Zaabaki
0
laiks iepirkt jaunus zaabacinjus, kur taga ir laabaakaa izveele?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
aizej uz patriotiem normali zaabaki par 15Ls
0
vampirs:
tev tagad ir "patrioti" zabishi?
0
nee
"patriota" vaikalaa ir zabaku pievedums! shodien nopirku, apsveicu sevi vardenee :)
0
Mjaa es arii tevi apsveicu!!! :)
0
kur jamais atrodas?
0
Patriots atrodas uz Tsllinas ielas
0
Bomberaa bija forshi zabaki,bet ne iipashi leeti.Kada veikala redzeeju iistus Camelot,bija sarkanas un melnas,zheel ka naudas nebija :( buutu pircis.
0
Vēl labus zābakus (līdzīgus kā Dimmu Borgir) dažreiz var atrast Molā. Cik atceros, tādi maksāja 108 latus. Superīgi zābaciņi ar šņorēm, sprādzēm un vēl dažiem pribambasiem.
0
Nu ja galvenais i spiideet kaa vaarnai lai vareetu izskatiities peec iista saatana...!!! :D
0
bombera zabakiem ir diezgan slikta kvalitate, neskatoties uz smukumu vinji aatri pliist :(
0
cilveeki HELP! kur lai shitaadaa laikaa izrauj taadus labus melnus zaabakus?! baigi gribaas, bet nevar atrast.. :(
0
nuss..?!?!
0
Nu atkariibaa kaadus gribaas tew???
0
Normal izvele ir veikala Patriots Talinas 94. Bomberi pardod tos pashus zviedru armijas zabakus ko Patriotos bet ar baigo uzcenojumu. Vel var zabakus meklet tirdzina Latgalite. Ir izvele bet ne parak liela. Zabakus vel var atrasat Tuneli pie tirgus tur pardod armijas preces.
0
vel ir veikala bomond ja nemaldos. tas ir uz terbatas ielas 6. tas ir paraleli kino riga
0
un veel Milano, KBarona/Gertruudes stuuris.
0
paldies veiss!
0
Es pirku no rokas no viena veca kurs tos ved no Vaacijas. Patiesaam baigi labi iisti armijas kerzi!
0
tie zabaki milano r baigie dranjkji!
0
nu es pirku bomond un shie sabaki labi kalpo tad,ja par vinjiem labi rupejes
0
ka Milano zaabiishi ir baigie dranki tas tiesa (pasam pieredze) , bet kad sapliisiis vareetu tos dzelzs purnus nonemt nost un buus augstaas zandaliites vasarai :]
0
hmm.. kaads teica, ka bombera kerzi ir dranjkjiigi - aatri pliist. nu nez, es jau 2tro gadu staigaaju ar vinjiem, nepliist :) tas jau atkariigs kaa valkaa, bez tam, bomberaa ir underground kerzi, nevis tie pashi zviedru armijas. eh. un vispaar - tajos brake-free(milano un sabo nopeerkamie) un bombera kerzos anyway nav dzelzs purngala iekshaa - ir izmeegjinaats nonjemt aadu nost. iekshaa biezs, peleeks plastmasas gabals :D
0
es arii pirku bomberaa un manos bija dzelzs purni ja nu vieniigi ir kaada plastmasa kuru pievelk magneets
0
A kas zin dziive i briinumu , paarsteigumu un neegeru pilna..!! Jaapaarbauda kaadreiz mosh neegjeriem galvaa i magneets..!!! ;)
0
HaHaHa vinjiem galvaa nav magneets toties vinjiem tur ir LIELAIS MELNAIS NEKAS
0
Hahahahhaa...!!!
0
tas jau ari kautko pievelk... visu apkartesosho jo kad galva ir pushu tas ir ar kautko japiepilda(secinajums par vakumu)
0
nigeros nav vakuma tur ir tikai LIELAIS MELNAIS NEKAS un veel atminjas par banaaniem
0
:) es mammai paprasiju vai shi negrib negeri vergu! vinja man pateica ka nee, jo negrib lai tads merkakjis skrtos klat musu partikai un staigatu pa maaju! kada man ir jauka mamma! :)
0
toties aaraa kaa suni lar labi izmantot shie baigi skalji rej VAU VAU :P
0
vinjsh taks veel jabaro! ES banani taksh dargi bushot! nu nee, labak treneties shaushanaa!
0
Es savu neegjeru suni saukshu pa Vuupiju Goldbergu un kaa savu suni sauksi tu Dubli???
0
man jau maajaas ir melnais terjers un kad vinjsh sastraadaa palaidniibas es sho apsaukaaju par LIELO MELNO NEKO
0
:D Labs..!!! Kad Riigaa buusi???
0
driiz peec paaris dienaam
0
Vareetu ko sarunaat..!! Tpuuu tas i kaadu alinju sashtimeet un ljauties alus dieva meditaacijai..!!
0
oo ALUS DIEVS! un mits par alus cilveku, tas kursh staiga apkart un dava alu uzticigajiem ticibniekiem :)
0
alus talonus viesiem!
0
uj... visiem!
0
RASISTI
0
o jeeee alus taloni! :)musu kustiba paplashinaas :) biergutscheine um sonnst :)
0
vampiirs, liec braalim speeleet un kustiiba plauks un zels!!!!!
0
a man kaads talons tiks
0
a kas manam bralim jadara?

PS: dublim tiks talons
0
a talons 1reizeejais vai vairaakkaart var lietot
0
vienreizejais! mes ar draugu vel apspriedisim uz cik lielu tilpumu, laikam uz 0,5L! taisamies ieviest to valsts meroga! lai katrs latvijas pilsonis iegutu alus talonu
0
Par Alus taloniem Brivai Latvijai!!!
0
0,5L tas ir dienaa vai stundaa
0
cik talonu tik 0,5! bet peteri, vajag ari domat kada veida talonus pieskir!
0
nu ja
talonu vizualais veel top
0
bet ka vares vinjus dabut, tjipa dalis katru menesi kautkadu konkretu skaitu vai pa nopelniem...?
0
nu valsts merogos protams(alus reformas) katru menesi plus pec nopelniem
0
taadaa gadiijumaa man par nopelniem vien sanaaks tik daudz lai meenesi kostu
0
varbūt kādz zin kur var dabūt RASCAL zābakus?
0
Nezin.
0
Ja iet pa Kr.Barona ielu, var aci iemest Nr.119 Tur ir firmas veikalinjsh, kurā var atrast armijnieku porgas(zābakus)- nu tā- laikam sākot no 40,izm un uz augšu.
0
e kas juus visi esat lohi,jums viss ir maajaas
0
hmm..cik bomberaa, patriotaa videeji maksaa kjerzi ?
0
Saakot no 15 ir normaali!
0
Ls
0
bombera visi ir zhiidi neejiet uz turieni!
0
Ehz, biju tajaa bomberaaa...Bik nozheeloju taakaa... It kaa zaabakiem nav ne vainas, bet jau pec nedeljas nopliisa zole...Un tagad janoneesa pavisam, lai varetu jaunus iepirkt.
0
es tachu teicu neejiet! es pat nojaushu kadus zabakus tu nopirki, shkiet ka es tadu milano preti barona centram nopirku! tagad ir ka zabaki darbiem!
0
jelgavaa ir labs veikals tur pa 10ls labu labos zaabakus var dabuut(lietotus un jaunus). veikals - Jelgavaa pretii citymarketam.
0
visiem liels iztruukums uz kerziem;))man ari sapliisa,tiessi gribeeju jautaat kur var normaalus dabuut,bet nu jaa-paspeeju jau izlasiit:)
0
labāk pastāstiet, kur var pārkrāsot maikas? man ķipa ir zila ar baltirm uzrakstiem (krekls ķipa vārtsargu ar tiem caurumtiņiem) pārkrasot uzrakstus un uzbliest jaunus virsū... un cik Ls tas varētu būt... tencinu jau iepriekš...
0
nu psc, es tai Jelgavas bodee nopirku pa 13Ls peedeejos chiki chiki. Naakamajaa nedeeljaa atpliisa zole. Un? Tu tieshaam domaa, ka es taisiijos noneesaat vinjus pavisam lai mestu aaraa? Nu psc, vo metaalisti... Tur pat Jelgavaa pretim Valsts Gjimnaazijai ir kurpnieks, kas pa 50 santiimiem pielipina to zoli. Nu jau driiz gads buus apkaart, nav naacis valjaa, ja neskaita purngalu, kas arii buus jaapieliimee. Taatad 1 Ls, un tev ir kaartiigi pievilkta zole priekshaa pakaljaa. Neesiet tizli.

Bet ar kurpeem gan labi izgaaja tai pashaa Jelgavas apavu veikalaa. Ieraugu ideaalas kurpes, nu vienkaarshi ideaalas. Uzlaikoju to vienu. Nu karoch der vienkaarshi taa kaa man speciaali buutu taisiita. Nu viss ir. Mhm.. Pietruuka tikai otras kurpes no taa pasha izmeera. Kaads bija aizgaajis ar diviem dazhaadiem. Psc kroplji. Sabojaaja visu gariigo kretini.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas