Philosophy of a Knife
0
torentos var novilkt. kaut kāda slima krievu režisora filma par kaut kādu Japāņu nometni, kurā veica eksperimentus ar cilvēkiem.
Te būs treileris. Es pie 3. minūtes izslēdzu nafig ārā, bet varbūt kādam tas viss iet pie dūšas
www.youtube.com/watch?v=4HUCMKjFhI0...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
normāls muzoons apakšā.
0
Man is just another animal, sometimes better, more often worse than those that walk on all-fours, who, because of his “divine spiritual and intellectual development,” has become the most vicious animal of all!
0
Huh - būs daudziem grindiniekiem jauniem klipiem kadri :)
0
saki? nu tad es nemaz neskatīšos
0
Teiksim tā - šausmenes var skatīties bez problēmām, tur tomēr ir vislaik galvā doma, ka plastmasa un tomātu sula šķist...

Bet šitādi semi-dokumentālie kadri mani pamatīgi satrieca...

No imdb.com: Some of the material is archive footage from somewhere, and the rest is Iskanov's twisted nightmares on film.

Tas nozīmē, ka daļa no kadriem ir pilnīgi reālu notikumu atspoguļojums...

Vēl viens koments no imdb.com:
It's also over FOUR HOURS LONG and you'll probably feel like you've been beaten with a lead pipe if you attempt to watch it all at once.

Interesanti, vai kādam šeit ir pietiekoši daudz nervu, lai to noskatītos vienā kampienā?
0
bjuutiful
God created heaven for mankind :)))))
0
Bet var tak sajiet sviestā šitādus šizo skatoties.
0
atkal jādefinē, kas tavuprāt ir šizo, jo filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem
0
bet nafig tik atklāti parādīt to, kā tika spīdzināti nevainīgi cilvēki.
0
^ ar tādiem komentāriem tev vieta ir tvnet.lv
0
^^^ kas tad tu tāds par princi, kas norādīs kur ir mana vieta?
0
Manuprāt šitā filma ir šizo, ok nevaru pilnībā spriest kas un kā pirms neesmu redzējis, bet domājams pēc trailerīša ir skaidrs ko un kā.
0
opā, jānovelk laikam
0
Gandrīz 5Gb sver... ai ba jāpaprovē būs.
0
vispar tiri traki
0
Jā, šitais viss ir dokumentāli pierādīts. Kādreiz nācies lasīt grāmateli par to visu krieviski - "Kuhņa ģjavola" saucas. Nja, šeit tas citāts iz LaVeja skarbi vietā...
0
man vislielakais skerijs uznaca tad kad tai sievietei pezja iebaza to kukainu, un pec paris dienam vinai no sejas norava nost visu adu, un tas kukainis iznaca lauka pa muti, un tad vini gribeja so sievieti nofotografet, un meginaja uzlikt virsu to nonemto adu, tas bija gorigi.
0
Neticu kas tas viss ir taisniiba..kuramir tadas tiesiibas un drosme to visu filmeet un dokumenteet.Tas tak ritiigais sadisms un unjustified homicide.
Kautko tikpat pretiigu var redzeet Faces of Death visaas daljaas
0
nu viss gluži laikam nav taisnība, bet liela daļa ir :)
---> Wikipedia - Unit 731
0
liela dala tur bija , ta teikt, attelots, ka itka ir bijis noticis.
0
Grinderiem toč patiks tā filma.
Šitais arī labs

www.youtube.com/watch?v=bAp8bSdE5MQ...
0
nez nekas tur taads iipahshs. var atshkjirt dokumentaalos kadrus no fiktiivajiem. visa taa gooore nav dokumentaala (treilerii). teema jau interesanta protams.
0
Atkal ūTruba nogriezusi :) Bet nav īpašas vēlmas skatīties. Ja jau viduslaikos varēja sievietei makstī iebāzt nokaitētas stieples / knaibles un izvilkt tos orgānus ārā, tad bail pat iedomāties, ko progresīvajās mūsdienās tik nav izdomājuši :)
0
Pēc Unit 731 pat Pinheadu vairāk nevajag saukt...
0
Fufelis vien ir un ne sūda tur no dokumentāliem kadriem, lētas šausmenes līmenis...
0
Vēsturi rakstsa uzvarētāji. Intreresanti, kam tad Japāna tagad būtu kaut ko izēdusi, ja tas tikai tagad tiek pacelts?
Dokumentālie, vai nedokumentālie - ja ir rakstīts, ka tā bija, tad kāds ir mēģinājis parādīt to kā tad tas varētu būt un izskatīties. Tas, kā viņam tas ir sanācis, jau ir cits jautājums. Vēl tikai ir jāzina, kā tad ar vēsturisko patīesīgumu - Auschwitz-ē/Birkenau-ā var apskatīt tikai krematoriju un gāzes kameru drupas - tīri vai interesanti paliek zinot, ka lielākā indēšanas telpa bijusi apm 12 kvadrātmetru liela, bet dedzināšanas krāsns - mazāka par parasto kurinātavas krāsni - kur tad tos miljonus tur dedzināja? Tāpat ar šo nometni - cik no visa filmā parādītā ir balstīti uz reāliem faktiem un cik ir pārspīlējumi? Cik izdomājumi un slimīgas fantāzijas augļi? Cilvēks ir nežēlīgākais no dzīvniekiem - veca patiesība. Varbūt pat vēl nežēlīgāks par šiem...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas