GATLING VAJAG BASSU!!!!!!!
0
Banda GATLING meklee jaunu bassgitaristu! Lieta tada, ka sobridejam death metal nav isti tuvs stils, tapec vins ar laiku pametis musu bandu. Un lidz vasaras sakumam ir jasamekle un jaapmaca jauns GATLING bassgitarists. Noteikumi? Nu laikam, ka pilnigs iesacejs nebutu velams, ar domu paspelet kadu laicinu un tad jau redzes - ari nederes!
Kontakti: gatling@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kārtējais MM paveids, tikai bez tekstiem par izvarošanu?
0
Ilgo domaju, vai pec pusgada klusesanas saja saita vajag te ko raxtit. Vajadzibas spiests iemetu infu (bandas del), bet saku jau nozelot. nekas nav mainijies, tas pats debilais bernudarzs un degeneratu dirsanas sava strapa un bla bla bla. A kas Tu pati esi??? Kartejais pargudrais parazits, kas runa visu ko un nesuda neko nepaska? Ko Tu elee rata zini par mutilatoriem? par izvarotajiem? kaukadu fucking vardu esi dzirdejusi un tagad no ta veselu pasaku uzcepusi!
man liekas, ka esi kartejais bezdomajosais driseju paveids!
Es par bassgitaristu prasiju (uzjautaju), nevis ludzu pec kaukadiem fucking tizliem komentiem!

0
nu... te ir rakstīts - "komentāri", tad gribas jau kaut ko uzrakstīt. Par mutilatoriem zinu diezgan daudz, vairākkārt redzēju dzīvajā un vienreiz pat kopā uzstājāmies.
0
es esmu ņēģeris Kongo un tu laikam esi Jurčiks.
0
Sakas.... ja jau komentari, tad kaut ari neko nevaru lietderigu pateikt - tad tomer tapat pateiksu, kas man velreiz jaliek ieksa sakotneja infa???? Ja, varu jau izlasit, cik daudz ko zini! Man vienlaga, kas ir Kongo negeris Tu vai kads cits, ko Tu sauc par kaukadu fucking Jurciku utt. bal bla bla. Viss!
0
Nav brīnums, ka basists aizgāja, tā ir kad grupā valda princips - davai ātrāk savācam sastāvu, pohuj, kas par cilvēkiem un tik taisam dziesmas(pohuj kādas, galvenais, ka death metal) un tik uz konci!! Es darītu maķenīt savādāk, jo slava neatnāks uzreiz. Un tu izklausies ļoti nervozs, es tavā vietā iedzertu stipru tēju.

Tajās bildēs izskatījās, ka sastāvs ir pavisam neslikts. Ja jau dabūji basistu ar 5-stīdzeni. Lai veicas!
0
jaunajam nebuus mazaak to stiigu...un kljuus tikai veel vairaak:)))
0
to mazais2

Yeah, thanx! gan jau veixies!

Netikama dala: beidz runat, ja nevelna nezini! Ja, Jack Owen aizgaja no Cannibal Corpse, jo vinam skatoties uz Alex Webster sapeja niere, bet Deicide ta nav!!!!!!! Es to zinu, nemeginiet apstridet! Luk pec ka tu mazais2 izklausies! vispirms paruna aci pret aci , ja tik elligi tas interese un tad sac tarkskkeet apkart!
Tas ir pedejais murgs ko Tu tur lej tagad! Ta man tiesam ir bijis paris gadus atpakal, bet ne manis izveidotai bandai. Bildes Sastavs bija tikai pagaidu un sesijas gandriz vai ta butu precizak, ja raxturojam pedejas nedelas 2. Tagad tiek komplektets un apmacits jauns " desants"!
Teju? Paldies, es labak iztiksu ar kafiju un viss.
0
To funerallady:

Thanx:) ta tik tiesam bus! nez ka to zini? ja, pasaule ir sasoditi maza!
0
Varēji jau atstāt veco niku:)))
Vai arī tava politika-jauna grupa-jauns niks?
Vai varbūt paroli aizmirsi?:DD
0
cerams, ka es šitos nekad neredzēs dzīvajā. Man pietika ar M&M
0
khe khe...Dirseeji...:DDDDDDD
0
Hm...
0
a nafig basistu? tapeec, ka visaam bliceem taads ir vai? :))
davaj ka labaak pienjemiet perkusionistu savaa kolektiivaa - lai speelee metalofonu. buus briesmiigi reeciigi kaa shis staipiisies uz meegjiem un atpakalj ar to banduuru. un konchos nevajadzees zlobu taisiit, jo taapat jau buus gana smiekliigi un publika buus staavaa sajuusmaa!!!

nu ljoti daudz plusu, vai ne?

0
neapdavinaataa disrshana.....mazajam vajadzees izbakstiit achteles...nav ko ceret:)
0
Tev jaunu pedāli nevajag? Dubulto? Moš Janka vēl nav pārdevis...
0
Nee, paldies par piedavaajumu, bet jau ir.......cerams, ka izturees:)
0
tu par mani?>
0
nee , par kaadu citu:)
0
gatling vaig smadzeni nevis jaunu basu
0
smadzeni? tikai venu?
0
veenas arii vaig
0
:D:D:D kur dabuut?
0
iepūt trubiņā un liecies gulēt, pašas atlidos! Bet, ja tomēr nē, tad nav lemts.
0
nemegjinaashu....jo droshi vien, ka nav lemts....mozh vari padaliities?
0
tici man - tu to nevēlies!!1
0
kaapeec tu par to esi paarliecinaats?
0
Ai visi māk tik dirst par citām grupām kaut paši nekā nau sasnieguši.:(((
0
pilniibaa piekriitu Saatanam...!
0
pilniibaa piekriitu graver!!!!
0
pilniibaa piekriitu mazajam-otrajam!!!
0
nepiekrītu nevienam! (un vispār,nekur nekrītu!)
0
piekriitu pats sev.....!
0
visi te skaisti piekrīt klāt viens otram, mazaās, skaistās kaudzītēs (izņemot tolku, viņš nemāk krist). pirmais laikam nokritis ir saatans, kaut gan pats to konkrēti nav norādījis, un tad sakrīt pārējie.
āāā, tad jau sanāk tikai viena skaista kaudzīte, jo krīt taču viens otram blakus. nenormāli jancīgi- kritēju un piekritēji, bet es vēl nēesmu piekritis, tad jau laikam esmu atkritējs... ha hā
0
māku,bet negribu!
0
māku,bet negribu!
0
Ai, te viaadas variaacijas un teorijas var sadomaat...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas