Kad darbā gurķojos
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es katru riitu paarbaudu kas jauns millionreasonswhylatviaisthebestcountryi...
0
...jo jaunieši, zvanot viens otram vairāk nejautā "Kur tu esi?" - viņi jautā "Kur tu dzer?"
:D
Brasiešu bomžu stilā
0
:D 10tniekā
0
"Kur tu esi?" - viņi jautā "Kur tu dzer?" - Tas Edmena prikols :D Es jau šito saitu arī kkad pasen iepostoju šeit :p
0
Ē, kas tie par brasiešu bomžiem, kādi konkrēti metālisti, vai kas cits ?
0
Pieņemu, ka runa ir par konkrētiem cilvēkiem. Katrā ziņā arvien vairāk sāku priecāties par to, ka brasas kapus laicīgi pametu :) hehe
0
nu tip tie kuri uzskata par ahuni tru pieliet grupenee:D
TAgad tussee vefa jaunajos korpusos,tur kur ofisi sabuuveeti(iekshpagalmaa pie unibankas vaj kas ta pa bank bija
0
Konkrēti GRIBUBŪTLIELSĻAUNSMETĀL...
0
Viņi varētu uzrakstīt grāmatas īstenībā "Brasinieki - dzīves likstas", "Dzeru!", "Joprojām dzeru!", "Kā kļūt par vienu no mums?" un vislabāko "Gribēju būt metālists.."
0
varetu uznemt filmu vai viegli buut alkasham..
0
"Gribēju būt metālists.."

sitas bija ok:D

Populārākais alus ja nemaldos ir 2L plastmasene Cuba:D
0
Ja pareizi sapratu, Brasas bomži ir tie, kurus ejot uz MP var redzēt pa tumšiem stūriem dzerstoties ?
0
JAP JAP JAP!!!visiem zem 18...paris varbut ir pilngadiigi,90% ir Kanibāla Līķa maikas:D
Ā un tāds makijāžš ka par danni filth nobāl viņu priekšā:D
nemaz nerunājot par piercingiem seja,kuru dzivsvars ir aptuveni 5 kiilo:D
0
Taads pastulbs jautaajums...
Cik no tiem kas savulaik Veldziitee dzeera veel ir matainie? Cik no vinjiem tolaik jau skaitiijaas true,cik pokemonu?
Es taa padomaaju,ka tas jaunajiem matainajiem ir taads noteikts laika posms,dzert uz ielaam baros,vaariit huinjas un tmliidziigi,Paakji,pirmo blomi atceries?

Brasiniekiem(jaunajiem)tas vairaak taads maksimaalisms,man liekas,kopiibas sajuuta un tamliidziigi,priecaajies ka vinji nav urgljiki bet vinjiem vgeel irg ceriibas pag kkosakargiigu izaugt...
Paaugsies,paaries,par cilveeku nepiedzimst,bet izaug...

Es nerunaaju par tiem Brasas kadriem kuriem dzersana ir dziivesveids un 2litrene respiratora vietaa..Pats tak savulaik ar peroniessiem dzeeri,ne?
0
bljee,klaviatuura pisshaas..
0
uz vienas rokas pirxtiem sakaitams tas reizes chabuliit:*
Dzelzīti kas tev pēdējajā laikā ir?XD
tāds jūtīgs esi palicis:D
Un par jaunajiem neiet runa,par tiem regulārajiem iet runa:)
0
kad darba gurkojos part 2

www.ass.lv/vision.ass?datums=2...
0
www.fishki.net
0
www.fishki.net/comment.php?id=2876...

ūberīgākā pļaujmašīna
0
0
Ehh, Dzelzi un pāķi, atceraties brasu 2003 un 2004 gadā? Nu kad nebija Šitie wannabe-grindcoristi, Betleri un Magnusi :D
Tad zāle bij zaļāka, cilvēki labāki un alus garšīgāks (atceros, kā Cunt mani pirmo reizi piedzirdija tur no viena aliņa, kad man bij 13) :D
0
:D
u ja,tad zaale bija kudi zaljaka,nebija emo,un nebija tusetaju pie origo,un vecriga vareja mierigi pielieties bez stresa angljikanjos XD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas