagad tupētu zem PSRS vai arī būtu veiksmīgi iekļauti Krievijas Federācijā, kā vasarnīca Putinam.
0
nu jāpiebilst ! Brīvību Tibetai ! , kā arī flower power m/
0
"plašsaziņas līdzekļi ikdienā visai kūtri pievērš uzmanību tām tradicionālajām latviskajām vērtībām, kas izturējušas gadu tūkstošu pārbaudi." - dīvaina Latvijas vēstures apzināšana. Tradicionālajām Latvijas vērtībām gadu tūkstoši?! Ha!

Turklāt ar katru nākošo teikumu paliek avien...
0
"tradicionālajām latviskajām vērtībām, kas izturējušas gadu tūkstošu pārbaudi."

Ārprāts, kurš dalbajobs to rakstija?
0
Tas kretīns ir pelnijis nāvi. Viņam noteikti pāri 70 gadiem, ( tāpat, kā manam vēstures učikam ) ja jau var sarakstīt tādas stulbības.
0
Kaa es noprotu, taa ideja bija laist latvieshu tautas muuziku & shaadus taadus latviskus raidiijumus. nez, kas tur sanaaks, bet ideja ir apsveicama & tie cilveeki zina, ko dara.
0
slip : tu paaudzies puikinj, tad varbuut arii smadzenes tev beidzot saaks attiistiities. gribi dalbajobi, kas naavi pelniijis - pasties spogulii.
-
Izkapts : nju vismaz tu saprati :) hehe
-
Nu rakstiits nav tajaa veiksmiigaakajaa formaa, bet nu kaa ir taa ir. Ideju jau var daudzmaz saprast.

P.S. Tam cilveekam, kas to rakstiija nav 70
0
ShIzM, šodien, plkst. 19:22

"slip : tu paaudzies puikinj, tad varbuut arii smadzenes tev beidzot saaks attiistiities. gribi dalbajobi, kas naavi pelniijis - pasties spogulii."

Okey, okey ser.

Jā, es tieshām esmu pelnijis atstiept kājas.
0
ShIzM, a kā es izaugšu, ja atstiepšu kājas?
0
sfinxters : nu nejau rietumu propoganda muus tur baigi glaaba. Bet nu tajaa tekstaa taa dalja vairaak uz muusdienaam attiecas.
0
slip : taa jau tava probleema
0
Nu nez, kas tur skanēs...
0
Nē nu man jau patīk tās "tradicionālās latviešu vērtības, kas izturējušas tūkstošu gadu pārbaudi."

Ha, ha.
0
Jā, tagad es sāku saprast.

"noteikti būsim neatkarīgi no liberālisma, popkultūras, mistisku un sektantisku aizjūras mācību propagandas, kas apstulbina latviešu prātus;"

Tur skanēs latviešu tautasdziesmas
0
Ir parādījusies progresīvo, fundamentālo vērtību mīlošā paaudze. Viņi ir mūsu nākotne un uz viņiem mēs ceram. Tomēr es neklausīšos kokli un bajānu. Ta jau labāk veco laaabo Manowar un iedzeršu vēlreiz ar Artuuru klubā Depo.
0
ai Līīīīgo.....
0
kam tikai un vieniigi metaals (a da jebkaads), kam veertiibas.
0
kaarteejaa shlaageru lapinja
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas