0
[#]

Veikals «Randoms» piedāvā....

2005 gadā iznākušais «When London Burns» leģendāro sātanapdziedātāju Deicide diskogrāfijā ir viena garšīga padarīšana - plaši izsakoties. Ne tikai ar to, ka pirms šī DVD Deicide iepriecināja, pēc laba laika, ar ļoti labu albumu, kuru beidzot nebija garlaicīgi klausīties, jo pēc «In Torment In Hell» likās, ka nu ir pilnīgi sūdīgi ar šo agrāk tik ļoti saistošo monstrālo grupu. Bet nekā, redz - «Scars Of The Crucifix» apliecināja, ka abiem motoriem – Glen Benton un Steve Asheim – ir vēl daudz iekšā, ko var manīt arī šajā DVD. Izrādās, abiem brāļiem Hofmaniem un Mr. Bentonam vairs nebija pa ceļam, ko apliecināja arī plašie strīdi un vienam pret otru vērstie apvainojumi metālmūzikas presē un interneta lapās. Hofmaņi tika izslēgti no Deicide ar lielu blīkšķi un viņu vietā uz šo DVD stājās bijušais Cannibal Corpse ģitārists Jack Owen un Dave Suzuki no līdzīgas «sātanbiedrības» Vital Remains.

Jaunais sastāvs skan ļoti spēcīgi un interesanti, to nudien var just «When London Burns» DVD. Liels spēlētprieks, laba skaņa savienojumā ar gaismām un Bentona bezkompromisu lamāšanos – viss kopā veido pamatīgi spēcīgu un interesantu koncertierakstu, lai fani bez problēmām varētu iejusties koncerta atmosfērā un saņemt tādus pašus zaimus, kādus saņem skatītāji no Bentona pašā koncertā. Aizraujoši no pašas pirmās dziesmas līdz pat pēdējai.

Koncerts nav garš – stundas garumā Deicide dedzina Londonu pēc pilnas programmas – ir gan dziesmas no pēdējā diska, gan arī vecie labie hīti «Bastard Of Christ», «Once Upon The Cross», «Dead But Dreaming», «When Heaven Burns», kā arī daudzi citi gabali, bez kuriem pavisam noteikti neiztikt kārtīgiem Deicide cienītājiem- kopā 17 gabali, kā arī bonusmateriāls, kurā ir intervija ar Mr. Bentonu, atainots darbs studijā pie «Scars Of The Crucifix» albuma. Šis ieraksts sava ziņā ir unikāls, jo bonusmaterialā vēl ir nointervēti un redzami brāļi Hofmaņi.

Pavisam noteikti viens no interesantākajiem death metal DVD!

Balrogh

 

Komentāri
0
Deicide
0
Jūsmiņa reklāmas pauze
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Komentāri
Viskas