Skid Row
0
“Revolutions Per Minute” to be released October 24th.

Skid Row has wrapped up the recording of their new CD “Revolutions Per Minute” to be released on October 24th on SPV Records. Recorded at Wire World studios in Nashville, TN with long time friend and producer Michael Wagener at the controls.

Vēl 10. oktobrī Unleashed iznāks jauns "Midvinterblot"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
WOW! forši, es zinu kādu, kam tas varētu patikt :)
0
es esmu dzirdējis vienu dziesmu viņiem, parēzāk sakot klipu redzēju... bija oki, labs... tik slinkums kādu albūmu novilkt... damn, bet derētu...
0
nu viņiem šis būs otrais albums ar jauno vokālistu, iesaku klasiskos pirmos divus albumus -Skid Row-1989 un -Slave To The Grind-1991. ar Sebastian Bach pie mikrofona
0
a taisniiba ka shinii grupaa kaadus gadus atpakalj speeleejis Garijs Muurs?
0
Tā bija cita grupa. Baha Skid Row vēl esot Garijam kaut kādu piķi samaksājuši, lai varētu šito nosaukumu lietot.
0
Renār forša bilde....
0
kudars izrādās ir meitene
0
a man patīk skid row :)
0
gribu laizīt viņiem pakaušus...
0
te var noklausīties divas dziesmas no gaidāmā albuma

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...

0
nepatika šis jaunais albums nemaz man... Slave to the Grind un - mazākā mērā - Skid Row man samērā gāja pie sirds...
0
jā, tagad tikai ieraudzīju ka var dabūt jau visu albumu. vajadzēs ievērot. nu tie pirmie divi bija baigi labie, tālāk kas bija tas Subhuman Race jau bija tāds sviestains, it kā diezgan smags, bet tāds nesakarīgs, ar trijām foršām dziesmām.
tas iepriekšējais Thickskin ar jau vokālu-tāds klausām bija, bet paralēles varētu vilkt ar braindead cilvēku, kas pieslēgts pie sistēmas.
+1
re ku viens jauns čalīts iekš zviedru "Idol" (tipo American Idol) baigi normāli norāva Skid Row 18 and life.

www.youtube.com/watch?v=C2w3cok19jo...

0
Malacis čalis.
Skid Row patīk joprojām. 80'to gadu atmosfērā ir kaut kas īpašs, kā jau katram gadu desmitam mūzikā laikam pēdējo 50 gadu laikā
0
Nupff. Reizēm, kad omamma ciemos piekāpj var fonā uzlikt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas