Vardnica!
0
Tatad, mani gumijas baloni, jasak macities svesvardus!!
laacz.lv/f/misc/lamuvardi/li...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jamm.. zinu šito - nais
0
un lidsz shim es biju iedomajies ka gopnjiks ir reperis nevis urla :D
0
bobij, bet VISI (varbut izņemot tevi) zināja, ka gopņiks IR urla...esmu pat ievērojis, ka termins "urla" pēdējā laikā vairs nav i diži aktuāls, to aizstāj "gopņiks"...
0
manai apzāģetajai divstobrenei ir tieši vietas gan lasham gan bobijam, kurš grib pirmais??
0
"Mēmis Vispopulārākais lamuvārds starp pensionāriem"

Šis bija interesanti :)
0
tb - ir
0
rupjaaka lamuvaarda par Bobiju es nezinu...:(
0
Schnizzel, bet varbūt vari mēģināt iebāzt to savu divstobreni sev pakaļā un mazlietiņ iekustināt - varbūt tas tev remdēs dižās šķiršanās sāpes (lai gan ar apzāģi neko lielu kaifu negūsi).
0
Tajā lapā IQ sit augstu vilni :(

"Krievu, angļu un citu valodu vārdi netiks pieņemti" kātad, puse tur krievu vārdu, pārējais pilnīgs stulbums (sevišķi paskaidrojumi)...
0
Es tev krānu apzāģēšu pederast... traumē tādi kā tu, čista... anyway pie dirsa kas tur rakstīts, galvenais, ka var ierēkt ;)
0
dazi jau ir labi, bet lielako ties kaukadi pamatskolnieku tizli izdomajumi.
0
Eh- kas saka, ka lamuvārdiem jābūt krutiem. Ja kas- vairumu lamuvārdu var mainīt vietām ar mīļvardiņiem un otrādi. Kursos dresējot jaunos dzejniekus pamēģinājām- piemēram, "mīļais tēviņš un mātīte" var būt gan mīļojamais, gan lamājamais izteiciens.

Man kā tulkam interesanta vārdnīca.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Dethecrator
BladeOfDarkness
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas