gangsterisms
0
Man jaapastaasta, ka man patiik filmas par mafiju. Vispaar es pats arii gribeetu uzvilkt gangsteriigas dreebes, melnas brilles un nodarboties ar pozerismu. Varbuut kaut kas sanaaks (?)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gangsteri tevi ātri atkodīs
0
Man pasham arii ir shaadi taadi kriminaali piedziivojumi pagaatnee, bet ne par to iet runa. Runa ir par pozerismu. Kaa teica vienaa filmaa: "Gangsteru galvenais likums ir nevis speeka pielietoshana, bet demonstreeshana." Vot es gribu demonstreet, ka es esmu taads tipa veesais dzheks, kas parasti saka taadus vaardus, kaa "mother fucker" utt. un kam viss ir pofig.
0
es kā vēsais džekss varu Tev pateikt, ka man uz Tavu izradīšanos ir pofig, ja vien tā nebūs ļoti laba izrādīšanās... būs?
0
gangsta des metal aaai! yooo
0
Mafiozniku filmās vardarbība nežēlīgāka, un vispar man patik tās lietas, bet riebjaas tie stulbie vārdiņi kā Gangsterz un tam līdzīgi, jo tas jau izklausās pēc kaut kādas tur nēģeru popsas.
Bija tāda laba spēle Mafia - the city of lost heaven. dikti smuka bija, un tāda ir vēl tagad. Labs sižets + attiecības starp tēliem.
Drop your weapon scum bag!
0
nepieminiet vaardu "gangsterisms" man naak praataa
uzreiz nigeru gangstas nevis itaalju mafija :)
0
tevi uzreiz nošaus... tādus idiņus vienēr ātri pamana...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas