nemetāls [mūzikas apskati]
0
Ja nu kādu interesē arī nemetal mūzika, tad varat apskatīt piparmetra.net mūzikas apskatu sadaļu (šodien tika uzlikts jauns dzinējs un nu izskatās smukāk).

piparmetra.net/content/blogsection...

Uz šo brīdi ir apraksti par 17 māksliniekiem, kuri, ļoti iespējams, patiks arī jums.

p.s. starp citu nav nemaz domāts nerakstīt par metal, vienkārši tā līdz šim ir sanācis,
metal apskati arī Truemetal.lv gana. :]
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu šitos varētu mēģināt paklausīties Devil Doll, Current 93....
0
smuki, paldies, tikai vareeja pie KATRA mineetaa maakslinieka buut arii muuzikas sampls. Es atljauju arii neoficiaalu ^-^, vienkaarshi, lai var uzreiz notesteet un saprast vai ir jeega kaut ko taalaak mekleet.
0
akrabu sampli riktiigi ieper. negribi tur iemest arii kadu vinju albumu? ^______^
0
Diemžēl uz mani attiecas LR Autortiesību likums, bet Piparmētra tomēr ir publisks portāls, un šaubos, vai Tu esi likumdevējs, ka man tā atļauj. :))

Bet pa kādai sample dziesmai jau var katrs internetā individuāli novilkt, taču plānoju visiem tiem māksliniekiem, kuriem tur nav samples, tādus drīzumā pielikt, tik noskaidrošu pamatīgak likumus, kas to regulē, tik skaidrs ir tas, ka pilnu dziesmu samplot nedrīkst, tik kādu tās daļu.
0
nu ok, nogriez kaadas peedeejaas 2 sekundes katrai dziesmai, no taa jau neviens necietiis.
0
Ja likumi būtu tik naivi, neviens nemaksātu nodokļus un es no alus ražotājiem varētu pieprasīt bezmaksas alu. :))
Gan jau.
0
Iedod e-pasta adresi, aizsūtīšu tev dažas Akrabu dziesmas.
p.s. To disku es no viena Itāļu distributora nopirku.
0
esmu konstateejis ka OKEAN ELZI ir baigi labais modern rock...manis praat viens no labaakiem ex-PSRS teritorijaa...
saakumaa fanoju arii par MUMIJ TROLLJIEM un ZVERI, bet klausoties visu albuumu kopumaa kautkur viduu pieriebjas...
veco roku ALISA, DDT, MASHINA VREMENJI, VOSKRESENIJE var klausiities tikai hiitus paareejais viss ir su...
0
poaaa@inbox.lv
0
profilaa ir e-adrese
0
Super! Es gribu noklausīties uz reiz visu - sevišķi tos tibetiešus. Tikai astrast ir problemātiski. Tos samplus pohuj, ja ir interese, tad ar samplu nepietiks tā vai tā, bet ja interese nav tad arī sampls diez vai glābs. Viss ir atkarīgs no pievienotas DC++ huba adreses kur šitos var nokačāt.
0
tas būtu lietderīgi, es jau arī mēģināju pa hubiem pavazāties, šur tur pavisam nedaudz, citur vispār nekā.
0
Iesaku Soulseek: www.slsknet.org/

Soulseek pārsvarā uzturas kolekcionāri un savas mūzikas mīļotāji, tā kā tur ir daudz retas un labas mūzikas (arī metal).
0
Tie, kuri izmanto Linux operētājsistēmu, var izmantot Nicotine - tas ir Linux Soulseek klients.
nicotine.thegraveyard.org/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Intars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas