Gōti sarosās!!! :o
0
Šodien skatiju lupatas Galerijā Centrs - Veikalā "Monton" - tur ir ļoti izteiktas gotiska rakstura drēbenes! :o
Mēteļi un jakas - melnas, un melnas ar sarkanu.. un rišas, un mežģīnes, un sējumi.
Grāb kamēr vēl ira!

Es neko tādu nenēsāju, bet enīvei - lai tauta zin.
Tagad tas tak modē irrrraaaaa :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vispar es ta dzirdeju ka kubusaa ir melni kreklini :P
0
Oho, jārikšo pēc mežģīnēm ...

Melni krekliņi ir arī T-Bodē :0
0
pa cik vinji ir t-bodee? vispar man vajag melnus kreklinjus bet tadi kuri butu pilnigi bez nekadiem uzrakstiem vai reklamam.
0
Ls4
0
Redzeeju vienu melnu kreklu ar "Jēzus - mūsu prieka avots" reklāmu.
Diezgan nepamanāma.
0
Blade, kam Tev mežģīnes?
0
^^^
Es nemaz nezinu, kas tas tāds ir, tāpēc jāiečeko. Ja nu izrādās kas krutāks par kožaņiku un kerzām !

"Jēzus - mūsu prieka avots" - skan visai divdomīgi šajā pedainajā laikmetā ...
0
Krutāks vai ne... tā jau gaumes lieta., bet Tevi mežģīnēs redzēt nudien būtu jautri ;)
0
Žeč čerkvi?
0
Odin statt Jesus
0
Satan statt Odin...
tādu es arī redzēju :D
0
rūkymas žudo!!
0
0
kwlt
0
surogaats - "smēķēšana nogalina" - kādā sakarā tu to?
0
Sonnenmensch, nepievērs uzmanību, Arfa ir garīgi slima, bet tēma debīla... NEW YORKER ir gōtu un emo paradīze... tāēc nebrīnies ja dressman parādīsies arī gotu vampīru žaketes un frakas ur...
0
man domāt, ka emo un gotu dreebes nebūt vienā maisā metamas
0
Var domāt visādi, bet var arī nedomāt!
0
var, bet es labāk padomāt.. piedomāt
0
Šnicel tu perdeli, new yorker ir normāls veikals, es tur zaibisos džinsus esmu nopircis. jaku arī nopirku, tā kā nedirs, mūsdienās katrā veikalā kaut kur ir kaut kas ar miroņgalvām vai kaut ko tādu. :]~*~*~
0
man liekas ka mans dators elpo!
0
Sonnenmensch, leišos es redzēju vienu gandžu smēķējošu indivīdu šādā krekliņā.tas tiešām bija ... atraktīvi.

ai tu tizlais šniceli, nodevi sevi. un es vēl domāju- kas tas par jaunu lohu.
0
Nabaga es...
0
Eu, iesakiet pāķim, kur Rīgā / netā metālisc var nopirkt kādu klozīti? Te pie mumsim visos veikalos vien klasiskās džīnas un balles kurpes kaukādas; es ko tādu nēsāt vairs nevaru - man no tā visa plakanās pēdas jau un dupsis jēls, lai piedod mani klātesošās dāmas.
(Zinu, ka vajadzīgās norādes šeit jau bij, bet nu nevar tak šai lērumā sameklēt... Atsaucīgajiem iepriekšpaldies)
0
jauni lohi, veci lohi
0
kas tas tāds vispār ir ''klozītis''? :D
0
humpalas ir nais.
0
a kur var dabūt to ''jēzus-mūsu prieka avots'' krekliņu? man gribētos. vai arī inferno vienā picā redzēju ''wanted jesus-dead or live'' vtml...
0
a kaada veida dreebes tad interesee???
un ja tev nepatiik klasiskaas melnaas dzhiinas - kaadas tad tu gribeeetu?
0
Aizej uz centraļņiku, tur viss, ko sirds kāro ;)
0
ja ieraudzīsiet centraļņikā kreklu ar "Žeč čerkvi", dodiet ziņu...
0
Elizabete, man to baikeru jaku vajdzētu, tas pirmkārt. Vienreiz dzīvē ko tādu vajadzētu beidzot; turklāt - drīzumā paredzams pusgada komandējums uz Rīgu, kā nu rādīsies turienes metāla elites bramaņiem prasti civilā paskatā?
Militāra paveida ūzas ar noderētu, domāju, tādas apm., jauneklim šai bildē /gallery/image/8431/ - ko pa vilcieniem bez rūpēm vazāties; bez tam, šķiet, ziemā tās varētu būt baigā štelle - džīnās garās siltās apakšbikses pie manām resnajām ciskām ne visai ērti iedabūjamas. Pardon atkal par naturālismiem, ceru, kāds tomēr pametīs norādīti.
Vai tiesām nekas cits bez x-tra-x.de nav?...
0
Stonerosis, www.fuckthemainstream.com ieceko sito, mosh palīdzēs :D
0
nu nav tur to baikerjaku, nav... :(
0
0
Pa šitādu cenu es labāk kādā pļavā nozogu govi, nodīrāju, un mamma uz šujmašīnas uztaisa man jaku.
0
0
Par lētāku cenu tu neko kvalitatīvu, kas tev kalpos ilgu laiku, nedabūsi... In... Injekc...interpret.... INFLĀCIJA!!
0
Elizabete, moins - paldies!
Redz, cik labi, ka cilvēks, droši vien macījies par programmētāju un māk pareizi formulēt. Mēs, humanitārie, tādi paprasti :(
0
Bet:
"List Price : $169.95
Our Price : $42.00"
?!

0
met pakaļ :D
0
Totālā Izpārdošana laikam :D
0
Ē-ē, bļin; tikko pamanīju: "Wholesale leather store; $300 minimum order".

Bet taču, pēc skata tīr' smuka:
www.myleather.com/product.asp?pf_id=B...
Hm...
A nuka, savācas vēl 7 purni, kam ādas jaku pa 20 lašiem!...
0
T.i., "$ 300 minimum order".
Pardon, es te vislaik tik ar savām problēmām...
0
PAg-pag..
ne tik ātri.
ir 2 jautājumi -

1 - vai viņi gadījuma nestrādā tikai uz USA?
2 - ja nē - tad shippings uz latviju cik maksā?

es esmu samērā "advancēts" pasūtītājs no štatiem - un izejot no tā, ko redzu/lasu tajā saitā, par 99% esmu pārliecināts, ka viņi tikai uz USA strādā.
0
Velns viņu zina; tas FAQ tur galīgi skops... Ta, visdrīzāk, tā arī būs, kā Tu saki.
Ta, nekas cits neatliek, kā ņemt tik šo:
www.x-tra-x.de/php/tabelle-02.php?...
Sonnenmensch, ja Tu tik advancets, vai varēsi pateikt, vai maz valkājama šī būs?
Hm; pat no Vācijas piegāde - 27 Eur...
0
Taks - tas pirmais saits tikai uz USA stradā, pārbaudīju :)

XtraX, varu pazīmēties, ka esmu bijis šajā viņu veikalā:
www.x-tra-x.de/english/info-seiten...

nu... ko lai saka, izskatījās viss stufs tur kvalitatīvi, bet tas bija 2000. gadā ...
0
Personīgi es iepērku gandrīz visu apģērbu sev tikai no šīs firmas:

www.surplus-shop.de/start.php?wrkflw=id...

0
Es vispar aizvakar domina meklejot melmos kreklus veikala gabi nopirku kerzus pa 29.99
nu redzes ka ies ar vinjiem.
0
Sonnenmensch (atkal Tevi jātraucē), apskaījos šodien tā kārtīgi to "Surplus" katalogu; bet nu šis atkal ir lieltirgotājs, un jājautā, vai ir kur arī mazumtirdzniecībā netā tā produkcija pieietama?
0
Nē nav.
Ir cilvēks Vācijā, kas ar viņiem strādā un man gādā mazumā, ko vajag.

0
O, johai; kas dos mazam zirdziņam pie augstām redelēm ēst...
0
Stonerosis - iecheko mailu.
0
Paldies; ir vēl atsaucīgi cilvēki palikuši.
0
vieniigais kur kadu kloziti normalu atrast lai neizskatitos pec 'mainstream garlaiciigaa kjeema' par letam cenam un tepat lv ir humpalas.
labrit.! tajos riigas parastajos, garlaicigajos veikalos atradisi dreebes lai tikai pec caacinjas izskatitos. nu vel vari pats/i shuut. bet ne katrs to prot.
0
Tieši tāpēc esmu laimīga, ka māku šūt. Audumu veikalos tādus audumiņus par dažiem tugrikiem var sapirkt, ka prieks skatities.
0
aizmočī uz veikalu patriots, tur i kerziņi, i jaciņas un ūziņas visādas - melnas, zaļas, kamuflāžas, nu karoč dafiga.turpat pie bērnu pasaules ir humpalas, vari tur baikerjaciņu pameklēt. arī tajos 'parastajos, garlaicīgajos' veicīšos var pa reizei atrast kādu foršu vienkāršu džemperi, jaku, kreklu vai bikses.
karoč, vajag tik meklēt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
kudars
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas