Dirsas!
0
Ejat dirst!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gluži manas domas
0
kas ir hormoni sarosijusies zipak?
0
haha mamma pateica ka vasaraa ganos ar kerzaam neiesi un punkts ? nu nekas nekas memme jaaklausa !
0
Lai spāks ir ar Tevi Džedaj zipak .
0
kas ir,drosmes tabletes atkal saēdies?
0
Zipij, nāc mums līdz, pafilmē :*
0
nabadziņš- tevi apcēluši:)
pažēlot?
0
es gan tiko aizgāju un uzreiz viegluma sajūta tāda
0
es nevaru saņemties...
nu bail tā kā.. =/
0
nevis ejat, bet ejiet!.. ;P
0
es jau zināju ka nepareizi uzrakstīšu.. bļin...
0
tāpēc vajadzēja arī kādreiz aiziet uz to skolu;D
0
man Latviešu valodā 5.... bet ir okey nekad arī augstāk nav bijis...
0
šogad man Latviešu valodā 5.... bet ir okey nekad arī augstāk nav bijis...
0
nesatraucies,tu tikai pateici, kas te notiek katru briidi.
0
m? Par ko man satraukties?!
0
nav, par ko!
0
o jā
dzimtā valoda man ar nekad nav padevusies :D
0
Ja dzimtā valoda nepadodas, tad velti gaidīt, ka kāda cita padosies.
0
Tā viš i...
0
totāls off-topiks...
0
ē
angļu valodā nekad zemāk par 6 nav bijis
0
ē
man gan angļu valodā nekad zemāk par 9 nav bijis;P
0
@ mazdels: saprotams, jo tā tomēr ir svešvaloda un tās zināšanām skoolā netiek uzstāsdītas tik augstas prasības, kā dzimtās valodas zināšanām.
0
ē
man vienreiz amatmācībā bija 10, bet tad atnāca jauns učiks un vairs nelika man desmitniekus...
0
:D
man amatmācība nekad nav padevusies
pirksti līki
0
Paklau, Zipak, ej pats dirst, jo

1) tu manii iedves bailes
2) tu aizvaino mani ar netolerantiem un agresiiviem saukljiem
3) ar savu neganto lamaashanos tu liec lamaaties pat taadam labsirdim kaa man
4) es neesmu nepraatiigs, tikai briivs
0
a es shobrid edu tos nestle bruunos shokoladigos bumbuljus ar zakji uz pakas, ar pienu, nez kaads buus suuds/dirshana ?
0
artūr man skauž =/
0
Samēramies ar atzīmēm, ja?
Šogad manā atzīmju grāmatiņā zemākā atzīme ir 7.
0
oi oi... Ja es būtu meitene man zemākā būtu 8 :P un kurā klasē, kursā ei??
0
Lūsis pašlaik iziet Čakenes Universitāti.
0
gigigi
kādus priekšmetus tur pasniedz?
0
kaut kaads jauns likums pienjemts- ja meitene, tad zubriitaaja un nedriikst buut zemaak par 8 ?
fuck off- man bija viens 6 un vairaaki 7 un ko man tagad dariit?????????
pakaarties?????????
varbuut tomeer ne
0
un vispaar -kaads var izskaidrot kaapeec dibens skaitaas cenzeets vaards, bet pakalja un dirsa necenzeeti,lai gan buutiibaa noziimee vienu un to pasu
0
Ja cilvēkam ir zemākā atzīme viens sešinieks, tad viņš ir zubrītājs. Man 6 ir augstākā atzīme tavai zināšanai. Manuprāt "pakaļa" nav "necenzēts", dibens - tas var būt arī jūras dibens vai zārka dibens utt. Dirsa vienkārši skan kaut kā kakaini.
0
man ari ar atzimem ta pasvakak, videja aritmetiska varbut ir 6, un es par to nesudzos, vienkarsi si atzime robezojas ar manu slinkumu un varesanu.
0
devourer nu ko Tu te trako.... vispār es jau zināju ka kāda sāks scēnas celt... Es tik pateicu "ja es būtu meitene"...
ui man a vidējā ir 6 un laikam kōma 1... bet es i priecīgs.... jo man pagāžgad bija kautkāds 5,3...
0
Kurā klasē tu, dēls, mācies?
0
7 :P
0
Tikai septītajā? Cik tad tev gadu, dēls, 14? Es tikko pabeidzu 11., lai gan manā vecumā man jau augstskolu vajadzēja beigt. Es vienkārši izglītību vienu laiku galīgi nenovērtēju.
0
Tad Tu tāds atpalikušais? Ok nav ko ņirgāties.... Mans dēls nevajag dzert un pīpēt pa kaktiem, bet gan jāmācas mājās... un pie kompja ar nav ko sēdēt stundām ilgi.... ibio!!!
0
Nē, es nedzēru, es biju iestājies harē krišna sektā :)
0
kas ta par hernju maigon?
0
nu jā
jaunatne bļ
0
ibio mani baile iezagas no tevis....
0
Jūs ko, harē krišna ir mīlestības reliģija (bhakti-joga), rietumos pirmie šīs reliģijas sekotāji bija izbijušie hipiji. Vot tā.
0
Nu vo vini tev sagrozija galvu.. nu tu jau pats zini...
0
Nekādi "viņi" man nesagrozīja galvu, es pats meklēju absolūto patiesību, sākumā budismā, pēc tam izlasīju Bhagavadgītu. Vot tā.
0
es izlasīju hariju poteru un atradu patiesību bļin
*uzlec uz slotas un aizlido
0
Es tagad lasu "Dharmas blandoņas", tā ir grāmatiņa vēl no pirmshipiju paaudzes par ceļošanu uz dullo pa Ameriku un garīgajiem meklējumiem. Man patīk arī "jauniešu ceļa filmas" (jaunieši ceļo uz dullo pa valsti un nekas konkrēts filmā nenotiek).
0
jap.. bērnībā daudziem patika krist no šķūnīšiem, podiem un vēl visādiem paaugstinājumiem... bet jēzus tikuntā mūs visus glābs...
0
Eu nu pag, jūs tak galīgi no tēmas aizgājāt. Ja cilvēks jūs sūta dirst, tad jārespektē tas, nevis jāmuld par kaut ko nesvarīgu!
0
Neustraucies, es visu kontrolēju!
0
Viņš jau nesūta, viņš tikai konstatē faktu.
(Ejat- darb.v. īstenības izteiksmē)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas