marazms ar komentariem
0
ko tik cilveki neizdoma telodami ka ir baigie un baigi vares meklet vainigos.
www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
varbut man ari zvanit mentiem par to ka kaads man seit uzbrauc auguma lai tad parbauda simt un vienu ip :D
0
Moš mums zvanīt mentiem, lai tevi ieliek izolatorā bez interneta pieejas?
0
vienīgā cerība....:)
0
Tā nu tas ir. Mana klases audzinātāja, būdama informātikas pasniedzēja, bija stāstījusi par daudzajiem gadījumiem, kad tika atmaskoti "anonīmie" interneta lietotāji. Redz, tas jau tiek piekopts kādu laiku, nevis tikai pēdējās nedēļas/mēneša/gada laikā.

Bet šai gadījumā būtu vien jāprasa - un kā ir ar vārda brīvību?
Kā saka - "Iela ir, brīvības nav!"
0
un vel jau patiesiba ka kamer pie rokas nepiekers tikmer nevar pieradit, jo ip tak mainas kautvai tikai modemu izsledzot ka ari varbut man durvis bija valja un ienaca kaimins kautko ierakstija.
0
brīvība ir dirsties, jābūt brīvībai arī prast atbildēt par bazāru
0
Bobij, tikpat labi var aiziet izklaidēties, rakstot rupjības, kādā internetkafejnīcā. Kamēr tur neieviesīs kaut vai pasu sistēmu, tikmēr tur varēs atrasties praktiski anonīmi.
Kas attiecināms uz modemiem, es to īsti nepārzinu, bet man šķiet, ka tur arī var kaut kā izsecināt, no kurienes nāk signāls (lasīt, saņemts ziņojums/komentārs).

BigUgga, es uzskatu, ka atbildēt par saviem vārdiem vajag katram. Tāpēc jau arī nepatiesu ziņu sniegšana (citu apmelošana) ir nosodāma lieta. Es, saprotams, neattaisnoju Bobija dotajā rakstā minēto sievieti, bet gan tikai filosofēju par visiem zināmām, bet realitātē apšaubāmām lietām.
0
Tu karu debīlo atgadījumu pļeckāsi iekšā šeit?? tas labi, ka lasi ziņas, bet nu mums tas neinteresē :D
0
internetkafejnica ir riskantak jo tur ir noverosanas kameras un tur parasti valda likumns ka ieraksti tie uzglabati vismaz 24 h. + man viens draugs viena i-kafe bija admins vins paradija tos jaukos administration tools ka tu no adninistracijas kompja ne tikai redzi ko katrs no cilvekiem dara datoraa bet ari vari kontrolet vinja keyboard par piemeru vins paradija ka dzeks spele wow bija fight a draugs neema un ar charu skreeja prom a users nesaprashana kapec ta notiek :D

pielauju domu ka siim progam ir dazhadas modifikacijas tapec diezgan nedroshi.

mana uztvere daudzmaz droshi ir ar portativo staigat apkart un tvert wi-fi zonas nopludes atrast zonu kur nav kameru un tad dirst netaa uz nebedu.

ok tiek piskirta ip tomer pieradit ka tieshi tas ir tavs kompis ir gruti.

Varbut BigUgga var pakomentet manu hipotezi ka neka vins ka bijusais hackers.lv vaditajs tomer shajaa joma ir zinoshaks par mani :)
0
Bobij,ko tu tagad lieto?
0
pierādīs. it īpaši tev pierādīs
0
a moš beidz kopēt ziņas no TVNETA, ja kāds gribēz ko lasīt paši ieiet tur!!!
0
es esmu tvnet agents :D
0
Ārštata murgotājs,admina ārlaulības adoptētā māsasmeita vai kas tamlīdzīgs.....:D
0
"varbut man durvis bija valja un ienaca kaimins kautko ierakstija" - nu tā jau ir tava paša problēma, turi durvis ciet, liec kompim paroli utt.

Ir jau saiti kas piedāvē slēpt tavu IP, dažādi starpniekprokši utt. Latvijas poličiem droši vien būtu grūti tos atklāt.
0
Bobij, kameer tev kaads smagi neiepisiis ar kaut ko trulu pa galvu, tu laikam nekad neaizveersies. A vot gribi es tev reaali iedoshu galvaa?(kad buushu Riigaa). Man ir konkreeti pieriebies, ka tu Truemetal forumu pataisi par meerkakju forumu. Mosh pisies prom no shejienes vienreiz vai arii tu gribi, lai es tev pirkstus izrauju un tad tu vareesi ar meeli drukaat??!
0
marazms ir šitais stulbais posts...
0
mazais2 negribi nelasi, ir tik gruuti?
vai ari obligati japauzh savi mazvertibas kompleksi solot ar mani izrekjinaties realaja dzive?

0
blade LV polichi jau nav nemaz tik stulbi. ok sistema mums ir galigi nesakartota bet stulbi vinji nav.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas