Elis
0
ja kāds klausījās šo grupu, tad re ku 7.jūlijā dziedātāja mirusi no asinsizplūduma smadzenēs.
žēl, tīri tā neko dziedāja.

www.elis.li/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a kas viņa tāda bija?
0
nu tak dziedāja grupā Elis. Sākumā grupa saucās Erben der Schopfung, pēc tam pārdēvējās par Elis. tīri smuks gotiskais roks.

www.rockdetector.com/artist,38948.sm...
0
ir dzirdēts, jā...
0
es zināju to grupu.. samērā jauna blice, kautkādi 2 vai 3 albumi ir iznākuši.. (nu tādi uz Within Temptation pusi). Žēl, jauna simpātiska sieviete viņa bija...
0
kopā trīs, viens ar veco nosaukumu, un tad divi ar Elis. katrā albumā bij pa kādām 4 foršām dziesmām, vienīgi pirmajā albumā "Twilight" daudz dziesmas bija in deutsch-un tas nau labi. vislabākais bij pēdējais "dark clouds in a perfect sky"
0
Kā nau labi? Deutsch ir zaibis. Kas tur slikts, ka Lihtenšteinas grupa dzied vāciski?
0
nē nu slikts jau nekas nav, varbūt pat uzteicami tajā ziņā ka grupa dzied savā dzimtajā valodā, bet man vācene galīgi nepiedur, es nespēju klausīties dziesmas vāciski, ar retiem izņēmumiem. varbūt tāpēc ka biju spiests to fakin valodu mācīties piespiedu kārtā no 1.-12.klasei, alerģija man no viņas ir:D
0
Dikti jau man patīk tie nedaudzie sievišķi, kas dzied smagajā rokmūzikas žanrā. Daži, nu dikti patīk ..
0
pareizi pateici-tās kas DZIED, nevis rūc un bļauj un vemj, tur tip arch enemy, sinister ar vienu brīdi meiča rūca
0
man vairak fascine tas kuras rūc un bļauj un vemj
0
Man akal tās, kas spēlē basu iekš Bolt Thrower :D
0
Vai tā kas redzma Mother North klipā!:D
0
nav jau labi.

bet par vaacu valodu - laikam vieniigaa valoda, kas man liekas veel pretiigaaka par krievu valodu. izklasusas taa kaartiigi pretiigi un zemiski, o jaa, un maaciita arii ir vairaakus gadus, bet tad kad nesen Vaacijaa sho to vajadzeeja parunaat ar vieteejiem, taapat neko vinjiem saprotamu nemaaceeju pateikt.
0
Slikti mācījies būsi...
0

ir tā ka ja tevi kaut ko spiež darīt/mācīties, tad tur tāpat nekas jēdzīgs nesanāks-tikai ja pats gribēsi
0
Elis, who the fuck is Elis??
0
uhhh...nu, zeeluma gals...:'(
0
Tas mammītik, kas Satyricon klipā Mother North, gan tāds flegmātisks izskatās savas 2/3 no 8 minūšu garā video. Lomiņa ar tai tāda gaļīga iešķiebta. Un vispār šādi sievieši,manuprāt, ku daudz jestrākām nodarbēm pielietojami.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas