Pilnīgi ne pa tēmu
0
Skini ir reāli čubaki, kad uzbrūk 20 pret 3. Bet iečekojiet ko ar Maskavas agresīvajiem skūt-mēsliem izdarīja skeiteri.

www.draugiem.lv/friend/?66555&aid=1...

Ielogojieties un iečekojiet. Vēlams vēlāk tēmu izdzēst... ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nee teemu nevajag dzest. ko tu atbalsti to skeiterus?
kaa tu vari teikt ka vinji ir meesli? argumenti?
vai viens cilveks ejot pa ielu tikai tapec ka nesaa kerzus un ir ar pliku pauri skaitas agresivs?

nesapratu.
pie tam es to skeiteru vieta sitaa nelektos. nav zinams no kadas organizacijas ir tas dzeks ko piekava tb tie dzeki. nav zinams cik lielu lomu speelee.

sitaa tie skeiteri var pashi sev kapu izrakt.
0
Klausies pizģuk, laikam nemāki angliski lasīt. Plots tāds - Skini skeitparkā zem tilta piepisās skeiteriem. Skini domādami, ka skeiteri sāks mīzt, sāka vicināties, a skeiteri paņēma savus dēļus un sāka tos maukas hujārīt, un tie kas tur aizskrēja prom, bija skini :D Skinu bija vairāk nekā skeiteru. Tagad saprati, pizģuk? :*
0
zini taa var but laba propaganda. pie tam tur filmets ar tik svaku ziepjutrauku ka galigi nevar saprast kas ir kas. nebiju klaat kad tas notika. tapec neticu tavai versijai!
0
Nu tu esi priduraks, ja nezini kādus sūdus tie skūtie abizjānas strādā Krievijā. Iet taisīt reketus, bezpriģēlus utt. Tak što ej dirst ja kautkas tev nepatīk... pizģuk
0
www.romea.cz/english/index.php?i...

Izlasi pizģuk, un padomā vai viņi joprojām nav pelnījuši pa jībli visi kā viens...
0
nu ja varbut bernu nevajadzeja bet tu jau nezini vinju sistematiku. piem beslanas krizee neaizmirsti cik beernus nogalinaja FDD tagad kauka nedzirdu ka tu par to skandetos.
zini es neatbalstu imigraciju.
tapec reizem ari shadi radikali panemieni vajadzigi. krievija ir cits stavoklis neka eiropa. tapec vietejais pienemtas normas ir ok.
0
Es nezinu viņu sistemātiku? Tur nav nekādas sistemātikas, vienkārši dauņi ;)
0
tad nu jaa iesaku uzzinat paskaties dokumentalas intervijas.
paskaties kas ir pie vadibas grozhiem. pavero.
0
bobijs atradis sev liidzveertiigu idiotu :)
viens par otru gudraaki, psc.
0
bljadj bobij... ej diiirts kaa zeme shitaadus wannabee's nes.. sistemaatika metodes vadiiba hierarhija - blja tu nesaproti ka tas ir vienk tas pats urla tikai ar zaabakiem kaajaas un veel 3reiz debiilaax???????? atmosties idiot ideaalist!!! tur nav nekaada sakara nearko vairs sen! kastreet un trepaneet bljadj taadus - ar aamuru. blja ku visi juutaas noderiigi peekshnji savaj fakinajai teevuzemei kura jau buutiibaa ir interracial...

bobij tev izdodaas sasniegt veel cilveeces veesturee nepieredzeetas debilitaates virsotnes. atpakaljcelja vairs nav.
0
"nu ja varbut bernu nevajadzeja bet tu jau nezini vinju sistematiku." bļe, loh, kāda vēl sistemātika? --> bērnu nevajag? nu ja, jāpagaida, lai paaugas, un tad gan jau atkal satiksim, vismaz slepkavība ētikas normās būs, ne? nebūs jau vairs nekāds bērns tač
augstākās paaudzes sistemātika - iet un slānīt visus pēc kārtas. jopick, kriminālās ģenialitātes augstākā pakāpe :D
neatbalsti imigrāciju - ej, sāc celt mūri ap robežām un uzsper gaisā visas lidostas ar savu pagraba kodolarsenālu, sprāgstošo portfeli un visu pārēji.
nevis imigrāciju tu neatbalsti, bet gan domāšanu
0
Deth tu vari aiziet un izdrāzt sevi ar Ēzopa Fabulu grāmatu. Es tev nēesmu nekāds idiots. Un vispār es gaidīju komentus par video nevis bobija kārtējo huiņu...
0
P.S. Bobij, var manīt, ka tevi neviens nav nošāvis ;)
-1
"Deth tu vari aiziet un izdrāzt sevi ar Ēzopa Fabulu grāmatu. Es tev nēesmu nekāds idiots. Un vispār es gaidīju komentus par video nevis bobija kārtējo huiņu..."

Deth, spriežot pēc komentāriem, ir pilnīgi normāls cilvēks, kurš šajā forumā, cik zinu, izklaidējas jau kādu laiku, atšķirībā no tevis. Tu esi idiots, un tas ir fakts.

"Es nezinu viņu sistemātiku? Tur nav nekādas sistemātikas, vienkārši dauņi ;)"

Kāpēc tad tev ir jāliek šāds links šeit? Jūties pārāks par skiniem? (es jau zinu, ka uz šo tu atbildēsi)
TAS VIDEO IR PILNĪGS MĒSLS.
1) Tur vispaar neko nevar saprast.
2) Pat ja varētu, no tā nebūtu nekādas jēgas.
3) Papēti video komentētājus draugos. Ar īpašu intelektu, skjietm neizceljas.

Ko ze fukk man vajadzētu komentēt?
"Ahahahaha, stūlbie skini tagat atrāvās :DDDD
Āhahahah, pat skeiteri skinus slāna, āhaha :DDDDD
āhaha, long live power metal!!!1"

Nē.
Vienkārši, Šnicele, šeit nav tava mērķauditorija. Samierinies!
Un ar Bobiju vari arī nedirsties, smadzenes jums abiem ir pakaļā, tikai katram uz savu pusi.

0
there must be some place, where all those retards are spawning....
0
Njaa, stulbums paari visam
0
Deathperado mums ir jāatrod 'hive' un jānovāc queen.
0
Runci, es varētu pilnīgi piekrist tavam pēdējam komentam, bet padomā no gaišās puses - kas gan trūmetālā notiktos, ja te nebūtu Bobijs un Šnicele?? :) Te takš notiek tīrais akšons boby vs schnizzel, var ienākt un palasīt, kā 2 viens ar otru sacenšās intelektā. Aktualitātes: skini; klades ar metal noformējumu attīstībā atpalikušajiem; I.Kanta tautība; face.lv ,,/ !!! Nu kur vēl var izjust dzīves pilnību, ja ne vecajā labajā trūmetālā ??!

:)))
0
Alternative Kārlis. Tas biedē.
0
nebiedē tas, ka kājas saliktas šitā / ? ;DDDDD
0
Labāk svēts klusums un ik pa laikam ko labu palasi, nekā visulaiku sūdi smeļas mutē un kā zināms sūdos pērles neaug...
0
Bet tam karlim albumu ir tik biedejoshas bildes ists
sliežu māsters!
0
0
Pērles aug gliemenēs, bet sūdos dažādi augi aug, o kuriem daudzi ir visai vērtīgi :)
0
nabaga "metālisti" :( nu jūs tobiš
0
www.youtube.com/watch?v=1X9RM8BshUk...

33aa sekunde...
saapiigi..
0
vo -

Реальные и аффтаритетные пацаны v.2.0.

www.youtube.com/watch?v=jR3Ph9Tu-u8...
0
Foršs video, man pat vienu brīdi erekcija sametās
0
Tātad - tev bija pilnīgi pareiza reakcija!
0
Vispar skatos alternativais karlis iznemis video :D
kas tad bail palika? :D
0
Diemžēl es neesmu tas kārlis, bet es varētu savā profilā ielikt to viģiku... PS es nebaidos no urlām zābakos, jo zinu, ka kādu dienu tos skūtos salašņas sauks pie atbildības...
0
0
vot šitas ir reāls kekss

www.youtube.com/watch?v=RQqyc_3U3do...
0
Snicele varbut daram taa es tevi iepazistinashu aci pret aci ar tev nosauktajiem cilvekiem. cerams ka tev ir viira vards par to ko tu te saki.
Tad tev ari butu iespeja aci pret aci zobu pret zobu pateikt acis to ko tu doma nu ko saki?
Pie tam atieciga publika ja kas ari apmeklee truumetaalu tas taaa..
Nu ko saki esi ar mieru?
0
Iz dzīves - Biju mēreni iereibis, kā jau gandrīz visās nedēļas nogalēs Piektdienas vakarā, kautkad ziemā, ap deviņiem, desmitiem aizgāju uz "Melno Piektdienu". Domāju vēl iešņabot... Izšāvu kādus 100 gramus vēl, tur stutējos pret leti, skatījos ko Deniss dara. A bardaks liels zālē un pīpētavā bļautījās kautkāds krievu skins. Nu es viņam pateicu lai zaverās (tā pēc iespējas laipnāk) a viņš teica lai eju dirst. Aizgāju uzpīpēt un pavej pavej, tas skins man pišās klāt. Tā aizgāja kautkāds bazars un beigās nenoturēju, nosaucu viņu par skūtu pokemonu. Viņš teica, ka dabūšu ārā pa purnu... Es pasmējos un aizgāju paņēmu alēnu, protams tagad bija bailes nelielas, bet mājās bija jātiek. Nu kautkur pēc pusstundas viņš ar kautkādiem tur krieviem iet prom, pat nepaskatīdamies uz mani. Nu pēc 5 min saņēmos un gāju ārā... NEVIENA NEBIJA!! Varbūt ne visi skini ir ņergas... nē paga... nu tomēr laikam ka visi, jo cik šitos dekoratīvos pazīstu, neviena tāda īsta skina nav Latvijā...
0
A ko par šito saki bobij?
0
eu bobij mosh daraam taa - naac iepaziities aci pret aci pats a? tas ka tu cieni (lien dirsaa) aiz baileem nenoziimee ka visi taa dara.
0
patiesībā šniceļmeistars te toč ne pa tēmu dirš jo tie āksti, kas dzīvo latvijā jau nu toč nav skini. Krievijas skini nesit citus krievus, bet gan pilnīgi visus kas atbrauc uz krieviju strādāt. Visvairāk ķīniešus.
0
un nevis tāpēc ka viņi ir debīli, bet gan tāpēc, ka iebraucēji atņem viņiem darba iespējas.
0
un vinjiem atnjem darba iespeejas taapeec ka neies jau lepnais krievs par kapeikaam straadaat a kjiinietim pohuj. pieradis par riisu maisu mochiit un mochii. skeiteri maitas arii atnjem vinjiem darba iespeejas. principaa jau taa arii ir ka taads normaals ierindas skinheds tikai to vien grib kaa straadaat un maxaat nodokljus savai daargajai rodjinai. nabaga sisteemas upuri vai vaai
0
Darbu? LOL. Domāju tie huligāni/kaušļi, ieguldot to enerģiju darba atrašanā, jau strādātu labi apmaksātu darbu.
0
Tādā gadījumā lai ar to tiek galā valdība. Ja tie klauni tiešām domā, ka viņi šo problēmu varēs atrisināt, tad kļūdās. Viņi kādu nosit, un nokļūst cieutmā, bet ķīnieši tik brauc un brauc ;)
0
0
Paskatījos... Diezgan dīvaina sajūta mani pārņēma, kad redzēju kā viņi rāda hail salutu. Jo pa cik zinu tas ir vāciešu nacistu (agrāk Romas impērijas) sveiciens un vācu nacistiem krievi bija gandrīz vienā līmenī ar žīdiem...
0
nacisms ir pielāgojums jebkurai rasei un tautībai. nomaini tikai āriešus un židus ar attiecīgi konkrētajai situācijai nepieciešamajām tautībām.
0
Nu skaidrs skaidrs ;)*
0
Te kādam žīdi nepatīk???!!!!
0
man ir aizdomas ka bobijs ir zhiids
0
Nē nē, žīdus mīl visi... tikai nepatīk to atzīt :D
0
hitlers starp citu bija žīds.
0
Jauktenis, ne žids (pus-žīds, pus-ķipa vācietis), bet diemžēl tas vairs nav noteicējs, zaķīt, jo kas izdarīts, izdarīts :D
0
Teorijas par to, ka Hitlers bija žīds, ir tikpat pierādāmas, kā tās, ka viņš bija homoseksuāls izvirtulis, zoofīls, mazu meitenīšu izvarotājs un impotents vienā personā. Oficiāli viņa abi vecāki ir vācieši, krievi gan mēgināja bīdīt teoriju (skat. "Noziedzinieks Nr. 1"), ka viņš ir ārlaulības bērns no savas mātes darba devēja čigāna. Bet ja runājam par žīdiem antisemītiem, tad personiskā pieredze rāda, ka nav lielāku antisemītu par ceturtdaļžīdiem (un tam mēdz būt objektīvi iemesli).
0
Esmu izpētījis gan Noziedznieku nr. 1. gan Mein kampf (lai gan tur ir tikai par žīdiem pārsvarā) un Ledlauzi... visas grāmatas ir sviests diemžēl. Es paužu to viedokli, ko visbiežāk esmu dzirdējis (jap, ietekmējos no citiem) par Gitlerīti... lai gan man tiešām pohuj uz to, kas viņš bija... viņš izdarīja to, ko viņaprāt vajadzēja izdarīt...

Zī hai, ih bin Ādolf Šiklgrūber und ih hābe aine grōse šnicel!
0
"Skiniem" tagad buus darba pilnas rokas kad iebrauks veel vairaak viesstraadnieku. Un peectam vinji varees dirst, ka vinji te ir iebraukushi un atnjeemushi latvietim darbu un maizi, kaut gan patiesiibaa vienkaarshi neviens neiet straadaatpa 250ls. Labaak kuli kasiit
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 08:39:

"Snicele varbut daram taa es tevi iepazistinashu aci pret aci ar tev nosauktajiem cilvekiem. cerams ka tev ir viira vards par to ko tu te saki.
Tad tev ari butu iespeja aci pret aci zobu pret zobu pateikt acis to ko tu doma nu ko saki?
Pie tam atieciga publika ja kas ari apmeklee truumetaalu tas taaa..
Nu ko saki esi ar mieru?"

Eu, bobij! Tu gan laikam esi īsts vīrs, ko, ne? Gribētu tevi pašu redzēt kādam čigānu bariņam lasot lekciju par ādas krāsu iztekmi uz pārakumu pār citiem. :)

Nē, es jau neko... Pašam šad tad Skrewdriver ieslēdzās, bet nu padomā taču nedaudz pirms kārtējās verbālās caurejas. Zini kā tas ir, padomāt? ;) :*
0
Faun nesapratu tavu teikto nu vienkarshi lai cilveki satiekas un aci pret aci izrunajas par to kas saap.
man liekas ka man zinamie skini taa butu ar mieru kada briva laika spridi izdarit. neredzu problemu.
0
kāds negrib noglināt bibi?
0
Es saku tā - nevajag pārspēt bobiju stulbumā... lai to izdarītu ir jābūt talantam, kas mums nav :) tāpēc samierinamies ar to...

Es IE saku tā - bobija kretīnismus varētu vienkārši ignorēt...
0
:)) bobij, tu pat neesi spējīgs nostādīt sevi aci pret aci ar skolas kladi, kuras paskats tevi neapmierina. Par kādu "vīrišķību" tu te tagad runā?
0
Faun neesi ar mani ticies nezini nerunaa..
Kaadu viriskibu?
kada sakara? mana posta nekas par viriskibu netika teikts. neputrojies.
0
Bobij lūdzu izdari mums visiem pakalpojumu un noskalo sevi podā :( Nu cik var malt huiņu? Kādas klades ar metal tēmām? Tu esi iekavējis skolu un šuabos vai pabeigsi 12to šogad! Ja ies galīgi sūdīgi, es varētu sarunāt ar savu mājas saimnieku lai tu varētu mums patīrīt kāpņutelpu un pašurīt tualetes par 4 latiem dienā. Bet ja tas par maz, mēs varētu tev par saviem līdzekļiem nopirkt špahteli un lāpstu, varēsi nošpahtelēt kāpņu telpas sienas, un pie viena arī ielikt sētā jaunu prožektoru. Bet nu ja ar to ir par maz, es varētu sarunāt stroikas čaļus, kur tu varētu kautkur iekārtoties par sauso tualešu atsūcēju. Kad būsi izbadējies, varēsi pie-Rīgas mežos lasīt ogas, sēnes un uz šosejas pārdot par lētāku cenu nekā tirgū. Bet diemžēl tam visam arī vajag vidējo, pie kuras tu diezvai tiksi. Nē nu principā tevi kautkas sagaida.... kautkas.... bet tas kautkas nu noteikti nav nākotne :D

Bļe, piedodiet, atkal aizrāvos :(
0
bobij, tu gribi aizliegt man ironiska smaida prieciņus, tikai tapēc, ka dzīvajā tu bīdi citus tekstus? Tad kāda jēga no tā, cik skaļi un NOPIETNI šeit sevi piesaki? :)
0
Esmu ticies ar tevi šeit, un man ir savs viedoklis attiecībā pret tevi, kā pret visiem šī foruma lietotājiem, kas uzraksta vairāk par pāris vārdiem un smaidiņiem. Savs viedoklis ir kaut kas nosodāms?
0
nu snicele es laikam atteiksos. pasreiz man maksaa stipri labak :D un ar nodokliem :D

Faun tu atkal parfraze mani. es neteicu ka bidu citus tekstus. labi butu jau bezjedzigi atkartot ka te vairaki individi sagroza lietas butibu lidz ar to mana realitate samazinas.

neee nu ironiski jau vari parekt., bet varbut dari to pie sevis. ta tu vismaz saglabasi savu truuu nimbu.

savs viedoklis ir nu lidz zinamai robezhai nesodams :D
ja es varetu atlauties teikt visu kas uz sirds ta butu baigi labi. bet re ka nevar tomer.
0
Ja maksā ar nodokļiem tad entie procenti no tavas algas aiziet vai nu deputātam kabatā, vai nu pensionāram, kurš to vien māk kā sūdzēties, ka mušdienās ir sūdīgi, PSRS bija labāks utt.

Bet nu ne pa ķeksi....

Tātad Bobij, lasot tavu huiņu man rodas iespaids, ka esi viens no tiem īpašajiem bērniem (tos īpašos taisa dzērumā). Vai tev vecākiem vispār ir kādi citi bērni? Es pats personīgi šaubos, ka viņi idzīvoja dzemdības. Tādu kā tevi vajadzētu turēt aiz restēm, kādā būrī :D Nopietni veci, armija pēc tevis vienkārši raud. Tevi tur paskaldītu un varbūt kad tu būtu pamatīgi piekauts, varētu kādu sakarīgu teikumu vai vismaz vārdu pateikt :D Uj kā tevi vajadzētu disciplinēt, mīlīt. Ej labāk uz armiju, tev tak kerzi ir, vis sir, tik jībli noskūt un būsi zaldātiņš :D Varēsi ier irākā meklēt mīnas :D
0
pag pag... tu gribi teikt, ka neesmu pietiekami iecietīgs pret tevi? Kurā vietā es tevi aizvainoju?

Pārfrāzēt?? Čabuli, tas tikai liecina par to, ka tavi teksti līdz galam neatspoguļo, ko tu īsti gribi pateikt, un līdz ar to, es atļaušos izsecināt, ka tu neesi spējīgs ietērpt savu domu vārdos. Šeit ir forums, kas sastāv tikai un vienīgi no tekstu blāķiem. Tekstu blāķi sastāv no vārdiem. Un vārdi ir tā izteiktas domas, lai tās būtu saprotamas citiem. Ja tev pieklibo šī prasme (jā, tā tiešām ir prasme!), tad pārmet sev to, ka tavs sakāmais ir tik viegli grozāms, un ar to ir iespējams viegli manipulēt, nevis pārmet man to, ka spēju saskatīt tavos tekstos to, ko pats nevari ieraudzīt. Šī pie reizes arī lai ir atbilde tam cilvēkam, kurš reiz man jautāja, vai man nav slinkums rakstīt tik garus palagus. Kāpēc neaiztaupīt garu un bezjēdzīgu dialogu ar: "ko tu pārfrāze mani?!", jau iepriekš pieļaujot iespējamību, ka otrs tevi var pārprast, un aizmetināt šīs šķirbas? Tā jau, protams, ir katra paša izvēle. + atkarīgs arī no tā, ar ko runā. Citi varbūt nav tik prasīgi un piekasīgi, bet man tas ir sava veida, tāds maziņš hobijs >:)

hobijs -> bobijs ;)
0
galu galā... bobij, tu gribi viens pats savā nodabā šeit veikt monologus un apvainoties, kad kāds tev oponē, vai arī pieņemt izaicinājumu, ko pats met?
0
viss... laiks iet iedzert
0
aamen
0
aaah men!
0
Snicele tu par daudz atlaujies. esmu miermiligs tomer vari uzskatit ka esi sodien par vienu nelabveli vairak iemantojis.
0
buuu
bobie - die hard

dzeru miega zeels daudz
gljuki man ir daudz
bet es vienalga baidos no bobija
0
bobij, nē, tu esi te vienīgais, kurš par daudz atļaujās! Zajebal jau tu te visiem riktīgi...

Un es pieļauju, ka Šnicelei varētu būt 100% taisnība. Viņš vismaz saprot, ko runā un saprot, kad ar viņu runā un saprot, ko viņam saka.
0
Tas nekas, pizģuk, man "fanu" ir daudz...
Bobij, tev nešķiet ka tu neesi te vienīgais gudrais, bet vienīgais IDIOTS???? Saprot, man šitais periods "mammu, es gribu būt liels metālists, un arī Mammu, man apkārt idioti es vienīgais gudrs" pārgāja kad man palika 15 :D Tev savos 19 vajadzētu jau sākt domāt par karjeru un kā barosi savus bērnus (kurus laikam taisīsi dzērumā), nevis 24/7 bezdēt forumā...

Mazais2, piekrītu tev. Man jebkurā kompānijā ir viegli atrast kopīgu sarunu mierīgā veidā. Izņemot kad esmu pamatīgi zem grādiem :) (kā piemēram tagad! bļēeeeeeeee!!)
0
Nu labi, pamatīga pipele nav, bet ja būtu, tad mans promiļu kvantums sasniegtu divciparu skaitli :D
0
Bigugga plzz ievies sistemu ka par atrashanos sistema komas stavokli var ieviest banu plzzzzeeee.
0
Nebus te nekada BobijsvsSnicele. snicele sauj par stripu un es ta nespelejos.
cerams driz noskaidroshu tavu identitati.
par talako dzivosim redzesim..
0
Ak nē, man bailes... nu KO tagad darīt? Manuprāt tu esi izbesijis šeit regulāros foruma apmeklētājus vairāk nekā es tevi, un es nebrīnos, ka tevi tāpat kā Ankhā vienkārši nobanos, un tad savu mēslu vaboles līmeņa viedokli paust kādā ārzemju forumā, kur tev līdzīgi idiņi varēs ar tevi diskutēt par diskusijām... ;)

PS vēlu veiksmi identitātes noskaidrošanā :D
0
Bigij, plzzzzeeee !!!! :)))) es esmu piedzēries, Bigij dari kaut ko!!!
0
...savas jau pirmkaart
0
:))
0
Nu jūs, čaļi, dodat.
0
Lai mani ņemtu puslīdz nopietni, varu atzīties, ka es arī esmu pautā.
0
Es arī vēl drusku esmu.
0
Man tā lēnām un smagi iet ārā.
0
Ja iet ārā, uzdzer kādu šnābi pa virsu ar citronu sulu, tad būs atpakaļ draugs reibonis :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
kudars
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas