Grupa meklē ģitāristu.
0
Grupa meklē soloģitāristu. Vēlama skatuves pieredze, var arī bez. Jābūt augstam vai labam tehnikas līmenim. Stils - technical death metal.
Kontakti - 29929582
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mani njemsiet?!
0
ok, ja 3 gadus varat pagaidīt līdz "līmenim", tad es eju... ;DD
0
+ņemiet roofu tas jau baigais vecis! viņam ir krutaa ģitaara, nebuus kauns iet pie death metaalisitem ;)
0
ja es labi spēlētu pieteiktos, bet ar manu spēlēt prasmi labāk tehniskajos nelīst.
0
jums i kāds mp3 ar?
0
obligatorisks nosacijums rhoads forma :D man tadas majas divas :D vai F serija ar der? anyway esmu basists ta ka nespid :) bet stils jau daudzsološs :)

PS:defina augstu un labu līmeni?
0
mjaa vampiir ... atziimejies ar to ka esi basists... nu zajebis... man prieks par tevi! :D

piemeeram : zinnojums... barinns jautru dzeku meklee idiotu par kuru panirgaties ...

Vampiirs atbild : es nesmu idiots, bet kretiins... taa kaa nespiid :) bet kretiins esmu daudzsoloss :)
0
Slayerman, aizej tak kaut reizi dzīvē pie kādas grupas uz mēģi ;)

Tu tak mājās sēdēdams nevari objektīvi novērtēt savu līmeni. Aizej pie šiem uz mēģi, jo kas zin - varbūt viņiem tavs līmenis liksies gana labs ;)

Nav ko baidīties - par sliktu spēlēšanu pa kuli viņi tev nespers :)
0
droši zini? >:D
0
jaa, sist toch neviens nesit, pat ja izgaažās, pasaka veel ka piezvaniis
0
nu par to sishanu. nebuutu tik dorshs. Ja aiziesi pie true black metal dzekiem un izskatities neparliecinoshs,var gadities plaani.
0
vo vo izraus sirdi un izbaros āžiem..
0
vai otrādi izraus sirdi āzim un liks tev to apēst
0
nu kada vaina, veel eedamais par velti, kur tu veel taadu dabuus?
0
cietuma
0
cietumā tik miljonāri sēž:(
0
:D :D :D :D :D
0
ekselenti :D
0
atcerējos ka bij tāds viens garšīgs saldējums
Exelence, mmmmmmm
0
bij tāds labssaldejums 'čau'.Istenībā jau nebij gan labs bet pa 9 kapeikām:)karstā laikā kādi 4 vienā ēdienreizē ..ņamm:)
0
es reiz izdomaju ka butu jarazo, sasaldets alus uz kociniem vot tas tik butu saldejums
0
vecīt,šitā ideja ir no zelta:)bet grūti būtu pārāk stipru alu sasldēt-galugalā spirts diezgan daudz sastāvā:( a bet kaukāds saldējums ar iesala garšu būtu zaibis:)
0
es ja kas vienreiz tā izdariju
alu ieliku saldētavā lai ātrāk atdziest
kad atcerejos, tas jau bij sasalis un man to nācās laizīt taka jungle pop
0
nuu,es vienreiz ieliku tervetes 0,5 alu saldetava..rezultats bija briesmigs- korkjis izspradzis,sasalushas putas, diemzheel bij jaaizmet aaraa pa logu :((
0
nu vaidzēja kausā ieliet
0
nu jaa.. peec kara visi gudri :D
reiz ai karambaa visus dzina prom,bet alus bij palicis,un ar visu kausu aizvilkos maajaas.. 2min gaajiena attalumaa.. peec tam alus veel ilgi kausaa ledusskapii staveeja :D
0
sen nebiju ielidis... paldies ninja par savu bernudarza aspratibu... paradiji sevi no gashakas puses
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas