Bobijs X X X
-1
BAN BAN BAN!!! Ugga, lūdzu! Visi, kam zajibal, lai pievienojās!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
pievienojos.
-1
atvienojos
-1
Zajibali vsjeh stran, objeģiņaitesj !!!

bobijsxxx - trūmetāla vienīgā cerība un balsts ! Sveiks lai dzīvo ! Yo !

-1
Ar bara sindromu neslimoju, taču šim aicinājumam pievienojos.
-1
Ir tikai baigā problēma, ja tas bobis atšūsies - nebūs vairs ko lamāt! :D :D
-1
varu dereet ka vinsh tagad rokas maina zem galda pie shii topika
-1
Var jau saprast. Bet banošana saitam godu nedara.
-1
Bet tad forumā neparadīsies nekas jauns :)
-1
pievienojos
-1
"Bet banošana saitam godu nedara"...Jelgab, bet kāds tad būtu tas cits risinājums?
Kā man šķiet (un arī laikam 99% pārējo) - banošana ir nu tieši tas, kas vajadzīgs!
-1
Andergraundam nepiestāv cenzūra. Kaut kā tā.
-1
pievienojos ...

bet tapat izbanosim jau bobiju xxx nu un ...
tas daunis jau tapat buus atpakall ...
tikai ar citaadaaku niku ... heh
-1
lash un citi - cits risinājums ir viņa stulbības ignorēt. Simple as that.
-1
Kāds vispār kādreiz te ir izbanots?
-1
absoluuti pievienojos jelgab teiktajam
-1
parasti šadi prātvēderi paši ar laiku nozūd vai arī nāk pie prāta, bet šis ir īpāss eksemplārs...
bļ, ibio...
-1
2 variants - katram vina foruma info postam, vnk neliekam komentarus, bet parasti, tas neizdodas, jo vienmer kads atradisies kas nkomentes un atkal aizies.... tapec, Marci, ja tevi ir kaut kripatinas cilvecibas - BAN IP!!! ludzu! :(
-1
"tasturneko, šodien, plkst. 17:55
Kāds vispār kādreiz te ir izbanots?"

Man šķiet, ka Baloža kungs savulaik no šejienes ir izbanots pat vairākkārtīgi :) Un laikam vēl pāris kadri ir bijuši.
-1
Mani reiz izbanoja nu trūmetāla, pēc kā es pusgadu nevarēju ieiet saitā, bet bobiju neviens nemetīs arā, viņš ir pārāk patīkams.:/

hmm, jāpaspēle Hitman
-1
Nepatīk - nelasi ...

BigUgga ir BigFoota radinieks, tā ka viņa cilvēcība ir visai apšaubāma :D
0
"bet tapat izbanosim jau bobiju xxx nu un ...
tas daunis jau tapat buus atpakall ... " - nu tā jau nava diža problēma. Tāpat jau varēs redzēt, ka jaunais tips ir trakoti līdzīgs vecajam bobijam.
Izbanos reizes 5, varbūt nomierināsies.

Un cik tad šamo var ignorēt? Visas normālās tēmas pazūd jauno "šedevru" kaudzē.
0
Es jau piedāvāju bobijfiltru, tas būtu visoptimālākais variants - gribi redzi, negribi - neredzi viņa tēmas un / vai komentus ...
0
Blade par filtru man patik laba ideja :)
taa vismaz mes redzetu kurs te brauc auguma un zakajas uz mani tikai lai pazakatos un kuram tiesham ir truu noluki :)
atbalstu so ieceri :P
0
Blade par filtru man patik laba ideja :)
taa vismaz mes redzetu kurs te brauc auguma un zakajas uz mani tikai lai pazakatos un kuram tiesham ir truu noluki :)
atbalstu so ieceri :P
0
Nu vai tad...nu vai tad...
vienīgais īsti truu šeit, protams, esi tu, bobij.
0
Ugga! Lūdzu! Visu vārdā! Izbano! :( Tā vairs nav jautrība ar viņu, tas ir lētums un klišeju iemiesojums....
0
Man patika ideja par ķeksīti - rādīt bobija forumus.

A par ko stress vispār? Var taču ignorēt. Vai nevar? Varbūt bobijam ir tāda pati nepieciešamība spamot un saņemt no jums žulti kā jums viņu apdirst?
0
patiesiiba vajadzeetu izbanot tos ciixteetaajus, kas vienmeer par kautko raud, gauzhaas, kuriem vienmeer kaads nepatiik, spiezh apenes un pauti, utt, utjp.

ieteikums bobija niideejiem - atrodiet vinju, izraujiet interneta vadu, sasieniet, deporteejiet, bet nahuj raudaat te un kko luugties? vai tas neskiet jums pasiem visai sviestaini? ;)
0
pofig.
0
pievienojos dzelzsgriezējam un Bigijam
0
Pievienojos Betijai.

Darba kārtībā izvirzu priekšlikumu par Bobija fanukluba dibināšanu. Par priekšsēdētāju (un galveno grūpiji) iesaku iecelt Schnizzel (tas gadījumā nav vēlviens bobijaxxx pseidonīms ?).
0
Jaa, uz priekshu katram idinjam pa fanklubam. Nu labi, tas keksis ir baigais sasniegums vinam! Shitaa davest visu lietotaajus (kur dazhi nemaz tik davesti nav je veel nevar rimties un atveert durvis uz "Dziivi bez bobija" :D ). Bet ja neskaita to "keksha sasniegumu", tad ar idiotismu izcelties nav gruti.
0
Screw you guys! I'm going home!
0
Schnizzel nevar buut Bobijs,Schnizzel ir izskjiries,bet Bobijam pat maukas nedod...:DDDDD
0
Oi. Vecīt šitas bija patiesi ļauni. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas