Riktīgi evil blackmetal vokal
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
huiņas trūmetālā varētu arī nelikt!

tiešām tur ieraudzīji kaut ko smieklīgu? vai arī atradi viģiku un uzreiz padomāji 'o! jāieliek trūmetālā, visi noteikti gribēs redzēt!'
0
kas tā par huiņu?
0
A ko īsti nozīmē vārds huiņa?

0
"Tauta - vai vienreiz nepietiks šo forumu pārvērst par mēslu bedri? N-tās tēmas, bet visas tikai grozās ap vienu cilvēku ar bezjēdzīgām diskusijām. Lai nu kāds, bet šis bija domāts kā METĀLA forums. Salīzdiniet, cik tēmu tiek izveidoti zem sadaļas "mūzika" un cik ir postu... un cik par pārējām hui***."

Var jau arii saakt diskusiju par to kas ir un kas nav huinja shai forumaa pie "visa kaa" - par metālu!

Gandriiz jau 1000 posti bet lai arii cik stulbs ir mans pirmais tomeer tas skar sho teemu..
0
tam šunelim bija most true purna izteiksme, kādu esmu redzējis :D
0
:D vo vo
0
sunim vajag ar špiļkas papēdi iedurt acī lai pārstāj dirst un black metal ir domāts psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem kā Gaahl un Varg Vikernes...
0
un man :D
0
bvēēēē gŗŗ'ņerr urk urk /uz mežu troļļus medīt
0
Ko īsti nozīmē vārds huiņa?

Āzi, tulīt paskaidrošu...

Tu sacel savu huju (pimpi) gaisā (nu erekcijas stāvoklī), paņem viņu abās rokās un tas galiņš mazais, kas paliek (ja paliek) pāri ir huiņa...

Daleca?
0
Schnizzel, šodien, plkst. 01:12

"sunim vajag ar špiļkas papēdi iedurt acī lai pārstāj dirst un black metal ir domāts psihiski nelīdzsvarotiem cilvēkiem kā Gaahl un Varg Vikernes..."

vnk man nav ko teikt ..... aabols tu esi
0
Schnizzel -->

Jaa tagad zināšu kas ir huiņa!

A bet zin video gan huiņu neieraudziju,bet varbuut kaadaa mirklii tomeer reegojaas :D

P.s

Nu katram savs, neliidzsvarots tomeer nejuutos kaut arii man ljoti patiik blackmetal...bet kas zin kas zin......

Un sunum neko nevajag durt,bet gan vinjam vajag iemaaciities lasiit un iedot kaadu tekstu lai lasa tajaa balsii un klaat pasham uzbliezt gichu!!!!
0
Nī nī! Ja grib tādu vokālu, vienkārši padirsini to suni un piecas minūtes ieraksti vinja rūkšanu, pēctam uzpis uz kompja, un uztaisi muzonu ar Fruity Loops vai Sony Vegas, kā BURZUM ;)
0
Un buus riktiigais raw blekjis :D

Es vienk. tieshi mekleeju vokaalu :D bet nu man ir aizdomas ka ar suni buus probleemas..
Zin kaa nikjos meegjos - churaas pa stuuriem un visaadi citaadi meerkakjosies..
0
Meklē vokālu? Kas pa grupu tev? :D
0
Nu grupa buus vot kad buus vismaz 2 cilveeki :D
Pagaidaam 1 cilveeka "banda" :D
0
Nu tad dari kā Bathory vai Burzum ;) Ar končiem gan būtu tā sūdīgāk.
0
Tā jau pagaidām ir - ierakstu klusiibaa dziesmas maajas apstaakljos..
0
ja jau raksta dziesmas, tad jau nekāda klusība nesanāk... tā ka apreģeļis, dziesmas vai tomēr klusība? :D
0
Nu jā nesanāk klusībā gluži :D Komponēju&iespēlēju..
0
Schnizzel? Tu neesi pārāk gudrs? Cik tev gadu? Vai tev jau puberitātes pumpas ir?
0
Man atkal tas šunelis patika :) Riktīgs true.
0
Man arī :)
0
Man arī patika :)
0
šnicel tu tiešām vienā postā iesaki durt sunim actiņas un reizē čīksti par psihiski nelīdzsvarotajiem BM?
0
super šunelis! :)
0
vokāls ir ok :D priekš Nycticorax derētu...
0
Tā, tā, tā. Nu kurš tagad ir pamanījies kaut ko iepostēt manā vietā? Tas šodien 08:07 rakstītais nav mans garadarbs.
0
Bobijs ir izhaxojis tavu acc!
0
Moš neatceries? Nekas jau tāds ļauns nav pateikts.
0
Nu jaa tur jau taa doma ka vinja grimases un balss atgaadinaaja true&evil belekeri :D

Vo vo prieksh nyticorax dereetu :D:D

Intars dubultojas :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas