truemetal rss
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ņešancē man tas links. Kas tur ir par kaku ?
0
Blogiem.lv neveras?
0
Fantastiskais: Bigugga pats beidzot saņemsies. <- he he he
0
Hm, kakainajā IE atvērās. Man ātrāk truematal atvērt, nekā vēl kautkur pētīk, kas tur jauns ...
0
Nē nu vajadzētu ar jebko vērties. Ja tev kaut kā neveras, tad paliek interesanti, jo Blogiem.lv serviss, zem kā tas blogs atrodas, ir manis lolots, veidots un uzturēts. Ja nav slinkums, moš atbliez uz problemas@blogiem.lv, kas tur īsti ar ko neveras.
0
Slinkums meilu vērt:
Redirection Status
The URL was redirected to etc.blogiem.lv/2008/04/15/12171.ht... Please click the link to go there.

You can enable the automatic redirection in the settings.

Generated by Opera © (9.26)

Redirection ir aktivizēts.

Dažreiz ir šis uzraksts, dažreiz šitas te tikai parādās iekš Address bar (raustoties)etc.blogiem.lv/2008/04/15/12171.ht... Ja klikšķina uz linka, nekas nenotiek. Ja Address barā nospiež ENTER, tad aiziet ...
0
Opera gadījumā nav vēl lielāka herņa par IE? ;D
0
neredzu nekādu jēgu tam RSS
0
0
"caurskatīt pa diagonāli" - tas ir tei'iens spārdītājs. Ja vien kāds zinātu, ko tas hers nozīmē...

Vispirms RSS. Kas vēlāk? Marihuāna un rokenrols? ...Impotence!?
0
BladeOfDarkness, nav gadienā cookies atslēgti? Blogiem.lv patīk grauzt cepumus.
0
Chaos, jēga ir tāda, ka var izsekot līdzi visiem jaunajiem topikiem forumā, turklāt nemaz neskrienot un nerefrešojot ik pa laikam truemetal.lv. Ar malas pēdējiem desmit topikiem nepietiek, jo tāds nefolks var stundā 10 jaunus topikus uztaisīt.
0
es ar taadu truemetaal RSS savu ekraanu necuukaatu, vieglaak atnaakt un uz vietas apskatiities - citaadaak, huj izfiltreesi to visu, aizjems tik vietu
0
labak mutes turam ciet, ja ne Uga vairs neko nedaris lai dzive labaka. jo mums ta pata nekas nekad nepatik.
0
Ir man cepumi.

A man nav grūti CTRL+F5 nospiest ... tā ka pofig
0
43, ja? Saki? Ņu ņū...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas