Vicious Crusade
0
Atklāju šo grupu pirms gada- tas bija kāds maija rīts pēc dzerstiņa ar viduslaiku cīņu rekonstruētājiem. Drūmās paģiras un migliņa pār upi.

Vicious Crusade ir baltkrievu trash/gothic/pagan grupa, kas dibināta 1996.gadā. Dziesmu tematika ietver seksu, Baltkrievijas vēsturi u.c. Pozitīvas noskaņas kopumā- kādam gan varētu nepatikt sievietes vokāls un viņu oldschool skanējums.

Mazam ieskatam:
www.last.fm/music/Vicious+Crusa...

Veseli ēduši :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"kādam gan varētu nepatikt sievietes vokāls un viņu oldschool skanējums."
Nez, mani atkal tieši tas piesaistīja šai grupai, sen tik nav klausīts. Bet ir labs!
0
It seviški grupas fotogrāfija viņu pirmā albūma kasetē :)
0
Ui tā dziesma linkā tīri laba, būs jāievērtē kāda plate.
0
Mana viena no mīļākajām bandām.Varbūt kādam aizķēries kāds viņu albums CD formātā.Labprāt iegādātos.
0
Kaut kas pirms simt gadiemm ir dzirdēts - neatceros.
0
Baltkrievijā jau šiem tikpat daudz nicinātāju, kā cienītāju.
Paklausies labāk God's Tower; ja neesi dzirdējusi.
0
Stilsitiski viņiem jau nekas nav kopīgs, bet abas grupas man vienlīdz labi patūk. No Baltkrieviem vēl labs ir Znich, Kamaedzitca un Revelation. Diathra ar var klausīties. Vispār salīdzinoši maz zināmu bandu tādai lielai valstij. Baķka neļauj matainajiem izvērsties, vai ?
0
Šiem tur esot pat interneta kafejnīcās jāfiksē visi klientu izdarītie savienojumi īpašos žurnālos... Kašmars.
Reido noteikti paklausies.
0
atceros tikai fotogrāfiju
un ka mūzika bija kkāds kindergarten/pagan cirkmetāls
0
^^^ visai precīzi raksturots, bet es gan teiktu ka "panaivs" . Ar to arī paņem.
0
Jā bija šitādi zināmi jau pasen. Baigi labie! Tādi pozitīvi, tapēc arī patīk :)Nav jau viegla dzīve dumpīgajiem metaļistiem Baltkrievijā, bet šie vienalga taisa jautrus meldiņus, cepuri nost!
0
K-ka nemanot man šitie brīnumi novilkās iekš DC++, Forbidden Tunes. Ir klausāmi un atsevišķas dziesmas kārtīgi piedur.
0
ietver seksu? I'm there dude, jāsameklē...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas