0
[#]

Godīgi sakot, Folk Metal ir apnicīgs, uz nerviem krītošs žanrs, un jābrīnās, kāpēc daudziem Metal cienītājiem tas patīk. Bet, tad ierodas Amber Tears un piedāvā mums visai garšīgu kokteili no Folk un Doom Metal, kas skan sasodīti labi un interesanti.

Paši Ambertears ir no Krievijas, un uzskatu, ka viņus var droši likt blakus tādiem krievu Folk/Funeral Doom monstriem kā Vo Skorbyah. Salīdzinot abas komandas, jāsaka, ka pēdējie ir ļoti brutāli, smagi un nomācoši, kamēr Amber Tears izvērš savu mūziku melanholiskā un smalkākā manierē, ļoti daudz izmantojot ģitāras solo partijas, kas mūzikā iederas vienkārši ideāli.

Klausoties albūmu, nepamet skumju un saldas nolemtības apziņa. Ir gadījies šos jauniešus redzēt dzīvajā, un jāatzīst, ka koncertos šī grupa ir ļoti baudāma, jo spēj panākt īpaši skumju atmosfēru, kas brīžiem pārvēršas gandrīz vai neviltotās sāpēs vokālista balsī un ģitāras solopartijās.

Doom Metal cienītājiem patiks. Citiem arī varētu patikt, jo pie šī CD var atgriezties atkal un atkal, tad kad ir sāpīgi, un gribas izbaudīt muzikālu vientulību. Vērtējums: 100%!

Edenbeast

 

Komentāri
0
Oriģinālais nasaukums ir: Янтарные Слёзы - Откровение Отречённых un man uzrādās kā 2006.gada albums. Ļoti lads melodisks Doom ar oriģinalitātes piesitienu. Viens no labākajiem, kas nācis no ex-CCCP. Kā vienu no ietekmēm grupa min Gods Tower un šīš ietekmes var ļoti labi saklausīt, kas manuprāt ir drīzāk +.
0
"Godīgi sakot, Folk Metal ir apnicīgs, uz nerviem krītošs žanrs"

Fuck you!!
0
^ nespēj pieņemt citu viedokli? būtu labāk kaut ko par grupu pateicis, CD novērtējis, nevis cepies par to, ka kāds noliek folk metālu. ir arī grupas, kuras ir ok no šī žanra, tomēr pārsvarā tas ir sviests, kam ar metālu nav nekāda sakara (piem, Eluveitie, laikam tā to raksta). vari metāt fakus kā tāds ņū-metālists, vai runāt citas rupjības, man vienalga. Noklausies labāk CD. ir tā vērts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mythago (17 gadi)
Komentāri
Viskas