*ape ?
0
dazhas dienas atpakal uzgaju vien trackeri sadalu HQ
music. nokacaju kautkadu ac/dc razhojumu. bet vinjam tads divains formats. ape.
rezultata izmeginajos gan ar vlc gan ar citiem pleijeriem bet neizdevas atskanot mosh pastasties kas tas par formatu un ka atskanot?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ape ir ļooooti kruts nezudumradošs kodeks kas izceļas ar izcilu kvalitāti un milzīgiem izmēriem, ja neko nejaucu :D

wwww.downloads.com pameklē kādu pleijeri
0
fails ape: en.wikipedia.org/wiki/Monkey...'s_Audio
palaist var arī ar winamp
0
nu viens no lossless kodekkiem. ja grib iespiest CD oriģinālā kvalitātē, tad baisi laps. uz diska turēt gan dārgi sanāk :))

pluginus priekš winamp var dabūt oficiālajā lapā.
0
kas ir lossless?
un kadas butu oficiala lapa? :)
tell plz
0
nja laikam jau kvalitate laba jo viena dziesma aiznem 238 megabaitus.
0
lossless - nezudumradošs

www.winamp.com ?
0
divaini es itka atradu tos pluginus instaleju bet ka muzika neskan ta neskan :(
0
varbut kads zin pleijeri kur jau automatiski ir viss shis iecepts?
0
238mb būs viss CD, viņam arī jābūt līdzu .cue failiņam, kur ir info kā to cd sašķērēt pa songiem. Nero to mācēja, par winamp vairs neatceros

www.monkeysaudio.com/
0
a kas par trackeri?
0
es to no fano.lv novilku
0
muzīku pumpē tikai parazīti!!!!:(
0
es nepumpeeju es velku :)
0
ā tad cita lieta...:D
0
Nu ja es ir attaisnots :)
0
biji līks bet tagad iztaisnots:D
0
vieglāk nav mp3 novilkt?
0
vieglak jau ir bet man patik augstas kvalitates muzika ar labu bitrate,
vel patic *.flac bet to nevar tik labi dabut diemzhjel.
0
nu .flac jau tas pats princips kā .ape vien ir. un par to dabūšanu gan muļķības. protams, vesels lērums ar muzīk nāk .ape kā viens fails - ļoti populāri. tomēr arī par flac trūkumu īsti nevar sūdzēties.
0
nu nez es lai ari kaa pulejos tomer neizdevas saitaisit lai man tas ape ietu bet flac es varu pat ar vlc atskanot.
nu es nez varbut tu zini kadas labas vietnes kuras tu varetu protams padalities. jo parasti ieejot dc++
piem rakstot pie audio meklejot kadu albumu parasti ir ta ka mp3 ir daudz veidu . bet flac labi ja viens. respektivi gruti dabut.

0
Nu APE ir Monkey Audio (www.monkeysaudio.com/)izstrādāts formāts. Laikam jāieinstalē tā proga lai ietu. Varbūt pietiek ar pleijera plaginu (Winampam tāds ir, bet Apollo laikam necirta APE). Lai sadalītu pa dziesmām izmantoju CUE Splitter - www.enfis.it/downloads.php?cat_i... uz *.waw konvertēju ar EAC.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas