Windows Vista
0
Kāds jau ir dzirdējis par to, ka jaunajā Windows versijā - Vista - būs skaņas, kuras ierakstījis King Crimson ģitārists Roberts Frips?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mmm...vista...
0
Esmu dzirdējis, ka šī ir probably the worst Operation System ever made. Ņemot vērā drausmīgo resursu patēriņu kas absolūti neatmaksājas.
A esi dzirdējis ka jebkurā windowsā var nomainīt/ielikt skaņas pats kādas tik sirds vēlas?
0
Zini, esmu gan, bet vēl nekur neesmu atradis nokačāt skaņas, kuras speciāli logam būtu ierakstījis Frips ;)
0
pagaidām dzīvošu ar veco labo XP un tikai tad kad gana būs atdzīta vai arī vajadzība spiedīs tad varbūt ieinstelēšu...
da nu es neinstelēšu, es nemāku... :P

un vispār kāda šķirba kas sarakstījis/izdomājis tur kautkādas fucking skaņas, nejau dēļ skaņām tagad kāds pie pilna prāta metīsies pēc Vistas.... psc...
0
nu bet ja jau teema panesaas, tad jau varbuut arii ka ir kaads, kursh nemaak pats nomainiit skanjas >:)

un pirks Vistu! man patiik vaards Vista!

bet nu opereetaajsisteema taa tieshaa, ir drausmiiga.
0
pilniigi pie dirsas taa vista ... vel kaadus piecus gadus
0
Iesleedzot Windows VISTA vareetu skaneet kautkas shaads - www.ilovewavs.com/Effects/Animals/Chc...
0
ui deadfall paldies liels par shito linku!! :)
0
Nu pisc, kāda atšķirība kas ir ierakstījis tos trokšņus kas skan ~2 sekundes pie slēgšanās iekšā/ārā.
0
Nu pisc, kāda atšķirība kas ir ierakstījis tos trokšņus kas skan ~2 sekundes pie slēgšanās iekšā/ārā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas