krievijas valdibu vajadzetu no
0
www.tvnet.lv/zinas/arzemes/Gruzi...
so udeni tak tik labi dzert
maitas tie krievi
te nu dien par nacionalistu ir japaliek skatoties uz tiem okupantu mudziem
vemt gribas par to ka darba kolegis krievvalodigais aizstav sos okupantus jo gruzija vot vainiga saka pirma visu rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā, krieviem patīk gan savus okupantiņus aizstāvēt.
0
un rādīt totālāko propogandu pat ziņās... kmon... 21. gadsimts?
tipa neviens neko nesaprot.
0
www Pirms 18 minūtēm Tai Krievijas armijā dien tikai mauku bērni.
0
a man tas minerālūdens patika. :/
0
bobijxxx, ka krievi maitas pateiksi man acīs, nākamreiz, ok?

antiamerika.nnm.ru/saakashvili_privel_...
0
maitas ir visi, to es varu pateikt acīs pat kaķēniem
0
uz pohaam bija jauki padzerties sho uudeni =]
0
ja kada krieviete atbildes ka nav borzomi tad vares pie rikles mesties
0
Nefolk, piekrītu tam ka nevar visus krievus likt vienā plauktā. Kropļi ir visur. Piekrītu, ka putru ievārīja Gruzija, BET NAHUJ TAGAD RĪKOT ŠITĀDU BEZPRĢELU? Redzot to ko tagad rīko Krievija, gribot negribot Gruzija nostājas upura lomā.
0
'Tis time for Good ol' Goerge W. to teach those red bastards a lesosn and put up a nuclear Holocaust! A es pa to laiku sapakošu mantiņas un uz Jaunzēlandi.

PS - Nefolk un kode_13... krieviem tas ir asinīs ;) Viņi ir dzīvnieki pēc dabas jau un, diemžēl, visi vienā plauktā liekami. Tās necilvēcīgās tradīcijas viņiem jau tiek ievērotas kopš Jāņa Briesmīgā laikiam... (lol)
0
"Savukārt Krievijas Aizsardzības ministrija noliegusi jebkādu saistību ar šo mežu ugunsgrēku. "Mums ar to nav nekā kopīga," paziņojis ministrijas pārstāvis. "Ja gruzīni vērsīsies pie mums pēc palīdzības, mēs esam gatavi palīdzēt viņiem to apdzēst.""

sitas ir pats labakais, vini viens ar otru karo, un te redz ies paliga ugunsgreku kopigi dzest :D:D
0
bobikam un šnicelei: jums ir garlaicīgi? Deguni kasās? :)
šnicele, pastāsti par savām tradīcijām? Man liekas, ka tu esi tāds šakālis-izdzimtenis :]
0
hammerheart, es jūtu to, ka tevī rit krievu okupantu asines, vai ne? :) :) :) :) :) :) :) :)
0
Bļin nevajag putrot kopā idiotisko Krievijas valdību un krievu tautības cilvēkus Krievijā un citur pasaulē. Man tiešām paliek kauns, kad sāk kakāt uz galvas godīgam, lojālam Latvijas iedzīvotājam, un saujiņas idiotu dēļ zākā viņa kultūru un identitāti.

Un par šo konfliktu runājot- pat ja Gruziju izprovocēja, nevar noliegt, ka aizsākās tas tracis ar viņu militāro akciju. Skumji jau ir, ka tiek sapostīts brīnišķīgs zemes pleķītis, bet šeit drīzāk noderētu humānā palīdzība un brīvprātīgo darbs, nevis krievu riešana.

0
Negribas iejaukties; taču tas godīgais, lojālais pilsonis maz kaut reizi ir ienācis šai forumā, nepasolot kādam pa purnu? :)
0
0
Schnizzel, zini ko, ej dirst, to pašu var pateikt par jebkuru tautību, visi cilvēki ir dzīvnieki pēc dabas un arī senlatvieši upurēja cilvēkus kaut kad. Toties krievu valoda un kultūra ir n-tās reizes bagātāka par "tavējo", bet par aprobežotu nacionālo stereotipu, lasi - aizspriedumu ģenerēšanu, es tev tiešām novēlu atrauties pa purnu no tā apzinīgā slāvu puiša
0
Visi sitami!...
0
Яя, яя, Bapпaтx, виcи cуудaини apиeши - диpceйи cитaми :]
0
šnicele, manī rit asinis, bet tevī(to ļoti labi var redzēt)smirdīgs urīns :] vnk samierinies ar to :]
0
Nefolk2, esmu tomēr diezgan cilvēcisks un žēl man gļēvulīgus izdzimteņus. Tā ir vienkārši gaļa :]
0
pohuj, metaals
0
pohuj, gaļa :9
0
Protams - mums šņabis ir svētku dzira, bet Krieviem - pamats vesalai bagātīgai kultūrai :) lol once moer, dude!
0
Hammerheart, un tu nu būtu tas ārietis? Bildē kaut kā neredz, jebšu vai jau citi kritēriji āriešiem parādījušies? Jebšu vai es neesmu sapratis tavu komentāru
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas